Holubicka1 Holubicka1 komentáře u knih

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

"Nic není náhoda"

Tato kniha je nádherná, že jakmile jednou začnete číst,tak už se nedokážete odtrhnout. Smála jsem se, byla naštvaná, někdy se mi zastavilo srdce a chtěla jsem Elliota profackovat, ale milovala jsem každou vteřinu.

Příběh je o Elliotovi a Kate. Kdy Elliot je šéf Kate a jejich vzájemná nevraživost nezná hranice. Nevydrží spolu v jedné místnosti aby jeden druhého nevytočili. Ale jedné noci se všechno změní a Elliot po letech začíná vidět Kate jinak. Milovala jsem jakou mezi sebou měli od začátku výbušnou chemii. Sledovat,jak se každý z nich zamiloval,jak se jejich vztah vyvíjel, bylo žhavé,zábavné a romantické.

Elliot Miles, vedoucí londýnské pobočky Miles Media. Je chladný, panovačný, svůdný, drzý a je to sukničkář. Ale pod tím vším je skrytý laskavý, starostlivý snílek a romantik, který věří na osud.
Kate je IT manažerkou Miles Media a nenávidí Elliota. Její oblíbená část dne je, každé ráno ho dráždit a vytáčet. Je chytrá, laskavá, temperamentní, která si nenechá jen tak něco líbit.
V knížce opět nechybí momenty,kdy se budete smát tak až budete brečet, jako kachní útoky, kozí námluvy, vpády rodiny, vtipné textové zprávy a mnoho dalších.
Nemůžu k tomu říct víc už tak jsem řekla až moc, protože příběh Kate a Elliota si musíte přečíst a zažít. Pokud to budete milovat nebo nenávidět to vám nepovím,ale pro mě to stálo za každou vteřinu a já to miluju, tak moc že když jsem dočetla, nejraději bych začala číst znova.

T.L.Swan píše krásné,vtipné, romantické příběhy plné emocí a já se nemůžu dočkat až si přečtu příběh Christophera, posledního ze čtyř těchto dokonale nedokonalých bratrů.
Připojíte se do Milesova klubu?

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Nedokážu říct proč jsem tuhle sérii tak dlouhou odkládala,protože první díl je vážně dobrý a to je teprve začátek.

Svět, který je v příběhu je naprosto věrohodný a vymyšlený do jediného detailu. Navíc je to tak skvěle napsáno, že do světa člověk zapadne takovým způsobem, že jsem skutečně věřila, že existuje.

Řád Smrtek udržuje rovnováhu lidstva, jelikož v budoucnosti je vymýcena úmrtnost, války,nemoci, hlad. Zranění se hojí pomocí nanitů. Dokonce i stárnutí je něco, čemu se může předejít a člověk se může stát znovu mladým, tolikrát kolikrát chce. Smrtky proto udržují rovnováhu a "kosí" lidi, které vyberou podle svého uvážení.
Citra a Rowan jsou dva mladí lidé, kteří se setkávají se Smrtkou Faradayem, který si je nakonec vybírá jako své učně, aby je vyškolil a jeden z nich se mohl připojit k řádu. Pokud se,ale chtějí stát Smtrkami musí se vzdát mnoha věcí. Sledujeme cestu Citry a Rowana,kdy zpochybňují a posouvají své hodnoty, přesvědčení i morálku a vyvíjí se jejich charakter, ať už k dobrému nebo špatnému.

Nechci a ani nemůžu k příběhu prozradit víc. Nejlepší je, když si knížku přečtěte, protože v příběhu se toho děje mnohem víc. Pro mě byla knížka vážně skvělá a ten konec, nemám slov.

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

I když jsem měla na začátku problém se začíst,tak po pár kapitolách jsem se už od knihy opět nemohla odtrhnout. Je to fantastické pokračování,kdy příběh rychle ubíhá a neztrácí na tempu.

Příběh začíná tam kde první díl skončil. Z Rowana se stává "Smrtka Lucifer" a Citra se snaží zvládnout svůj první rok jako Smrtka Anastasia.Rozkol v cechu Smrtek se neustále prohlubuje. Konflikt mezi Starou gardou a novým řádem se pomalu stupňuje. Intrikaření nabírá na síle a nikdo si nemůže být jistý ,komu se může věřit.
Objevují se zde postavy z prvního dílu,ale i nové postavy, nové otázky a nové tajemství a problémy.

