gfdsa123 gfdsa123 komentáře u knih

Katova dcera a černý mnich Katova dcera a černý mnich Oliver Pötzsch

Děj se mi zdál zbytečně rozepisovaný a proto prvek napětí nebyl takový jaký by měl být a po knize jsem nesahala každý den, což se mi nestává. Oproti prvnímu dílu trochu zklamání, ale jako oddechové čtení mohu doporučit.

25.10.2016 3 z 5

Vodopád Vodopád Lauren Kate

Děj byl ze začátku zdlouhavý a místy až nudný. Trochu se to v půlce knihy rozjelo, ale konec byl dost k přešláplý na můj vkus. Musím říct že obálka je nádherná a hned máte tendenci si knihu koupit, ale obsah trochu zklame.

05.09.2016 3 z 5

Vzestup a pád Vzestup a pád Eliot Schrefer

Neočekávané zvraty a napínavý děj. Jsem zvědavá jak se vše bude vyvíjet v dalším díle.

27.08.2016 5 z 5

Operace Redwing – Svědectví účastníka neúspěšné bojové akce Navy SEAL Operace Redwing – Svědectví účastníka neúspěšné bojové akce Navy SEAL Marcus Luttrell

Je hrozně těžké hodnotit tento druh knihy, kdy víte, že je to skučená událost. Kniha je pro mě poučením o výcviku, životě a myšlení příslušníků Navy SEAL o kterém se člověk normálně nedozví. Klobouk dolů. Popis bojové akce byl strhující a přečetla jsem ji jedním dechem. Poučná a skvělá kniha.
Děkuji čtenářské výzvě a kamarádce, která mi tuto knihu doporučila.

07.08.2016 5 z 5

Skrytá hrozba Skrytá hrozba Maggie Stiefvater

Druhý díl byl napínavější a také postavy byly více propracované. Moc se mi líbí myšlenka spirituálního zvířete, stále musím myslet na to, které bych měla já, kdybych byla vyvolená nebo které bych si sama zvolila, kdybych měla možnost.
Určitě si přečtu celou sérii.

18.07.2016 5 z 5

Zlověstná hvězda Zlověstná hvězda Anthony Horowitz

První díl byl o něco zajímavější a napínavější než tento. Kniha se svižně čte a ikdyž bylo jasné jak to skončí, tak si určitě přečtu zbylé díly. Jsem zvědavá na promyšlenost celého příběhu a na zbylou trojici celé pětky.

10.06.2016 5 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Kniha se četla sama, část děje mi přišla trochu natahovaná, ale konec knihy byl pěkně napínavý. Řeší se zde spíše osobní vztahy hlavních vyšetřovatelů, a proto je zde i míň detektivní zápletky. Občas se v knize objevovalo až moc náhod a také mi tentokrát byla Olivie nesympatická jako vyšetřovatelka (její uražené chování a zbrklá rozhodnutí, která neměla promyšlená) oproti prvnímu dílu, kde vystupovala na jedničku. Ostatní hlavní hrdinové jsou ale super a koneně jsme se tady dozvěděli i něco víc o Tomovi a Abbasovi :)

10.05.2016 4 z 5

Past Past Andrew Fukuda

Velmi zdařilá trilogie, která se čte jedním dechem. Některé nejasnosti, které si kladete v prvním dílu, se v této knížce objasní a ukáže se, že vše měl spisovatel promyšlené. Sice mě stále zaráží, že ikdyž se jakkoliv zbavovali pachu mytím aj. tak ho nikdy neodhalili, když měli takový čich!! Postavy ani po třech dílech nelezou na nervy a jsou sympatické a to oceňuji. Konec se mi líbil hlavně proto, že byl neobvyklý a nečekaný. Klidně by mohl vyjít další díl s takovým koncem...

20.12.2015 5 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Líbilo se mi, jak se děj vyvíjí. Je to velni čtivá knížka, a to hlavně kvůli tomu, jak autorka vymyslela uzavřený svět Tryllů. Nejzajímavější byl závěr, protože díky tomu se nemohu dočkat dalšího dílu, kde snad bude ujasnění se skupinou Vittra!

