havrmoni havrmoni komentáře u knih

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Strašně nerada píšu, a hodnotím záporně. Dvě hvězdičky za nápad a minulost hrdinů, se kterou jakoby si autorka vůbec neuměla poradit a rozvinout ji. Jsem celkem nenáročný čtenář tohoto žánru, ale bohužel někdy mi vyloženě vadí ta jednoduchost. Tady mi přišlo jako kdyby vám někdo dával to nejchutnější sousto a na poslední chvíli ucukl a vám zbyli sotva drobky. Tady to bylo stejné sbíhaly se sliny na něco co nepřišlo. O postavách se ani nezmiňuji, protože jen sama Lucy a její myšlenky na dvě stránky a opakující se věty, mi lezly na nervy. Takže za mě už žádný další šance dokonce poruším to své 3x a dost. Tahle autorka mi jednou stačila. Věřím, že se bude psaním zdokonalovat a najde si své čtenáře, já ale mezi nimi nebudu.

24.11.2023 2 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

Po druhém dílu jsem váhala, ale říkala jsem první byl fajn tak ten třetí by mohl být taky. A taky jo. Byl víc než fajn, byl zatím nejlepší. Už se těším na další.

23.11.2023 5 z 5

Matt Matt Lauren Layne

Tohle se mi líbilo víc než předchozí díl. Škádlení, jiskření a zamilování. Až na tu akci na plese ve stylu amerického filmového happy endu ( na veřejnost), který fakt nemusím, se mi to líbilo. Jsem zvědavá na další díl. Tak za půl roku a déle :))

22.11.2023 5 z 5

Tři něžná slůvka Tři něžná slůvka Nikki Sloane

(SPOILER) Věděla jsem do čeho jdu a i přesto, že tyhle hrátky jdou mimo mě, tak v pokračování téhle série mě to neodradilo. Co by mě bývalo odradilo , kdybych věděla o těch rychlých soudech a scén, které dělala Ruby. Teda dvě, ale ta na konci stačila. Ono totiž je hezké milovat, ale co z pusy vypustíš už zpět nevezmeš. A takové to, vždyť víš jaká jsem a já to tak nemyslela...... No a pak ten slovník. Jasně, že jsem četla i jiné a horším, ale to tam tak nějak patřilo. Kdyby šlo jen o to jak mluví při sex.hrátkách, to by mi ani nevadilo. Jako co je mi do toho co si přitom povídaj :)) Ale ono to bylo i mimo a zvlášť u Ruby mi to jaksi nechci říct přímo vadilo, jen to byl takový pocit, jako když slyšíte falešné tóny nebo zpěv. Prostě něco nepříjemného. Takže asi půjdu proti proudu, ale tohle mě moc nebavilo.

21.11.2023 3 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

No tak to bylo něco. Zatínala jsem pěsti a moje krvelačná touha zabít si nezadala s tou, kterou cítili Jezdci. Jako jo dalo se předpokládat, že se stane něco hnusnýho a kdy to praskne a jak. Už teď se těším na Hectora. A až s tím hajzlem zatočí. Líbí se mi ta rodinná pospolitost a abuela. Holky jsou fajn.

19.11.2023 5 z 5

Domluva s ďáblem Domluva s ďáblem Julia James

Taková rychlá jednohubka. I když postavy sympatické.

18.11.2023 3 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Tato autorka bude asi další moje oblíbená.

18.11.2023 5 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Začnu koncem. Dost divný, ale co už ,když si to tak autorka vymyslela, no.... Celý tento díl by mohl být osekán jen na hledání ,,kříže" a samotnou bitvu a přiřazen ke druhému dílu. Taky bych se klidně obešla bez toho povídání během boje a zhroucení vůdkyně. Bohužel jak to celkem dobře začalo, tak to měli sestupnou tendenci.

15.11.2023 2 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Byli tam sice více akce, ale celkově nic moc. Ten fantasy prvek není úplně špatný, ale ty postavy. No takový nevyzrálí puberťáci byť od dětství vycvičení k boji.

15.11.2023 2 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

No nejsem cílová skupina, náct už mi dlouho není, ale nebylo to tak špatné. Samozřejmě jsou daleko lepší fantasy, ale i horší. Takže když se budu držet jen toho a ne trochu dětinského chování Call, tak to půjde.

14.11.2023 3 z 5

Temné touhy Temné touhy Kresley Cole

Ono je to lepší a lepší. No a pak šlus, už žádné díly. Pěkně blbý. Kdyby někdo měl další přeložené díly, tak prosím ozvěte se.

12.11.2023 4 z 5

Nedostižný přízrak Nedostižný přízrak Kresley Cole

Tohle mě taky bavilo. Začíná se mi to líbit čím dál víc.

09.11.2023 4 z 5

Závod o život Závod o život Kresley Cole

Tak tohle mě bavilo. Konečně už to začíná mít spád. Jen ty ženský mi dávají zabrat, mohly by být pohodovější. Mám pocit, že furt jen ječí a vztekají se. I když tahle mi byla asi zatím nejsympatičtější.

08.11.2023 4 z 5

Zabít nebo milovat Zabít nebo milovat Kresley Cole

Valkýry mi nejsou dvakrát sympatické. Příběh mě chvíli bavil, chvíli nudil a tak furt dokola. Určitě jsou lepší fantasy, ale bohužel jsem četla i horší. Takže takový průměr.

06.11.2023 3 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

No to byla jízda. Trochu šílený, ale taky se to dobře četlo. Jakože fakt dobře.

04.11.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Ačkoli mafiánské prostředí není zrovna něco co vyhledávám, tak tohle mě zaujalo. A po přečtení musím přiznat, že to bylo fakt parádní čtení. Vůbec jsem nečekala, že to bude tak romantické a neskutečně nabité erotickým jiskřením.

04.11.2023 5 z 5

Okouzlení Okouzlení Helen Hardt

To je opravdu nekonečný seriál. Natahování zápletky a nabalování dalších nejasností a tajemství. Oni si pospojují a řeknou vše vždy až na konci a taky se objeví další ,,něco" a šlus, pokračování příště. Jako hvězdy jen za téma. Kdyby to dala do jedné, dvou knih s tou hlavní linkou a lovestory všech sourozenců jako vedlejší omáčku, aby to nebylo tak drsný , možná by to bylo lepší.

03.11.2023 3 z 5

Oddanost Oddanost Helen Hardt

Tak konečně se to hnulo, ale zas další tajemství na obzoru. A vypadá to na dlouhou sérii tajemství. To fakt nemusím.

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Je to lepší, protože se snad už k něčemu dostáváme. Zbytečně zdlouhavé. Erotické scény přeskakuji což málokdy dělám, ale číču a průnik už fakt nechci nikdy číst,slyšet a vůbec... brr. Knih jak jsem včera zjistila je 28. O každém tři, to je 12 o bratrech a sestře a zbytek nastupující generace. A jestli jsem dobře pochopila anotaci, tak pořád je to o ochraně rodiny,tajemství apod. Prostě, za mě dobré téma, ale totálně zabité tím vším kolem a roztahané, jak telenovely, které fakt nesnáším. Takže spíše ze zvědavosti se probiju těmi dily co mám a pak uvidím.

Touha Touha Helen Hardt

Nijak zvlášť mě to neohromilo, ale zajímá mě Talon a co bylo,bude dál.