Citra a jeji metoda kosení se mi vážně líbila. I přesto, že patří do cechu Smrtek, tak je pořád soucitná, spravedlivá a dává lidem šanci na to,aby si zvykli na myšlenku, že nejsou neporazitelní a nesmrtelní.

Rowanovi jsem rozuměla a chápala jsem i jeho potřebu spravedlnosti a čistky cechu,jako Smrtka Lucifer. Vím, že to není správné,ale potřebuje nějakou formu spravedlnosti. Přesto všechno se snaží v sobě najít stále dobro a být čestný, i když to pro něj není jednoduché. Všechno co zatím prožil je strašné a já jen doufám, že v třetím díle už to pro něj bude, alespoň o něco lepší.

A konec je jedno velké wau, to jsem vážně nečekala, šokovalo mě to a těším se až začnu číst třetí díl.

Já jsem se teda nenudila a knížka i přes počáteční problém se začtením se četla dobře a rychle, ale pokud hledáte romantiku,tak tu tam najdete. Příběhu to, ale vůbec na ničem neubírá a za mě je to vážně skvěle propracovaná série.

Zvon Zvon Neal Shusterman

Třetí díl Zvon je poslední díl z trilogie Smrtka. Na tenhle díl jsem se těšila, ale musím říct, že jsem malinko zklamaná. Měla jsem problém se začíst, některé věci se pro mě trochu vlekly a jiné byly zase moc rychlé a některé postavy,podle mě neměli tolik prostoru. Jinak se sérii,jako celkovou jsem spokojená. Svět je naprosto fenomenální, postavy jsem si oblíbila a i zápletka byla skvělá. Byla to skvělá cesta a i přes pár výtek, jsem si tuhle cestu vážně užila.

Příběh začíná tři roky po tragické události na Trvalce, kdy zjišťujeme, že Goddard převzal vedení cechu Smrtek a zavedl mnoho změn, které rozdělili cech. Po tragických událostech a vše co jim předcházelo se Nimbus odmlčel a všechny na světě označil za nezvedence,pouze jediný člověk na světě může s Nimbem komunikovat. A tím je Zvon.Lidi jsou , ale bez Nimba ztraceni, hledají směr a učí se fungovat bez jeho pomoci. Navíc se všichni domnívají, že při tragédii, kterou postihla Trvalku zahynuli všichni,kdo byli na ostrově. Mezi ně patří i Citra a Rowan.
A Smrtka Faraday, který se při svém pátrání s Murinou dostávají na opuštěný ostrov, nemá nejmenší tušení co se ve světě zatím děje a ani ostrov o kterém nikdo netuší, už zanedlouho nebude úplně opuštěný.
Pomalu se blíží změny. Nikdo nebude ušetřen a je jen na lidech jak se k tomu všemu postaví.

Víc k tomu nemůžu napsat, protože bych toho prozradila až moc a připravila bych vás tak o spoustu věcí, které vás určitě překvapí. Série určitě stojí za přečtení,jen třetí díl byl o něco slabší než první dva díly.

Láska naslepo Láska naslepo Lauren Layne

Pohádkový příběh, bez zbytečného drama, který přečtete během jednoho večera. Je roztomilý, romantický a vtipný,ale nečekejte že si z něj sednete na zadek. Je to odpočinkový příběh, který neurazí a vy se u něj budete uculovat a prožijete pohádku v moderní době.

Gracie Cooper provozuje rodinný podnik na Manhattanu, který se snaží udržet nad vodou. Její dny jsou plné obav,kdy opravdu šťastná je jen při dopisování si se záhadným " Sirem", kterého poznala díky seznamce. Ta je založena pouze na dopisování s člověkem o kterém nevíte nic, ani jak vypadá a je jen na vás, pokud se rozhodnete potkat s člověkem, kterého jste neviděli a důvěřovat svým citům na základě dopisování. Na scéně se, ale objevuje nechvalně známý podnikatel Sebastian Andrewsen, který chce obchod koupit. Čím více Gracie Sebastiana poznává, tím více si uvědomuje, že není jen chladný obchodník,ale skrývá se v něm mnohem víc.
Gracie se, ocitne mezi dvěma muži,kdy o jednom ani neví jak vypadá a druhý se jí snaží připravit o podnik. Musí se rozhodnout zda bude dál snít nebo opravdu žít.

