hurikan123 hurikan123 komentáře u knih

Drákulova výzva Drákulova výzva Brian Edmund Posehn

jako hlášky byly šílený a často přeložený špatně (pinďa z čtyřlístku) ale některý byly fajn. a příběh byl dobře vymyšlenej a hezky se to četlo.

18.10.2019 4 z 5

Rozpad Strážců Rozpad Strážců Dan Abnett

TROCHU ZMATENÝ KONEC, LEPŠÍ VZHLED HRDINŮ (QUILL) BUDOUCNOST, TUNA ŠPATNEJCH NARÁŽEK OD ROCKETA A MILION LIDÍ KTERÝM STÁŽCI NAKOPALI !!! TO VŠE SE TU DOČTĚTE! KUPUJTE IHNED!!

Angela Angela Brian Michael Bendis

JAKTOŽE MÁ ANGELA TAK MÁLO OBLEČENÍ!!!

Thorovo kladivo Thorovo kladivo Rick Riordan

ach bohové... ti v téhle knize hráli celkem roli těch, kteří se do všeho motaj a nic neumí... samozřejmě to je ůčel že..?

Cesta podivných Cesta podivných Jason Aaron

taková nefilmová (trochu temější) stránka dc. strange... no rozhodně doporučuji pro všechny marveláky!

12.10.2019 5 z 5

Deadpool versus S.H.I.E.L.D. Deadpool versus S.H.I.E.L.D. Brian Edmund Posehn

dépéčko frvr

Kosmičtí Avengers Kosmičtí Avengers Brian Michael Bendis

jen ten iron man mi tam nesedí

Hodný, zlý a ošklivý Hodný, zlý a ošklivý Brian Edmund Posehn

jko clkom fajne...

10.10.2019 4 z 5

Příběhy Impéria Příběhy Impéria Kryštof Ferenc

luxus jak cip abych tak řekl

Prastarý meč Prastarý meč Rick Riordan

hele, tak to byl fakt nářez....
asi nejlíp podaný historický fantasy jaké jsem kdy četl!!! protkané vtipy, narážky na lidi valkýry i bohy a fůrou severské mytologie!

doporučuju!!! *****

Černá sféra Černá sféra Rob Williams

hah! luxusní četba!

K zbláznění příčetná K zbláznění příčetná Rob Williams

wow!!!

Batman: Náměsíčnice Batman: Náměsíčnice Marie Lu

tak to bylo nejvíc...
akorát, stejně jak na předchozím díle, NEMÁ TO POKRAČOVÁNÍ KTERÉ BY PŘÍMO NAVAZOVALO!!!!!
pffff...

25.09.2019 5 z 5

Zaříkávač Zaříkávač Michael Scott

totálně boží typický díl této série - magie, zvraty, historie, nové historické postavy, bohové, magické artefakty, více linií příběhů, plno akce i částí k zamyšlení atd...
NEVÁHEJTE SI TO PŘEČÍST!!!

09.09.2019 5 z 5

Když blesk udeří dvakrát Když blesk udeří dvakrát Joshua Williamson

jako že nečtu DC... dobrý!

08.09.2019 4 z 5

Lovec duší Lovec duší Brian Edmund Posehn

kniha typu:
...sprosťárna...bla...hláška...bla...brutální scéna...vtip...hah!...bla...

08.09.2019 5 z 5

Válečník Válečník Michael Scott

další MEGA-nálož pojmů, historického matroše a skvělého příběhu který člověka zavede prakticky všude... a to cestování časem, z toho se jednomu udělá blbě

30.08.2019 5 z 5

Tajemství karet Tajemství karet Jostein Gaarder

úžasný příběh, místy zmatený ale to jen přidávalo ke čtivosti knihy. líbily se mi téměř všechny filosofické úvahy. kniha kterou by si měl přečíst každý. POVINNĚ! doporučuji!

30.08.2019 5 z 5

Zlatá věž Zlatá věž Holly Black

ty čtyři hvězdy jsou kvůli tomu, jak to bylo krátký. doufal jsem, že to bude kniha, alespoň 350 stránek, která mi to pěkně osvětlí, přečtu jí za tři dny a bude fakt dobrá. no jako děje je tam dost, ale je nasranej na 250 stránek. všiml jem si, že věci ohledně milostných vztahů se tam řešej jinak (ne na 20 stranách jak v nástrojích smrti), jde vidět, že to psala (cassandra clare) později. jinak některý pasáže byly víc suchý než by měly bejt, jiný zas míň suchý...

když už máte přečtenou Stříbrnou masku, přečtěte si to, ale jestli se vám s. maska nelíbila, nedoporučuju. a rozhodně bych nedoporučoval číst bez přečtení ostatních dílů.

Takže tak...

20.06.2019 4 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

no zas tak slavný to nebylo, víc se mi líbil labirint .nepropracovaný svět, samý tajemství a intriky, čtenář neví, co se stane v tom špatným smyslu, až mě to občas štvalo. navíc film je odpad.

19.06.2019 3 z 5