Mráz ze záhrobí

Harper Connellyová a Tolliver Lang přijíždějí do Doraville v Severní Karolíně, kde mají pátrat po ztraceném dospívajícím chlapci. Po příjezdu zjišťují, že hoch je je jedním z řady mladých lidí, kteří se záhadně ztratili během posledních pěti let. Přitom žádných z nich neměl důvod utéct z domova. Harper je mladá žena, která dokáže objevovat mrtvá těla. Tuto schopnost v sobě objevila v patnácti letech, po zásahu bleskem a nyní jezdí se svým nevlastním bratrem Tolliverem po celé zemi a řeší zdánlivě beznadějné případy. Uspěje i v Doraville a objeví osm teenagerů pohřbených ve zledovatělé zemi. Všechny potkal konec, z něhož jde mráz po zádech. Harper by nejraději okamžitě odjela z městečka, než se tam sjedou novináři, ale stane se obětí nečekaného útoku a nedobrovolně se musí účastnit vyšetřování. Přitom se dozví řadu temných, léta pohřbených tajemství, jimiž je Dorville obestřené, a stává se z ní další pravděpodobná oběť, která může spočinout v mrazivém hrobě......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138259/mraz-ze-zahrobi-138259.jpg 4.2101

Harper Connelly Mysteries 3.

Detektivky, krimi, Horory, Romány
Vydáno, Baronet

An Ice Cold Grave, 2007

Kniha Mráz ze záhrobí

*Pájuše*
17.05.2020odpad!

Ne, ne, tohle opravdu ne. Po celou dobu knihy jsem chtěla hlavní hrdinku proplesknout. Jejích achich ouvej bolístek bylo v knize habaděj a já opravdu neměla na ně nervy. Kniha by byla úžasná, začátek byl dobře našlápnutý a já si říkala, že to bude to, na co jsem od této autoky zvyklá... Jak já jsem se jen mýlila! Totálně to zkazila jedna věc, která se stala v rámci "uvědomění si" hlavní hrdinky, ale to bych spoilerovala. V druhém díle to tam bylo řečeno, já ale jak b*bá čekala, že to tak nebude. No, zklamání. Sice nijak velké, ale přesto zklamání. Tímto končím celou tuhle rádoby štaci na parodii "lepších zítřků" a jdu se věnovat knihám, které si to opravdu zaslouží. Tímhle má u mě ChH jedno velké mínus! Never more...

Haduwig
22.04.2020

Ale jo - lepší jak druhý díl. Ovšem i zde mám pocit, že nadání Harper má mnohem větší potenciál pro napínavý příběh a ani tady toho autorka nevyužila. Místo toho se hodně soustředí na vztah s Tolliverem, což je lehce bizarní dějová linka. Upřímně nevím, jestli od Harrisové zkusím ještě nějakou knihu, protože zatím mě moc neoslovila.

Nikola97
13.07.2019

Super kniha. Doporučuji.

Mark.
15.01.2018

Napínavé! Hodně mne to překvapilo. Akce, napětí a zvraty. Nechci ni prozrazovat, ale něco mne mile a nemile překvapilo. Jak ve vývoji událostí mezi hlavními postavami tak i v celkovém ději. A ted' si dám pauzu, at' se nechám na chvíli napínat.

moonula
10.12.2017

Tak tato kniha byla pecka.To jsem si užila parádní počteníčko..

studentkadejin
06.01.2016

Nevěděla jsem úplně přesně, co od knihy čekat. Kniha mě nadchla svými nečekanými zvraty a dost napínavým dějem. Mohu vřele doporučit.

anoti
28.09.2015

Nic velkého jsem od této knihy nečekala, o to víc mě nadchla.Dobře napsaná, nepostrádá spád a napětí.

Nuny
28.08.2015

Směsice všech žánrů mi do sebe úplně nezapadala. Rozhodně bych to nezařadila do hororů, nebo snad thrillerů. Ze začátku možná trochu napětí a od půlky knihy čtete jen o vztahu dvou lidí. A případ několika mrtvých chlapců jde lehce stranou a dostává se do děje jen tak někdy. Ke konci malinko dalšího napětí a pak konec. Těším se až sérii dočtu.