helenkan helenkan komentáře u knih

Sen o Somersetu Sen o Somersetu Leila Meacham

Úžasná knížka,jedním dechem přečtená.Silnej zážitek,prostě skvělý!

12.02.2015 5 z 5

Tajemství ze záhrobí Tajemství ze záhrobí Charlaine Harris

Rozhodně jsem nečekala takhle překvapující a docela šokující konec.Svým způsobem ale dobrej.Přečetla jsem všechny díly a bylo to fajn čtení.Moc se mi to líbilo.

09.02.2015 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Jak jsem se těšila,tak jsem trošku zklamaná.Nemůžu říct, že by se mi to vyloženě nelíbilo,to ne! Jen si myslím,že první dvě díla byla lepší.Zvláště tou první ,,Než jsem tě poznala" nasadila autorka vysokou laťku.

09.02.2015 5 z 5

Mráz ze záhrobí Mráz ze záhrobí Charlaine Harris

Bezva díl a docela naháněl husí kůži.

08.02.2015 5 z 5

Parádní čtení! Ještě,že jsem byla sama,smála jsem se jak blázen.Asi by si ťukal na čelo ten, kdo by mě viděl. :))) Humorný,občas bláznivý a hlavně pobaví.Rozhodně doporučuju a věřte,že nebudete zklamaný.

03.02.2015 5 z 5

Tanec pro dvě sestry Tanec pro dvě sestry Philippa Carr (p)

Začáteční vyprávění Angely,jedné z dvojčat,mě přišlo dost zdlouhavé a nudné.Až když začala vyprávět druhá sestra Berseba tak to začalo být zajímavější.Byla vlastně tak trochu potvora.A vždy z jejího pohledu byla knížka lepší.Další díly už ale nemusim.

28.01.2015 2 z 5

Stopa Stopa Patricia Cornwell

Ze začátku jsem se nějak nechytala.Pak už to bylo jako vždy napínavý,takže dobrý.

24.01.2015 4 z 5

Odražená střela Odražená střela Sandra Brown

Dobrá detektivka.

21.01.2015 4 z 5

Městečko Thunder Point Městečko Thunder Point Robyn Carr

Docela se těšim a pokud bude tak pěkná jako Městečko a Útěk do Virgin River,tak mám určitě na co.:)

20.01.2015 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Dneska mi zrovna přišla,už se těšim až se začtu.:))))

16.01.2015 5 z 5

Dívej se, jak umírám Dívej se, jak umírám Erica Spindler

Dobrá detektivka,dost mrtvých i dost podezřelých.A nechybělo ani trochu toho tajemna.Rozhodně jsem nečekala tak překvapivej konec.Tentokrát jsem vraha neuhádla. :)))

16.01.2015 4 z 5

Útěk do Virgin River Útěk do Virgin River Robyn Carr

Možná o chlup lepší než první díl,ale vážně jen o chlup.:)))) Oba díly jsou fakt čtecí. :)))))
Dávam pět hvězdiček.

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Jako vždy paráda.

10.01.2015 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Před chvilkou jsem dočetla a jednim slovem ,,úžasný".Ještě teď pro ubrečené oči špatně vidim.Lidi čtěte,stojí to za to!

07.01.2015 5 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

Příběh Oldřicha a Sylvy jsem si přečetla s velkou chutí.Zároveň jsem měla možnost vrátit se ve vzpomínkách do mého mládí a připomenout si svoje začátky a různé krušné chvilky tehdejší doby.A jen velké hurá a díky,že doba totality je pryč! Jen ještě dodám,knížka opravdu stojí za přečtení.

03.01.2015 5 z 5

Osten lásky Osten lásky Dorothy Garlock

Opět jsem se nezklamala.Pěknej příběh a tak trošku jsem tušila jak to s Jakem Romerou ve skutečnosti je.:) Tak mě konec ani moc nepřekvapil.

30.12.2014 5 z 5

S nadějí S nadějí Dorothy Garlock

Mam ráda,když je v knížce více postav a není příběh jen o jednom hrdinovi.A tahle to splňovala k mé velké spokojenosti a přesně podle mého gusta.Vlastně jsem to ,,zhltala" za jeden den.Úžasný!

29.12.2014 5 z 5

Tajemství abatyše z Assisi Tajemství abatyše z Assisi Vlastimil Vondruška

Dobrodružná,napínavá a posetá mrtvými je cesta do Compostely.A docela mě pobavily ctihodné panny.O kterých by se toho dalo říct dost,jen ne,,ctihodné panny". :)))

28.12.2014 4 z 5

Pasti ze záhrobí Pasti ze záhrobí Charlaine Harris

Docela pěkná detektivka a jsem i zvědavá na další díly.

20.12.2014 5 z 5