13.03.2014 5 z 5

Soužení Soužení Maggie Stiefvater

Děj byl o něco přehlednější než první, ale tím pádem i méně napínavý a zápletka skoro žádná. Škoda dle mého názoru je, že s Deidre a Lukovi se v ději nepočítalo.

07.03.2014 3 z 5

Aerie / Zúčtování Aerie / Zúčtování Thomas Sniegoski

Druhý díl se mi líbil stejně jako první. Byl plný děje od začátku až do konec. Líbí se mi, že ne vše v ději dopadne dobře jak je tomu u většiny knih.

14.12.2013 5 z 5

Dar vlka Dar vlka Anne Rice (p)

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Poslední vysvětlující kapitoly, mě již moc nebavily, ale objasnily mi všechny otázky. Jen jsem do poslední stránky marně čekala jak se rozhodne Laura, to dle mého názoru chybí k uzavření děje.

08.10.2013 4 z 5

Prozření Mary Dyerové Prozření Mary Dyerové Michelle Hodkin

Konečně je tu i hlavní hrdina s negativními schopnostmi, ikdyž je s jistotou, že jich nebude užívat se špatným úmyslem. Skoro až do konce jsem neměla tušení co se z Mary vyklube, ale byla jsem příjemě překvapená.
Těším se už na druhý díl, protože děj je napínavý a kniha se čte lehce.

22.09.2013 4 z 5

Smrtící praxe Smrtící praxe Leonard S. Goldberg

Moje první setkání s autorem a nezklamal mě. Děj je napínavý a vrah nepředvídatelný, což se často nestává.

01.08.2012 5 z 5

Zůstaňte s námi Zůstaňte s námi Marek Šindelka

Po dlouhé době jsem sáhla po neznámém autorovi a byla jsem dost zklamaná. Jeho řezané věty či přehnadě dlouhá souvětí skládající se z jednoslovných spojení mě vůbec neoslovila. Dějové linie povídek mi přišly o ničem. Trochu kladně bych ohodnotila povídku Zůstaňte s námi, Návrat a Polaroid. U zbylých povídek jsem se přistihla, že čtu a myslím na něco jiného.

30.04.2012 1 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Druhý díl se mi líbil více než první. Měl více děje a jsem zvědavá na třetí pokračovaní, kde bude cestovat časem. Knihu doporučuji jako příjemné oddechové čtení u kterého se nebudete nudit.

06.11.2011 5 z 5

Případ Máří Magdalény Případ Máří Magdalény Gerald Messadié

Po přečtení knihy 'Člověk, který se stal bohem', jsem neváhala a přečetla si i tuto knihu a opět mě nezklamala.
Autorovo líčení údálostí mě vtáhlo do děje.

01.11.2011 4 z 5

Člověk, který se stal Bohem Člověk, který se stal Bohem Gerald Messadié

Kniha se mi velmi líbila. Nejsem sice vůbec věřící, ale kniha vůbec není založená na tom někoho přimět k víře.
Je to plynulý příběh o událostech, které autor vylíčil tak jak se dle jeho názoru „zázraky“ s Ježíšem staly. V některý případech odkazuje na určité pasáže z bible, které jsou v rozporu s jinými pasážemi.
Z počátku jsem velmi váhala si tuto knížku přečíst, ale moc mě zaujala jak je čtivá a vůbec jsem nelitovala, že jsem ji četla. Dokonce jsem si od toho samého autora přečetla ještě knížku 'Případ Máří Magdalény'.

01.11.2011 5 z 5

Ledová past Ledová past Kitty Sewell

Přečetla jsem ji jedním dechem. Velmi mě překvapil konec.

18.10.2011 5 z 5

Apači Apači Lorenzo Carcaterra

Knížka a děj mě potěšil. Je poutavě psaná a nenudí, ale od autora "Spáčů" jsem nic jiného nečekala.

18.10.2011 5 z 5