Hanamo Hanamo komentáře u knih

Léto s vůní čerstvého chleba Léto s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Velice milý příběh, velmi nenáročné čtení, líbil se mi více než první díl.

13.01.2024 4 z 5

Detektivka to určitě není, ale je to pěkný a čtivý román z afrického prostředí. Kniha se mi líbila.

15.02.2022 5 z 5

Lidičky z Kouzelného stromu Lidičky z Kouzelného stromu Enid Blyton

Opět milé a veselé pokračování předchozích knížek.

30.01.2022 5 z 5

Vzhůru na kouzelný strom Vzhůru na kouzelný strom Enid Blyton

Krásné, laskavé a humorné čtení, nejen pro malé čtenáře, vřele všem doporučuji. Je tam spousta veselých příhod, které si děti žádaly číst i několikrát dokola a stále se u nich bavily.

04.12.2021 5 z 5

Pirát jménem Šampaňský Pirát jménem Šampaňský Petra Štarková

Krásný příběh plný dětské fantazie a her, určitě nejen pro kluky. My jsme četli s dcerou (5let).

18.11.2021 5 z 5

Černobílé pohádky Černobílé pohádky kolektiv autorů

Kniha pohádek od ruzných autorů, každá pohádka má svůj svérázný rukopis. Některé se tudíž líbí víc, jiné zase méně.

16.11.2021 4 z 5

Kouzelná třída Kouzelná třída Zuzana Pospíšilová

Moc milý a jednoduchý příběh pro malé čtenáře i ještě nečtenáře. Těšíme se na pokračování.

16.11.2021 5 z 5

Naše sousedka čarodějnice Naše sousedka čarodějnice Zuzana Pospíšilová

Moc milá kniha. Takový laskavý dětský detektivní příběh, četla jsem ji dětem - 5 a 7 let a byli jsme všichni napnutí jak to dopadne.

24.10.2021 5 z 5

Kaziměsti Kaziměsti Martin Bečan

Knihu jsem během čtení chtěla několikrát odložit, ale nakonec jsem dočetla a závěr knihy je na ní asi nejlepší. Jako kdyby autor dospíval zároveň s hlavním hrdinou. Některé dějové linie mi tam opravdu nesedly, navíc je tam pár nekorektních poznámek, které mě na autora mrzí, protože jinak ta myšlenka vytvořeného světa je úžasná, ale bohužel zdaleka tak dobře nepropracovaná, jak by se dala. Moc fandím české fantasy, jen k téhle knize už se myslím nevrátím.

29.11.2020 3 z 5

Michaela Michaela Miloš Urban

Pár knih jsem od tohoto autora již přečetla, ale nic divnějšího jsem ještě nečetla. Nenalezla jsem nijak hlubokou myšlenku tohoto díla, spíše místy až znechucení, laciností celé myšlenky. Po přečtení nějak nemám momentálně chuť číst nějakou dobu další knihy autora. Nicméně ráda jsem si udělala názor i na tuto knihu, času to moc nezabralo, takže doporučuji udělat si vlastní názor. Třeba bude jiný než všichni ostatní.

18.11.2020 1 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Nemohla jsem se odtrhnout od čtení prvního, tak i tohoto druhého dílu. Jsem moc zvědavá jak to dopadne. Úžasná knížka.

09.11.2020

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Přečetla jsem jedním dechem. Určitě doporučuji přečíst.

09.11.2020 5 z 5

Záludný vesmír Johna Wyndhama Záludný vesmír Johna Wyndhama John Wyndham (p)

Úžasné povídky.

28.02.2020 5 z 5

Setkání stínů Setkání stínů Victoria Schwab

Druhý díl je příliš zdlouhavý. Tak jak jsem byla nadšená z prvního, druhý byl zklamáním.

28.02.2020 2 z 5

Temnější tvář magie Temnější tvář magie Victoria Schwab

První díl super poutavé čtení, dá se číst i bez pokračování dvou dalších dílů.

28.02.2020 4 z 5

Past v čase Past v čase Henry Kuttner

Na to v jaké době byla kniha napsaná, je to velmi nadčasové, povídky mě nadchly. Některé jsou slabší, některé velmi pěkné. Určitě doporučuji.

28.02.2020 4 z 5