happystar happystar komentáře u knih

Den je krásný Den je krásný Amabile Giusti

Nádherná kniha. Budu se k ní vracet. Doufám že vyjde u nás více knih této autorky.

24.01.2024 5 z 5

Kéž bys tu byl Kéž bys tu byl Jodi Picoult

Krásný příběh, Jodi prostě umí. Zůstala bych klidně jen na Galapágách a četla dál o jejich příběhu, ale chápu co tím chtěla říct a zaznamenat.

30.11.2023 5 z 5

Mezi nimi Mezi nimi Veronika González

Skvělý, originální příběh ze života. Perfektní popis ze stran čtyř žen. Knihu jsem nechtěla odložit, tak moc mě příběh vtáhl. Doporučuji.

29.10.2023 5 z 5

Naboso Naboso Elin Hilderbrand

Perfektně napsaný román ze života. Druhá kniha této autorky a zase jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Příběh se čte sám, postavy si snadno oblibite. Jsou knihy, které mají reklamu všude a ve finále mě až tak nebaví. Doporučuji i titul Na viděnou příští léto.

02.09.2023 5 z 5

Kde končí nebe Kde končí nebe Petra Lejsková-Langová (p)

To byl tak krásný příběh! Kéž by to tak bylo doopravdy.

30.07.2023 5 z 5

Na viděnou příští léto Na viděnou příští léto Elin Hilderbrand

Krásný příběh, vryl se mi pod kůži. Je to kniha kdy na ní jen tak nezapomenete.

28.05.2023 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Nádherný příběh, na jeden nádech přečteno. Emoce, slzy, láska. Doporučuji.

14.05.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Naprosto další skvělá kniha této autorky! Wau. Perfektní příběh. Jen ta druhá dějová linka, dala bych jí s jiným koncem, to bolelo hodně.

15.03.2023 5 z 5

Kniha dvou cest Kniha dvou cest Jodi Picoult

Nádherný příběh o lásce. Po dlouhé době krásná kniha.

05.03.2023 5 z 5

Lucinka a zraněný králíček Lucinka a zraněný králíček Anne Booth

Krásný vánoční příběh. Dětem se moc líbil.

27.09.2022 5 z 5

Dar volby Dar volby Edith Eva Eger

Kniha, která se nepůjčuje, ale dává další výtisk z lásky dále. Kniha, ke které se budu vracet. Paní Egerova je velká a inspirativní žena!

25.09.2022 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Wau, naprosto skvělá kniha. Nejen detektivka, ale i vedlejší vztahová linka. Přečetla jsem jí skoro na jeden zátah! Fandím této nové české autorce a jdu se podívat po její první knize.

21.06.2022 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nádherná kniha!!!!!!!! Dlouho jsem nic tak skvělého nečetla, věřím, že ten příběh je nezapomenutelný.

07.05.2022 5 z 5

Vděk Vděk Delphine de Vigan

Nádherná kniha. Opravdu tolik pravdy, lásky, síly, uvědomění je v jejích knihách.

22.02.2022 5 z 5

Agnes a Zakázaná hora Agnes a Zakázaná hora Veronika Hájek Hurdová

Nádherná kniha. Jako maminka jí budu číst svým dětem stále dokola. Neznám lepší pro děti pro život. Veroniko děkujeme. A další díl již máme připravený.

25.12.2021 5 z 5

Dorotka na táboře - Záhada ztraceného poháru Dorotka na táboře - Záhada ztraceného poháru Petra Martišková

Krásná kniha, krásný příběh. Dětem se moc líbila.

16.11.2021 5 z 5

Ospalá sovička Ospalá sovička Amelia Cobb

Další krásný příběh s Emou. Děti tyto knihy milují. Vhodný na Vánoční čas. Těšíme se na další díly.

16.11.2021 5 z 5

On On Clare Empson

Krásný příběh. Od první stránky mě kniha pohltila. Dlouho jsem nečetla tak skvělý, originální a psychologicky román. Za mě top! Až mě udivuje nízké hodnocení tady.

13.09.2021 5 z 5

Kecy, kecy, kecičky Kecy, kecy, kecičky Karin Krajčo Babinská

Krásná kniha, pohladila na duši, určitě se k ní ještě vrátím.

01.08.2021 5 z 5

Deník jóga matky Deník jóga matky Šárka Vojáčková Konečná

Opět skvělá kniha, hladí úplně na duši. První knihu Šárky jsem četla několikrát a ráda se k ní vracím. Doporučuji!

22.05.2021 5 z 5