Havel0303 Havel0303 komentáře u knih

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Perfektní nápad a úžasný příběh. Nádherně procítěné, prožila jsem každý okamžik...

Skleněný trůn 1–7 (box) Skleněný trůn 1–7 (box) Sarah J. Maas

NEJLEPŠÍ SÉRIE VŠECH DOB, nemá obdoby!
Úžasné! Perfektní! Dokonalé!
Neumím to lépe popsat.

10.01.2022 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Tato kniha nejde komentovat jinak, než pěti hvězdičkami.

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Naprosto perfektní kniha, druhý díl byl trošilinku slabší. Stále očekávám co přinese třetí díl.

10.02.2019 4 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

(SPOILER) V době, kdy toto píšu, nemám Nikdynoc ještě dočtenou. Z prvu jsem se na ni moc těšila (už jen podle hodnocení nad 85 %), ale realita - ?
Nic moc. Autor se podle mě až dost zabývá minulostí (a to hodně dávnou) a ne úplně vhodně to zasahuje do aktuálního děje.

Na obalu knihy je psané, že se jedná o vražedkyni všech vražedkyň, a ona (Bledá dcera) má při tom během celých 506 stran v plánu zabít jen 4 lidi?

V textu jsou časté informace tzv. pod čarou, jsou k nim dané hvězdičky, jenže ty v textu často chybí. (min 4x).
Dále bych zmínila chyby v korektuře: nejlepšý, vípomoc a další předklepy a přidaná písmenka navíc.

Zatím ale asi nejvíc mě zarazila shoda textů ze strany 86 a 100. (Je tam úplně to samé -?- Proč??

14.07.2021 4 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Celkem čtivá kniha, vyskytovalo se tam příliš postav. Chvilkama mi připadalo že autorka neví a čem píše. Vyzdvihuje Martino léčitelské umění, ale přitom Marta neví, co je to či ono za mast nebo látku. Jsou tam velké časové posuny. V jednom odstavci je přítomnost a v druhém jsou události o tři týdny dál. I po Martině svatbě (léto) byla tam sklizeň, sv.Martin, zmíněny hromnice a pak až květen.

13.03.2019 3 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Téma hodně podobné sérii Divergence. Nic moc děj, spíš to bylo moc předvídatelné. Bylo to málo popsané a celkově strohé.

13.03.2019 2 z 5

Včera tě budu milovat Včera tě budu milovat Cristin Terrill

Mělo to nápad. Byl tam děj a byla tam logika.

11.02.2019 5 z 5

Ajax na stopě Ajax na stopě Rudolf Szamos

Úžasný strhující příběh o přátelství odvážného psa a milujícího dvounohého tvora.

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Do tří čtvrtin mě absolutně nebavila. Ten konec byl ale dobrý. Měl velice zajímavý zvrat.

10.02.2019 2 z 5

Včely Včely Laline Paullo

Odpočinková četba. Velice dobře se čte.

10.02.2019 4 z 5

Elfadora - Příběh dívky a draka Elfadora - Příběh dívky a draka Anna Havelková

(SPOILER) Za mě byla kniha suprová zvlášť, když vezmu v potaz, že se jedná o prvotinu mladičké začínající autorky. Některé pasáže byly malinko obtížnější na pochopení, ale pak, když se to začalo všechno objasňovat a jednotlivé dílky do sebe začaly zapadat jako puzzle, tak mi i chvílemi běhal mráz po zádech.
A pak ten konec - ! Wow, u Snowery mi vyhrkly i slzy, a když jsem zjistila, že celý ten příběh byl vlastně kruh poskládaný z jednotlivých střípků...
Prostě klobouk dolů, za mě paráda!

07.05.2023 5 z 5

Diabolik Diabolik S. J. Kincaid

Ta kniha nemá logiku!

22.08.2019

Rebel Rebel Amy Tintera

Hodnotila bych to stejně jak Reseta. Málo rozvinutý děj, celkově strohé.

13.03.2019 2 z 5

A co když jsem blázen? A co když jsem blázen? Karen Harrington

Velké a nepochopitelné předsudky. Ale velice dobře se to četlo.

11.02.2019 2 z 5

Doteky noci Doteky noci Lenka Lanczová

Na to, že je to Lanczová tak tato kniha byla na ni celkem slabá.

11.02.2019 2 z 5

Tajemství kůže Tajemství kůže Alice Broadway

Kniha byla pro mě nepochopitelnou. Ztrácela se tam logika a smysl. Velice mě zklamala.

10.02.2019