Honziin Honziin komentáře u knih

451 stupňů Fahrenheita 451 stupňů Fahrenheita Ray Bradbury (p)

Čekal jsem něco jako druhé 1984, ale byl jsem příjemně překvapen odlišností. Režim je zde daleko volnější než v 1984 a lidé, i když prakticky bez vlastního rozumu, jsou dokonce i šťastní.

20.05.2019 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Kniha mě bavila, rozhodně si jí zvolím za 2 roky jako jednu z maturitních knih.

18.05.2019 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Zajímavé čtení, poměrně krátké. Sice se mě líbilo více 1984, ve kterém byli určité rysy převzaty z farmy zvířat, ale tohle také určitě stojí za přečtení.

08.05.2019 3 z 5

Největší tajemství templářů Největší tajemství templářů Arnošt Vašíček

Místy to opravdu zajímavé bylo, jsou to ale ovšem pouze nepodložené spekulace. Jinak mne kniha nijak neoslovila, a místy spíš nudila.

05.05.2019 2 z 5

Posloucháno jako audiokniha. Zřejmě jedna z nejupřímnějších knih na toto téma. Určitě se k ní vrátím.

04.05.2019 4 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Z této knihy se dá určitě odnést spoustu zajímavých myšlenek, něco je sice trochu přehnané, ale je třeba to brát s nadhledem.

03.05.2019 3 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

určitě si jí někdy přečtu znovu.

01.05.2019

Poslouchal jsem jako audioknihu. Hodně zajímavých informací, které se dají vyzkoušet v praxi.

29.04.2019 4 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

sice docela bez příběhu, ale bavilo mě to, zajímavě napsané a uvěřitelné postavy, které vám připomínají svými charakterovým rysi lidi, které znáte.

25.04.2019 3 z 5