25.10.2022 3 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Četla jsem oba předchozí díly a ani tento jsem nemohla vynechat. Každá kniha je jiná a každý díl je skvělý.

Knížku jsem nemohla odložit a když mě někdo vyrušil při čtení,tak jsem vymýšlela jak se co nejdříve dotyčného zbavit a přitom po něm něco nehodit. Knížka se čte úplně sama, není tam žádná část u které bych se nudila,je vtipná, romantická a oba hrdiny jsem si zamilovala.

Kimber má za sebou nejhorší týden svého života. Snoubence ji nechá stát u oltáře, média ji zesměšňují a když už si myslí že nemůže být hůř. Tak dostává od života další ránu,kdy její otec umírá v Itálie. Po dalších peripetiích se dostává do Florencie,kde po smrti otce zjišťuje, že má novou nevlastní matku, dvě nevlastní sestry, které by každého překvapili. Taky ji v Itálii pronásleduje Matteo, který je nádherný, úspěšný a vždy dostane co chce a chce Kimber.

Kimber a Matteo jsou spolu tak úžasní. Jejich žertování a sarkasmus,jsem milovala a usmívala jsem se u toho jako blázen. Jejich přitažlivost byla mimo žebříčky. I když mezi nimi došlo k nějakému nedorozumění a Kimber chtěla Mattea nenávidět a věřit že je to prolhaný, zlodějský hajzl,tak i přesto všechno k sobě nepřestali mít silné city.
Matteo je jeden z nejlepších knižních hrdinů,pro Kimber by udělal cokoliv a udelal vše proto aby s ní mohl být.

Víc už ale nenapíšu, knížku si musíte přečíst pokud chcete vědět víc a já doufám, že pokud se rozhodnete číst,tak se zamilujete stejně jako já.

Stalo sa v lete Stalo sa v lete Tessa Bailey

Stalo sa v lete je zábavný romantický příběh, který se odehrává v krásném přímořském městečku plný sympatických postav, které si zamilujete.

Piper poznáváme jako bohatou rozmazlenou pařmenku, která své dny tráví nakupováním, chozením na večírky a svůj život žije především přes sociální sítě,kdy jen myslí na to,kde se vyfotí a kolik lidi jí dá like. Po jedné párty,kde se vše pokazí dojde jejímu nevlastnímu otci trpělivost a donutí Piper odjet do Westportu,aby našla smysl života, dospěla a poznala více své rodné město. Piper brzy pozná čím je Westport výjimečný, včetně drsného a pracovitého námořního kapitána Brendana.

Piper ač se to tak nemusí zdát, není hloupá rozmazlená večírková princezna, když ji dáte šanci zjistíte, že je hodná, roztomilá, loajální a plná lásky a díky tomu jaká je se dostala pod kůži nevrlému kapitánovi.
Brendan je nevrlý, starostlivý, citlivý a nemá rád změny,ale pro Piper je ochotný vyjet ze svých zajetých kolejí.
Bylo krásné tyto dva spolu sledovat,jak se postupně mění a mění se jejich priority. Piper potřebovala někoho,kdo v ní věří a plně ji podporuje. Brendan je přesně ten,koho Piper potřebuje a ona je dokonalá pro něj.

Stalo sa v lete také maličko naťukne sociální média a jak nám dokážou ovlivnit život, když jim dáme tu moc. Někteří žijí jen přes sociální sítě, přitom skutečný život jim utíká mezi prsty.
Příběh jsem si i přes některé věci zamilovala a těším se na Foxe a Hannah.

