georginaa georginaa komentáře u knih

River Wild River Wild Samantha Towle

Opravdu tenhle příběh zasáhne plno srdcí. Plno emocí, smutku, ale zároveň naděje a lásky je toho plná kniha. Moc mě bavilo špičkování a opravdu nejvíc jsem se nasmála "Něco jako když musíš na velkou a kolem není záchod" ..."Porod není průjem, do háje!" tak to mě fakt dostalo, směju se ještě po hodině přečtení a celou knihu vstřebávám. Už dlouho mě tolik kniha nepobavila.

04.10.2020 5 z 5

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Opět plně prošpikovaný příběh napětím, akcí a neskonale vychytralým Rhymem. Jeho případy jsou excelentní a i když si vždy vybavím známého herce D.W. vůbec mi to nevadí. Škoda, že s ním nenatočili další díly jak to měli původně v plánu.

02.10.2020

Horečka Horečka Robin Cook

Další díl od Cooka byl skvělý. Tentokrát doktor se věnoval výzkumu rakoviny a zároveň se dostal do problému, kvůli chemické továrně, která vypouští odpad do řeky. Nakazí tím spoustu lidí a chtějí se doktora zbavit.

02.10.2020 4 z 5

Slepota Slepota Robin Cook

Patoložka Laura má těžký úkol. Zjistit příčinu úmrtí mladých lidí, kteří mají přibližně stejné příznaky. Nikdo ji nevěří, nikdo nechce pomoci až na spolužáka novináře, tím se dostávají do problémů. Musí dokázat pravdu.

01.10.2020 4 z 5

Epidemie Epidemie Robin Cook

Stále téma rozebíraná po staletí. Smrtelná epidemie ať je to jakákoliv, vždy je nebezpečná. Jack si zrovna prošel dost těžkým obdobím a myslel, že když se přestěhuje, najde si jinou práci tak bude mít poklidný život. To se však spletl.

30.09.2020 5 z 5

Prázdniny pro zaláskované Prázdniny pro zaláskované Lenka Lanczová

Dívčí prázdniny jsou vždy očekáváné velkými láskami, přátelstvím a dobrodružstvím. Předháněním, která nejvíce zaujme toho nejkrásnějšího kluka. Ovšem krása je jen pozlátko, záleží na povaze, ale to každý pochopí až v pozdějším věku, když si sundá růžové brýle.

Generálova dcera Generálova dcera Nelson DeMille

Příběh byl poutavý i když ro mě moc zdlouhavý Vyjde vlastně najevo jaký život Ann vedla a co bylo příčinou, že se jí chtěl někdo zbavit. Viděla jsem i film s J.Travoltou v hlavní roli a to se mi líbilo víc než samotná kniha. Což bývá málokdy.

Z lásky k dítěti Z lásky k dítěti Betty Mahmoody

Pokračování už je jen dokumentárním počinem, jak to chodí v cizích zemí a co se děje se ženami a dětmi. Bráno všeobecně a jak se bránit a zachovat.

30.09.2020 1 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Nechoď s cizincem, pokud neznáš jeho víru a zvyky. Každý národ má své vyznání a někdy je těžké se přizpůsobit. Pro ženu obzvlášť v cizí zemi, která nezná náboženství a praktiky je velmi těžké a tvrdé. Příběh je opravdu děsivý a divím se, že plno dívek dokáže se přizpůsobit tak tvrdému režimu.

30.09.2020

Ráj smyslnosti Ráj smyslnosti Elizabeth Gage

Obálka nic moc, málo přiláká čtenáře, a však příběh je protkán opravdu vším. Vraždou, vášní, rozkoší, bolestí, nenávistí , vším co si člověk ani nedovede představit. A ten konec je tak šokující, že jsem několik dní nemohla vzít jinou knihu do ruky. Stále jsem na tuto knihu musela myslet.

30.09.2020 5 z 5

Nebezpečná cesta Nebezpečná cesta Naomi Horton

Příběh s detektivní zápletkou protkanou plachou ale vášnivou zrzkou Gen a jejím ochráncem Griffem, který se nezalekne ani mezinárodního gangu a snaží se Gen ochránit za každou cenu.

30.09.2020 4 z 5

Věda a láska Věda a láska Naomi Horton

V tomto příběhu je velké dilema - kdo koho uloví a jak to zasáhne do jejich životů.

Dost času na lásku Dost času na lásku Carole Buck

Další příběh rozdílných lidí, kteří si musí ujasnit, co od života chtějí. Není nad to najít zlatou střední cestu.

V osm ne, miláčku V osm ne, miláčku Sherryl Woods

čtvrtý díl romantické jednohubky, kdy velice úspěšná žena nemá čas na vážný vztah. Dokud se bláznivě nezamiluje do Michaela, přehodnotí svůj způsob života.

Zařízeno v nebi Zařízeno v nebi Annette Broadrick

Sňatky z rozumu a ke všemu dojednané, a nichž se dva znají, je vždy ošemetná situace. Jenže otec dcery ví co chce a koho chce za svého ženicha. Nakonec oba mají rozdílné sice rozdílné povahy, ale chemie zafunguje, že se oba do sebe zamilují.

Čas lásky Čas lásky Cait London

Pomoct ženě v nesnázích je složitější než se zdá. Ke všemu je to žena, která Maca velmi přitahuje.

Na hraně zákona Na hraně zákona Nora Roberts

Konečně kniha z tvrdé Arizony, indiánské éry, místo velkoměst. Naivní nezkušená Sarah se sbližuje s tvrdou realitou a nebýt jejího ochránce, napůl Apače, nevím zda by zvládla žít v takové pustině. Jake se na první pohled zamiloval a i když byl samotář, najednou si uvědomil, že by to tak být nemuselo. Stále ho to k Sarah táhlo a dohlížel na ni i když to nevěděla. Po přepadení indiány si to oba uvědomili, že se milují, akorát to ani jeden nedokázal říct. Opravdu nádherné zpracování příběhu, musím ale souhlasit s ostatními, že konec by mohl být lépe dokončený.

29.09.2020 5 z 5

Neúplná mozaika Neúplná mozaika Joy Fielding

Už jen být terapeutka musí být záhul a co když má problémy hrdinka sama se sebou a se svými blízkými? To už je nadlidské síly, kdo pomůže Kate? Musí se s tím sama poprat, řešit jednu věc po druhé a doufat, že to vše zvládne a nezblázní se. Moc poutavý příběh , ale zároveň psychicky náročný.

28.09.2020 3 z 5

Omamné polibky Omamné polibky Diana Palmer

Psychické trauma se vždy těžko léčí. Pomůže trpělivost, čas a přátelství. A když se Abby vrátí do Montany, právě kamarádství Cadeho je pravým lékem na její bolavou duši.

28.09.2020 3 z 5

Něco vzácného Něco vzácného Rita Clay Estrada

Další zamilovaná story, on měl tolik žen, že by si mohl ukázat na jakoukoliv a ženy by skákaly radostí. Jenže jak potká Brendu, která se vymyká jeho představám, okamžitě se zamiluje. O co víc se Brenda brání, o to víc se Leo snaží Brendu získat.

28.09.2020 4 z 5