Honey19 Online Honey19 komentáře u knih

Nástroje temnoty Nástroje temnoty Imogen Robertson

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst, ale poté co jsem se začetla, nemohla jsem přestat, protože kniha má velmi napínavý děj.

24.03.2014 5 z 5

Půlkacíř Půlkacíř Karel Kryl

Tak bohužel tato kniha mne nenadchla.

06.03.2014 2 z 5

Jednou nohou v blázinci Jednou nohou v blázinci Simona Monyová (p)

Kniha je velmi naivní, velice tenká.

10.09.2013 2 z 5

Nepřítel Nepřítel Erich Maria Remarque (p)

Úžasně čtivá útlá knížečka. Občas mě při čtení těchto krátkých povídek běhal mráz po zádech. Stojí za přečtení!

25.04.2013 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Asi jsem čekala víc. Přeci jen Harry Potter to není :). Ze začátku byla kniha vcelku čtivá, ale dost matoucí bylo velké množství postav, ve kterých´jsem se ztrácela a několikrát jsem se musela ve čtení vrátit do předchozích kapitol abych si ujasnila kdo je kdo. Druhou třetinou knihy jsem se prokousávala velmi těžko, ale konec byl strhující. Nemohla jsem knihu odložit, dokud jsem nedočetla. Takže kniha se mi vcelku líbila, ale s největší pravděpodobností ji ostatním nedoporučím. Jsou lepší knihy.

25.04.2013 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Po obrovské PR masáži, která vydání této knihy předbíhala, byla tato kniha pro mne velkým zklamáním. Plytký, nesmyslný děj. Naivní postavy, je to takový divčí, sexem nabytý román. Pro mne zklamání, kniha si rozhodně nezaslouží pozornost, které se jí dostává.

08.03.2013 2 z 5

Legendy & latéčka Legendy & latéčka Travis Baldree

Prijemna pohadkova oddechovka.

05.08.2023 3 z 5

Strom splněných přání Strom splněných přání Jenny Gladwell (p)

Mela jsem pocit jako bych to uz jednou cetla, dej knihy se napadne podoba Kavarne v Kodani.

09.07.2023 3 z 5

Co když zůstaneme Co když zůstaneme Sarah Sprinz

Líbilo se mi víc než první díl.

20.03.2023 3 z 5

Mise Hygge Mise Hygge Caroline Franc

Prijemna oddychovka, precteno za den a musim rict, ze me to bavilo. Hlavni hrdinka byla nesympaticka, dej predvidatelny, ale sympaticke prostredi, lakajici k navsteve Danska.

21.06.2022 3 z 5

Čokoládový klub Čokoládový klub Carole Matthews

Knihu jsem si koupila hlavne kvuli obalce, ktera je od stejne autorky jako moje oblibene knizky od J. Caplin. Zezacatku jsem se vubec nemohla zacist, pak se ale pribeh trosku rozbehl a docela me bavil, konec byl takovy divny. Trosku me iritovalo, slovo cokolada, ktere bylo zmineno snad 100x...jo a slovo ňam bylo take hodne oblibene :(.Hodnocenim tedy takovy prumer, jak se rika neurazi..nenadchne, na odreagovani dobre.

03.03.2022 3 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Novou Bridget Jones bych to tedy nenazývala. Čekala jsem nenáročné a oddychové čtení, což kniha splnila, nicméně celý příběh mi přišel úplně postavený na hlavu. Hlavní hrdinka krajně nesympatická a hrdina taktéž. Jejich chování bylo nelogické a zápletka mi přišla nesmyslná.

08.03.2021 2 z 5

Slušná jízda Slušná jízda Irvine Welsh

To byla tedy slušná jízda:). Kniha docela čtivá, ale asi nejslabší od tohoto autora.

28.12.2020 3 z 5

Mayský kodex Mayský kodex Douglas Preston

Do knihy jsem se vubec nemohla zacist, moc me to nebavilo. Vsechny postavy v knize mi byly nesympaticke, zapletka byla divna..

31.10.2020 2 z 5

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

První díl se mi líbil více. Hlavní hrdinka mi byla krajně nesympatická (stejně jako hlavní hrdinka v předchozí knize). Čte se to dobře, ale příběh je takový nijaký..

01.10.2020 2 z 5

Nestvůra z Essexu Nestvůra z Essexu Sarah Perry

Kniha mne vůbec nebavila, dočetla jsem do půlky a nezačetla jsem se.

20.08.2020 1 z 5

Vzdelaná Vzdelaná Tara Westover

Zajímavý příběh, nicméně jsem od knihy na základě velice kladných recenzí čekala více. Kniha je psána čtivě.

21.05.2020 3 z 5

Stratený svet Stratený svet Arthur Conan Doyle

Od knihy jsem měla velká očekávání, proto jsem tedy byla po dočtení zklamaná. Čekala jsem něco podobného jako Dračí zuby, což byla super kniha. Celkově se mi kniha četla těžce, dějově mne moc neupoutala.

05.05.2020 3 z 5

Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 Tara Bennett

Kniha se mi líbila, je plná krásný fotografií z natáčení. Líbily se mi také části, které pojednávali o výběru herců. Moc mne nebavily popisy jednotlivých epizod.
Pro fanoušky seriálu doporučuji.

29.03.2020 3 z 5

Tři na cestě Tři na cestě David Nicholls

Ze začátku mne kniha neskutečně bavila, postupem času mne ale nadšení opouštělo, líčení evropských galerií a pojednání o umění mne ke konci nudilo a přeskakovala jsem, ke konci už mi kniha přišla rozvleklá, za mne to mohlo mít trošku rychlejší spád. Celkově bych konec zhodnotila jedním slovem: zvláštní. Přesto je kniha psána čtivě, některé pasáže mne vyloženě bavily, některé vůbec.

20.01.2020 3 z 5