Ted Bundy, vrah po mém boku Ted Bundy, vrah po mém boku Ann Rule

O Tedu Bundym mám zkouknuté všechny dokumenty,filmy a přečtené všechny články a proto jsem nemohla tuto knížku vynechat.
Pokud máte rádi true crime určitě by jste tuhle knížku neměli minout. Je to brilantní zpracovaní proslulé známého sériové vraha. Jsem ráda, že díky nakladatelství @nakladatelstvijota vyšla i u nás a ja měla možnost si ji přečíst.

Autorka Ann Rule byla chycena uprostřed dění. Někdo koho považovala za přítele,byl obviněn z věcí, kterým nemohla uvěřit, že by byl schopen spáchat. I přes roky kdy spolupracovala s policí a měla u policie plno kamarádů,měla stále problém uvěřit,co se o Tedovi tvrdilo a pomalu vyplouvalo na povrch. Byla jsem překvapená, že sama autorka řekla, že byla oklamaná jako mnoho ostatních, kteří potkali Teda Bundyho. Myslím, že ale taky nechtěla připustit, že někdo kdo se prezentoval jako dokonale vyrovnaný člověk a brala ho jako svého mladšího bratra mohl spáchat tak ohavné činy.

Pokud už jste někdy slyšeli o Tedu Bundym,tak určitě víte že byl odsouzen za děsivé zločiny, které spáchal na mladých ženách a dívkách.
Ted Bundy působil jako galantní, úspěšný mladý muž, kterým se ženám líbil. Nikdo,kdo ho znal by neřekl, že je takových zločinů schopen. Ted Bundy měl, ale dvě tváře. Jednu kterou znali jeho přátelé a druhou, děsivou a chladnokrevnou, kterou poznali jeho oběti.
Ted Bundy byl jedním z nejnebezpečnějších lidí, kteří kdy žili. Neměl žádné svědomí a přitom u svých obětí hrál právě na tuto vlastnost. Ted Bundy byl nemilosrdný predátor a jeho běsnění nabíralo na intenzitě a nemělo konce.
Ann Rule měla možnost poznat tohoto manipulativního predátora a poskytnout nám tak unikátní pohled na jedno z nejhorších vrahů. Její vyprávění je upřímné,detailní a děsivé. Na konci této knihy poznáme Teda Bundyho,ale stejně mu nebudeme nikdy rozumět.

Predátoři se ukrývají mezi námi, jsou skrytí a jen čekají na příležitost,kdy budou moct udeřit.

Magie útočí Magie útočí Ilona Andrews

Jak už jsem psala tak první dvě knížky jsou dobré,ale třetí díl je naprosto úžasný a pro mě byl zlomový a já oficiálně patřím do týmu, který zbožňuje Kate Daniels. Příběh je akčnější, temnější, smutnější ale i přesto je okořeněný i o vtipné dialogy a momenty.

Příběh začíná, kdy Kate zachraňuje banshee, když je náhle povolána k vraždě kožoměniče,kde je její pomoc ale odmítnuta. Curran o ničem nemá tušení a když se náhodou před Curranem Kate prořekne,tak zjišťuje, že jeho lidi jdou proti svému alfovi a zákonům smečky. Události eskalují a Kate a parta kožoměničů se zaplétají do temných události a přivádí je do ilegálního turnaje. Aby vyhráli a zachránili svět, musí vsadit vše a tento turnaj je může stát život.

Dozvídáme se více o Jimovi, Derekovi, Curranovi, Rolandovi, Andree, Dali, Raphaelovi a Kate a já se chci o všech dozvědět co možná nejvíc.

Myslim, že uz se v sérii nic nepokazí a tak bude patřit k jedné z mých nejoblíbenějších. Už mám přečtený i čtvrtý díl,ale jak se od sérii nemůžu odtrhnout,tak píšu recenze se zpožděním.

Magie na vzestupu Magie na vzestupu Ilona Andrews

Můj bože, tohle byla emocionální horská dráha. Nemohla jsem přestat číst, všechno šlo kolem mě a já byla plně ponořená do příběhu, který mě citově vyždímal. Série je skvělá, ale tenhle díl je úplně mimo žebříčky.

