Včera tě budu milovat

Marina má vše: peníze, přátele i skvělou budoucnost. Navíc se už od dětství důvěrně zná s pohledným chlapcem od vedle, který je matematický genius a pochází z jedné z nejslavnějších rodin v zemi. Em nemá nic: je uvězněna v malé cele uprostřed vojenského komplexu. Zbývá jí jen hlas chlapce z vedlejší cely a seznam úkolů, který najde v odtokovém kanálku. Přesto mají Marina a Em společnou jednu důležitou věc: jsou jedna a tatáž dívka. Em nyní musí cestovat v čase o čtyři roky zpátky, aby zabránila děsivé budoucnosti, před kterou prchá. Je jen jeden způsob, jak to udělat: Em musí zabít člověka, který vynalezl stroj času – svého nejlepšího kamaráda z dětství a chlapce, kterého celé roky tajně miluje. Ale Marina se ho nevzdá bez boje a je odhodlaná ho chránit za každou cenu, i kdyby to mělo znamenat, že sama přijde o život. Ocitne se tak spolu s Em v závodě s časem, který však může vyhrát jen jedna z nich....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/203804/vcera-te-budu-milovat-203804.jpg 4.278

Včera tě budu milovat 1.

Romány, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

All Our Yesterdays, 2013

Kniha Včera tě budu milovat

Weselice
30.09.2019

Knížka je hodně čtivá, rychle vtáhne do děje a i když se zpočátku zdá, že všechny paralely jsou strašlivě zamotané, člověk nakonec přijde na to, co a jak do sebe zapadá. Jen konec mě lehce zklamal. Ráda jsem ale pozorovala změny v chování a přemýšlení hlavní hrdinky v časových odstupech.

Anicka152
22.08.2019

Úžasně zamotaná kniha, od které se jde jen těžko odtrhnout. Vřele doporučuji. Skvělý nápad i provedení

pegasek
21.04.2019

knihu jsem si naprosto uzila

Havel0303
11.02.2019

Mělo to nápad. Byl tam děj a byla tam logika.

Ailee
08.08.2018

Příběh nebyl špatný, dokonce nebyl ani špatně napsaný, ale za srdce mě nechytl. Když se začalo umírat, bylo mi to celkem jedno. A to všechno jenom kvůli pojetí cestování časem, jak bylo v této knize. Cestování časem zbožňuju, ale přišlo mi, jako kdyby tady tak docela nepasovalo.

brzda.
21.04.2018

Moc dobrá knížka. Dobře se četla....

devildeny
21.11.2017

Kniha se četla sama, velmi zajímavý vývoj děje. Akorát ten konec mi stále vrtá v hlavě, asi jsem fungování času úplně nepochopila :)

Tofinka
14.07.2017

Čtivá, hezky napsaná knížka...

Hodně věcí v této knize bylo předvídatelných, ale i tak jsem si čtení užila. :)
Jen konec jsem si musela přečíst dvakrát, protože jsem pár věcí napoprvé nepochopila...