Gemma88 Gemma88 komentáře u knih

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Je to hodně napínavá kniha, bohužel jsem čekala jiné řešení jejího problému. Nebo alespoň, že se něco zvrtne?...

07.09.2021 3 z 5

Nádech do ticha Nádech do ticha Cath Staincliffe

Hodně depresivní příběh právě proto, že se tak přibližuje realitě... Začátek nudný, ale pak se to rozjelo a sledovat myšlenkové pochody u jednotlivých postav mne bavilo.

07.09.2021 3 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Další skvělá knížka, jenom Will je na mně až moc velký "romantik"

07.09.2021 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Po přečtení sester, jsem se rozhodla vzít to od začátku kvůli životu Servaze. Zajímá mne jeho příběh a kriminální dej je velice dobrý bonus ve kterém vše dobře zapadá.

04.08.2021 4 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Od začátku napínavý příběh, takže se četla rychle. Donutí člověka k zamyšlení nad svým životem, "soukromím", i nad životy jiných lidí, který někdy nedopadne tak jak si přejeme a mnohokrát nás poznačí nejenom zevnitř, ale i zvenku.

31.07.2021 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Za mně lepší než manželé od vedle. U těch jsem se nemohla začíst a váhala jsem s další knížkou od autorky. Ale tahle se mi líbila. Dobře se četla, nečekané zvraty i překvapivý konec. Jenom mi přijdou ty konce až moc... "Co bych tam ještě napsala, abych šokovala"

26.06.2021 4 z 5

Jak být šťastný Jak být šťastný Eva Woods (p)

Moc jsem od knížky nečekala, málo komentářů, žádný bestseller... A přitom jedna z nejhezčích, nejvtipnejsich a zároveň nejsmutnejsich knížek co jsem četla. A přitom jsou o hodně známější autorky, (i bestsellerů) které vás z daleka nevtahnou do děje, tak jako tenhle příběh nečekaného přátelství. Pokud máte blbé období a rádi citáty, tak šup do toho.

26.06.2021 5 z 5

Střemhlavý pád Střemhlavý pád Sandra Brown

Moje první zkušenost s touhle autorkou a musím říct, že mně knížka zklamala. Měla jsem problém se začíst a konec.. Jako z pohádky. Zajímá mně, proč má autorka tolik bestselleru, proto od ní zkusím ještě jinou.

08.05.2021 2 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nejlepší, nejvtipnější a zároveň nejsmutnější knížka, kterou jsem kdy četla. První kterou doporučuji všem.

08.05.2021 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Moje první knížka od tohoto autora. Líbí se mi jak je rozsáhlá a podařilo se jí vtáhnout mně do děje. Zajímá mně předchozí život Servaze ne jenom jeho případy.

27.04.2021 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Moje první knížka tohohle typu a musím říct, že mně překvapila i svým dějem. Buď jsem jí četla, nebo na ní myslela, každopádně jí nešlo odložit na dlouho :)

23.04.2021 5 z 5

Rozpolcené srdce Rozpolcené srdce Arnette Lamb

Moc krásný milostný příběh. Zbytek děje mně nezaujal.

21.04.2021 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Poutavý název i téma. Začátek mně moc nebavil, měla jsem chuť jí odložit, ale na to jsem moc zvědavá Což je dobře, protože někde v půlce mne kniha zaujala a už jsem se neodtrhla. Jenom ten závěr byl docela zbytečný a předvídatelný.

20.04.2021 3 z 5

Bohatý bratr, bohatá sestra Bohatý bratr, bohatá sestra Robert T. Kiyosaki

Začátek, zajímavá autobiografie, bohužel hodně se to točí dokola. Prostředek poutavý, pro mně hlavně části Kiyosakyho (Střídá se pohled na život jeho a jeho sestry) A konec hodně zdlouhavý až nudný.

19.04.2021 2 z 5