Kate a Currana jsou v tomto díle pozváni do Evropy, aby chránili těhotnou kožoměničku před jejím otcem a dvěma bývalými manželi.
Nikdo na druhé straně oceánu není důvěryhodný, všichni intrikaří a jen čekají na příležitost, aby Kate a její partu mohli bodnout do zad. Navíc v pozadí toho všeho se dějí ještě další a mnohém důležitější věci.
Víme, jak je Kate důležitá, že je mocná a taky co vše dokáže její otec . Svět ji vidí, ale jen jako prostého člověka a berou ji jako hračku smečky. Nemůžou se ale více mýlit.

Tenhle díl vás smete a protáhne vás vším. Budete naštvaní, budete řvát, nervy dostanou zabrat, zlomí vám srdce, na některé lidi změníte názor, někomu by jste dali nejraději pár facek. Je to emocionální jízda, plná intrik, tajemství, akce. Tenhle díl vás dostane na kolena.

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

To, co na této knize miluju, je Hádés a Persefona. Čím víc času spolu trávili, tím více byli sami sebou. Už se nemuseli schovávat za svoje masky a obrané zdi. Jen spolu, mohli být skutečně tím kým jsou. Jejich vzájemné špičkování a doplňování bylo úžasné. A ta chemie? Wau, ta byla výbušná a žhavá.

Navíc příběh nabízí nový pohled, kde ve skutečnosti nejde o převyprávění magického řeckého světa, ale o obyčejné lidi v moderním světě.

Jenže moje očekávání nebylo tak úplně naplněno. Příběh se četl dobře i tempo bylo skvělé, zápletka byla sice trochu jednodušší a konec byl trochu rychlý, ale svět a ani postavy neměly žádné magické schopnosti. To mě trochu zamrzelo. Myslím, že kdyby tam byla magie, tak se příběh stane daleko poutavější a víc dynamičtější.

Je to ale stále dobré hříšné čtení, které vás nenechá v klidu, jen nečekejte magický svět a postavy.

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Chytrá, roztomilá a vtipná slow burn romantika z vědeckého prostředí. Mám ráda slow burn, přitažlivost a jiskření pomalu narůstá a jen obyčejné pohlazení vám rozbuší srdce. Pro mě perfektní kniha, která mě chytla od první stránky.

Olive, třeťačka na doktorantském studiu, která žije jen pro vědu a vyhýbá se vztahům. Vše se ale změní, když pomáhá své kamarádce s milostným životem. Olive se pomoc trochu "vymstí" a zavede jí přímo do náruče nevrlého a obávaného doktora Adama Carlsena. Jenže v Adamovi je toho daleko víc, než jen nevrlý vědec a když je s Olive, projevuje se jeho něžná stránka. Navíc Adamovi vzniklá situace není vůbec proti srsti.

Způsob, jakým Adam Olive podporuje a chrání ji, je dokonalý. Adam je dokonalý. A Olive pomalu přichází na to, že právě nevrlý doktor by mohl být tím, koho celou dobu hledala a kdo je její druhá spřízněná vědecká polovina.

Můj bože. Ti dva spolu byli tak roztomilí a rozkošní. Jejich pomalé zamilování, hašteření a vše, co dělali, mě nutilo se usmívat.

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Drobné dějové zvraty, vtipné momenty, pomalá romantika a úžasné vedlejší postavy, které si zamilujete. Spálené mosty není dokonalý příběh. Má nějak chyby, pár klišé, ale i přesto jsem si knížku zamilovala.

Ella je krásná, dobrosrdečná a stále normální dívka, která prožívá jednu z nejhorších nocí. Během toho se setkává s Chesem, který ji pomůže dostat se do bezpečí. Jenže Chese to nemám v živote vůbec jednoduché a má své temné tajemství.

Od prvního setkání to mezi nimi jiskří. Napětí, které mezi nimi pomalu narůstá, vám rozbuší srdce a temný život Chese, dodává příběhu tu správnou dávku napětí.

Co mi vadilo a dalo se lépe propracovat bylo podsvětí. Máme jen malé nahlédnutí, kde se skoro nic nedozvíme. Příběh by za mě byl daleko lepší, kdyby jsem se ponořili víc do prostředí gangu, ale nečekejte prostředí mafie.

Ale konec, ten jsem si zamilovala. Ikonický hrnek s jednorožcem, jako symbol lásky mezi Ellou a Chesem? To si zamiluje, každý romantik.

