Skleněný trůn 1–7 (box)

Všechny díly Skleněného trůnu! V temných a špinavých solných dolech Endovieru si doživotní trest odpykává osmnáctiletá dívka. Celaene byla od dětství trénovaná k jednomu jedinému úkolu – stát se tím nejlepším zabijákem na světě, rychlým, tichým, neodhalitelným a všehoschopným. Ale udělala chybu. Nechala se chytit. Pak však dostala druhou šanci a uvědomila si, že je jen na ní, jak s ní naloží. Sledujte celou dlouhou životní cestu od trestankyně ke královně celých říší!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452186/big_skleneny-trun-1-7-box-yDz-452186.jpg 4.616

Skleněný trůn / Trón zo skla

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Throne of Glass Volumes 1–7 Boxed Set, 2017

Kniha Skleněný trůn 1–7 (box)

Havel0303

NEJLEPŠÍ SÉRIE VŠECH DOB, nemá obdoby!
Úžasné! Perfektní! Dokonalé!
Neumím to lépe popsat.

Denai

NEJLEPŠÍ SÉRIE ZE VŠECH :D :)

M.C.SMITH
31.10.2021

Byla to dlouhá cesta, ale musím říci, že mne celá série bavila a jsem velmi ráda, že jsem si ji koupila. Samozřejmě, že celý příběh má své mouchy, ale já jsem si tak začetla, že jsem vnímala jen příběh a prožívala jsem všechny emoce hlavních hrdinů.

Knihy mohu jen a jen doporučit. Každý, kdo rád sní, si zde přijde na své a já já musím před autorkou smeknout. Skvělá práce!
Jsem si naprosto jistá, že si celou sérii v budoucnu přečtu nejméně ještě jednou. Pro mne to bylo skvělé čtení, které si mne vtáhlo od samotného začátku.