hojchna hojchna komentáře u knih

Mladík v odboji Mladík v odboji C. D. Payne

Super knížka na dovolenou. Ohromně se pobavíte..

14.06.2013 5 z 5

Pátý jezdec Pátý jezdec James Patterson

Dlouho jsem přemýšlela, jak knihu vůbec ohodnotit a co se napsat. Když to shrnu, moc se mi do knihy nechtělo, když jsem zjistila že patří do nějaké série a je to poslední díl. Ale myslím, že se dala číst i bez přečtení předchozích dílů. Lépe asi posoudí ti, co četli všechny díly :) Moc se mi nelíbilo, že co stránka, to kapitola. Podle mě je tam překapitolováno. Děj docela ušel. Musím ale podotknout, že knih na podobné jsem četla už víc, i od jiných autorů, a tato se řadí mezi ty slabší.

17.05.2013 3 z 5

Útěk Útěk Diane Chamberlain

Tako kniha, stejně jako většina od paní Chamberlainové, se čte sama od sebe. Děj zajímavý, i když už na začátku tušíte, jak to vlastně dopadne, nutí vás to číst dál a dál, dokud si svou domněnku nepotvrdíte..

12.05.2013 5 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Nejprve jsem se nemohla začíst, ale to ani nebyla chyba knihy, a nakonec jsem se od ní nemohla odtrhnout..

09.05.2013 5 z 5

Poklad černého delfína Poklad černého delfína Jaroslav Foglar

Musím říct, že ani jako malé holce mě tato Foglarovka nepřišla tak dobrá jako ostatní a teď, po letech, se názor nezměnil..

29.04.2013 3 z 5

Oheň a déšť Oheň a déšť Diane Chamberlain

Spisovatelka opět nezklamala. Kniha se velmi dobře čte..

21.04.2013 5 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Velmi silná a smutná kniha..

15.04.2013 5 z 5

Dar moře Dar moře Diane Chamberlain

Knihu jsem měla přečtenou během dne, opravdu zajímavá, čtivá, na konci překvapivé rozuzlení :o)

10.04.2013 5 z 5

Příběh Bílé Masajky Příběh Bílé Masajky Corinne Hofmann

Tři knihy v jedné.. Asi bych radši ohodnotila každou samostatně..

Bílá Masajka - nejzajímavější část z celé knihy, popisuje život kmene Samburů a opravdu žasnete, jak mají život těžký.

Zpátky z Afriky - popisuje situaci, když se Corrine vrátila do Švýcarska, nebyla pro mě až tak zajímavá, trochu mě trvalo, než jsem se donutila k dočtení

Shledání v Barsaloi - Corrine se po 14 letech jede podívat na svou africkou rodinu, Určitě zajímavější než předchozí díl,.

09.04.2013 4 z 5

Světlo pod hladinou Světlo pod hladinou Diane Chamberlain

Volné pokračování ke knize Strážkyně majáku. Sice jsem se do ní nezačetla tolik jako do prvního dílu, ale i tak se mi líbila a za přečtení určitě stojí..

19.03.2013 4 z 5

Strážkyně majáku Strážkyně majáku Diane Chamberlain

Dobré počteníčko.. Láska jedné ženy ke dvoum mužům, kde se vcelku i dá očekávat, kterého si vybere :o) ale nudit se nebudete..

19.03.2013 5 z 5

Svatba z donucení Svatba z donucení Barbara Cartland

Ke knize jsem se dostala omylem a celou jsem ji přečetla jen díky tomu, že nebylo nic jiného po ruce. Téma sirotek - dědictví - ušlechtilý muž a nějaký zmetek - happy end.. Už na začátku bylo jasné, jak to všechno dopadne. Co mě však nejvíc vadilo, byl styl psaní. Nevím proč, ale z přímých vět hlavní hrdinky jsem hned získala pocit, že buď koktá nebo zadrhává. Za každým třetím slovem byly . . . . . . . . . . . . . . . Kniha mě opravdu nebavila a můžu tady klidně slíbit, že od této autorky nic číst nebudu..

08.03.2013 odpad!

Zapomenuté vzpomínky Zapomenuté vzpomínky Diane Chamberlain

Velmi zajímavá kniha. Nikdy bych neřekla, že je člověk schopen takto vytěsnit svoje negativní zážitky, které se po čase zase vynoří..

05.03.2013 5 z 5

Keltská kletba Keltská kletba Barbora Hrůzová

Jak už jsem zde psala u nějaké stostránkové knížky, téma zajímavé, ale na 100 stran se děj ostrouhal jak to jen šlo.. Kdyby byla kniha delší, autorka by mohla víc rozvinout děj a čtenáře by to bavilo určitě mnohem lépe zaujalo..

22.02.2013 3 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Musím nejdřív podotknout, že první jsem viděla filmové zpracování knihy a až pak jsem se dostala ke knižní formě. Kniha mně celkem bavila, jen ke konci to trošku drhlo..

22.02.2013 4 z 5

Milenci a cizinci Milenci a cizinci Diane Chamberlain

I když konec se dal předpokládat, přečtení této knihy nebudete litovat :)

08.02.2013 4 z 5

Před bouří Před bouří Diane Chamberlain

Úžasná kniha u znalosti a neznalosti vlastní rodiny..

08.02.2013 5 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

To bylo počteníčko :o) velmi doporučuji, přečtení této knihy litovat určitě nebudete :o)

01.02.2013 5 z 5

Stopy po ženě Stopy po ženě Barbara Delinsky

Nuda nuda nuda.
Prvních 300 stránek jsem čekala, až se příběh aspoň trochu rozjede, ale nic,.. Pak bylo asi 30 napínavějších stran a ke konci samozřejmě šťastný happy end,.. Ne, tohle mě opravdu nebavilo.

13.01.2013 2 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Knihu jsem přečetla takřka během noci. Díky ní jsem si trošku srovnala děj filmu, který jsem viděla nedávno..

30.12.2012 5 z 5