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Jedna volba. Jedno rozhodnutí, které změní celý jejich život. Oheň mezi námi je intenzivní, emocionální a srdcervoucí příběh, který vás zlomí a postupně vás dá kousek po kousku dohromady.

Děj je rozdělen na dvě části. První část se odehrává, kdy jsou Alyssa a Logan teenageři a druhá polovina nás posouvá o pět let dopředu.

Hlavní hrdinové Alyssa a Logan jsou na první pohled zcela odlišní lidé.

Ona milá a bezproblémová dívka z bohaté rodiny, která má skoro vše. Jen to nejdůležitější ji chybí a to láska a péče od rodičů. On špatný chlapec s rodiči narkomany, kdy každý jeho den je o přežití a boji se svými vlastními démony. Nikdo nepředpokládá, že by se z nich mohli stát byť jen přátelé. Opak je, ale pravdou.

Logana jsem si i přes jeho povahu a přešlapy zamilovala. I když měl své problémy a byl zlomený, vždy se svým způsobem snažil o Alyssu co nejlépe postarat. Oba se pro sebe nakonec stali nepostradatelní a vzájemnou oporou. A jen spolu dokážou zvládnout vše, co si pro ně život přichystal.

Je to příběh o uzdravení, překonávání překážek a o tom jak se stát co možná nejlepším člověkem. Přijmout lásku, která má sílu opravit a dát dohromady rozbité kousky a stát se ještě silnější.

Rytíř Rytíř Devney Perry

Rytíř je dramatický, napínavý a emotivní příběh, se zlomeným hrdinou, manželstvím z rozumu a pomalu rostoucí láskou, kterou si zamilujete. Akce v tomto díle je sice pomalejší, za to na konci nabere na tempu a závěr vás bude šokovat. Já jsem neměla nejmenší tušení, jaký konec mě čeká.

Po dramatických událostech se opět vracíme zpět do Clifton Forge. Kdy se po traumatickém zážitku Genevieve a Isaiah nečekaně vezmou a všechny tím šokují. Důvod je však, ale jednoduchý. Dělají to proto, aby se navzájem chránili a přestože jsou si prakticky cizí, musí spolu začít žít a chovat se před všemi jako manželé.

Genevieve se snaží odhalit desítky let stará tajemství, lží a zrady jež vedla k vraždě její matky, a přitom všem se postupně zamiluje do zlomeného může, který je přesvědčen, že si nezaslouží štěstí a lásku.

Isaiah je tichý a zlomený muž, který bojuje se svými démony a sám sebe trestá.
Genevieve je Dashova nevlastní sestra, o které neměl nejmenší tušení. Zatímco Dash se snaží vypořádat s otcovou zradou, tak sama Genevieve se snaží vyrovnat se svou novou realitou.

Ani s jedním se život nemazlil a oba musí bojovat se svými vnitřními démony a obavami, pokud chtějí být spolu. Navíc jsou neustále obklopeni nebezpečím, které čeká jen na vhodnou příležitost, kdy je bude moc všechny zničit.

Milovala jsem sledovat jak se do sebe během jejich falešného manželství nevědomky zamilovali. Jejich cesta ke štěstí není snadná a musí překonat sami sebe, mnoho překážek a nebezpečí, pokud spolu chtějí být.

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Okamžik. Někdy zapomenutelný a někdy nám dokáže převrátit celý život.

Můj bože. Mám toho tolik, co bych ke knížce chtěla říct, ale nechci vás připravit o všechny pocity, co při čtení zažijete. Takže jen ve zkratce vám něco málo povím. A vy vnímejte, prožijte všechno, co je spojené se čtením téhle knihy. Budete to milovat, budete cítit každou emoci, budete brečet, budete se usmívat a zažijete nezapomenutelný příběh, který se vám vryje do srdce.

Příběh Maggie a Brookse je plný okamžiků. Všechny důležité momenty se v jejich životech prolínají.

První okamžik, kdy se seznámí jako děti.
Druhý okamžik, kdy vzkvete dětská láska.
Třetí okamžik, kdy tragédie změní směr v jejich životě.
Čtvrtý okamžik, kdy se dětská láska změní v celoživotní přátelství.
Pátý okamžik, kdy se přátelství změní v lásku.

Tiché vody je dojemný příběh o epické lásce a uvědomění si, že každý okamžik je důležitý, i když se to tak nemusí zdát.

Magie jsem si zamilovala hned od začátku a čím víc jsem ji poznávala, tím jsem ji měla radši. Všechno co zažila, všechnu bolest, vším čím si prošla, jsem prožívala s ní.
Brooks, co víc k němu mám říct, než jen to, že je trpělivý, milující a pro Magie dokonalý. Jsou to spřízněné duše, které čekají na jediný okamžik, aby spolu mohli být.

V tomto příběhu je tolik srdcervoucích momentů, díky kterým moje srdce trpělo, ale prožilo i nádherné momenty a ještě krásnější lásku. Některé mě zničily, ale jiné mě daly zase dohromady a napsaly pro mě příběh, který je výjimečný a nezapomenutelný.

Ten první Ten první Roni Loren

Ten první je příběh o přežití, odvaze postavit se svému strachu, přátelství a o znovunalezení štěstí a lásky.

Olivia s Finnem patří mezi těch pár lidí, kteří přežili brutální útok na maturitním plese. Jejich tajná školská láska se po tragédii rozpadla a až natáčení dokumentu je opět přivádí zpět na místo tragédie a jejich cesty se po letech opět střetnou. Může se zdát, že Finn, Liv a ostatní přeživší žijí své životy naplno a jsou šťastní, ale pořád prožívají děsy oné noci.

Finn je zlomený hrdina a i když si myslí, že ho jeho práce změnila v někoho nebezpečného, tak uvnitř je to pořád laskavý a loajální chlap. Je pohlcen prací a neustále se utápí ve výčitkách pro jedno rozhodnutí, které učinil v danou noc.

Liv je krásná, chytrá workoholička a především je talentovaná fotografka. Vzpomínky z děsivé noci ji i po letech stále pronásledují.

Znovu zažehnutí lásky Finna s Liv, kdy stačí jeden okamžik, jeden pohled a jedno střetnutí a vše, co k sobě kdy cítili, se vrací a je ještě více intenzivnější a silnější než kdy dřív. Spolu znovu nachází krásu života a začínají být opravdu šťastní.

Líbilo se mi jak to mezi Finnem a Liv jiskřilo a znovu objevování ztracené lásky bylo nádherné. Další, co jsem si zamilovala, bylo přátelství těch nejnepravděpodobnějších lidí, které sice vzniklo díky tragédii, ale bylo o to silnější a upřímnější.

Ale...
Místy byl pro mě příběh zdlouhavý. Možná to bylo i tím, že jsem čekala trochu něco jiného. Neustále jsem byla ve střehu a každou chvilku jsem očekávala, kdy se něco pokazí a to se nestalo. Není to ale vůbec špatný příběh a určitě by jste knize měli dát šanci. Jen počítejte s tím, že se nestane žádné drama a určitě to není thriller. Jde především o uzdravení, odpuštění sami sobě a nalezení síly žít život, který je pro přeživší děsivý.

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Když to mezi těmi nejnepravděpodobnějšími lidmi zajiskří a přitažlivost je tak silná, že se od sebe nemůžou držet dál. Skandální titulky je žhavá kancelářská romance od L.J.Shen, kterou by jste neměli minout.

Judith "Jude" získá svou vysněnou práci a doufá, že se díky svému zápalu jednou stane úspěšnou reportérkou. Proto je pro ní překvapení, když zjistí, že její šéf je chlap s kterým měla nejlepší a nejžhavější noc ve svém životě a nikdy se neměli už potkat.

Célian Laurent je manhattanský princ, který je chytrý, nemilosrdný ďábel a k tomu všemu má ještě nevymáchánou pusu, která svádí k hříchu. Pod tím vším se, ale navíc skrývá chlap, který by pro tu pravou udělal cokoliv.

Ona má pěkně ostrý jazyk a nebojí se ho použít a on je prostě sexy zmetek, který si nebere servítky. Jejich dohadování je o to lepší, plné vášně a touhy. Postupně se bortí jejich obranné zdi a pomalu se do sebe zamilovávají.

Měla jsem trochu obavu, protože ne každá knížka se mi od L.J.Shen líbí, ale tohle bylo skvělé. Pro mě je to jeden z příběhů, který mě bavil od začátku až do konce. Skandální titulky jsou chytré, vtipné a plné vášně. Nechybí majetnický chlap, drzá krásná hrdinka, která si stojí za svým. Najde se tam i drama, zrada v rodině a samozřejmě i láska.

Twisted Love: Bezpodmienečná láska Twisted Love: Bezpodmienečná láska Ana Huang

Twisted love první díl ze série a také moje první seznámení s Anou Huang a musím říct, že rozhodně ne poslední.
Protože tohle bylo skvělé. Knížka je čtivá, svižná a ani na chvilku jsem se nenudila. Tajemství, zrada, pomsta, uzdravení, odpuštění a samozřejmě nechybí ani láska, která spálí vše, co se jí postaví do cesty. A jako bonus nevrlý, chladný, dominantní, majetnický hrdina. Příběh má vše co miluju.

Chladný a nebezpečný Alex Volkov má nový úkol - musí se postarat o sestru svého nejlepšího přítele. Díky času, který je nucený trávit s Avou, mění své priority a pomalu se bortí jeho obranné zdi. Nakonec si sám už není jistý, zda pomstu, kterou plánoval má dokončit, protože v sázce je všechno, ale především člověk, který je pro něj na světě nejdůležitější.

Ava Chen je šťastná, usměvavá studentka umění, která je ve skutečnosti uvězněna ve vzpomínkách a minulosti. Nepamatuje si na své dětství a jen v noci se vrací do nejasných vzpomínek v podobě nočních můr.

Ava a Alex. Jiskření mezi nimi a jejich stupňující se vášeň mi skoro zapálilo knížku.
Miluju je, spolu jsou výbušní a zbožňovala jsem každou vteřinu jejich spalující vášně a lásky.

Příběh mě opět úplně pohltil a četla jsem každou volnou chvilku. Někdo může říct, že je zde několik předvídatelných zvratů, ale já jsem to až tak nevnímala a příběhu to určitě neubírá na fantastičnosti.

Pokud milujete dominantní, majetnické hrdiny, kteří by nechali svět lehnout popelem, jen aby jejich láska byla v bezpečí, je to knížka pro vás. Celý příběh jsem si užila od začátku do konce a už teď se nemůžu dočkat druhého dílu.

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Mia Sheridan patří mezi mé oblíbené autorky a pokud už jste od ní četli nějakou knížku, tak víte, že jsou plné emocí. Jsou to příběhy, které vás zlomí a protáhnou emocionální smrští a ani tato knížka není výjimka.

Ramsay je krásný a dechberoucí milostný příběh. Je plný utrpení, bolesti, zrady, pomsty ale i uzdravení, odpuštění druhým a nakonec dání šanci lásce.

Brogan irský kluk z dělnické třídy, který se snaží udržet svou rodinu nad vodu. Pracuje se svým otcem jako zahradník a je zamilovaný do Lydie, která je bohatá, naivní a je dcera jeho zaměstnavatele.
Jeho život je už tak dost komplikovaný, ale jednoho dne se mu obrátí vzhůru nohama a stává se jeho osobním peklem a to jen proto, že se zamiloval a důvěřoval dívce, které neměl.

O několik let později se vrací zpět, aby se pomstil tomu, kdo ho v mládí zradil a kdo mu v životě nejvíce ublížil. Mezitím se Lydiin život rozpadl a z rozmazlené princezny je skromná, nebojácná a inteligentní žena, která bojuje o to málo co jí zbylo.

Brogan a Lydia. Dvě spřízněné duše, které byly rozděleny. Ale i navzdory času a nedorozumění postupně zjišťují, že patří k sobě. Dokážou však vše překonat?

Příběh mě od první stránky naprosto uchvátil a moje srdce se během čtení několikrát roztříštilo, tajila jsem dech a cítila všechnu bolest, beznaděj ale i lásku Brogana a Lydie