Gabiika9 Gabiika9 komentáře u knih

Už ani slovo Už ani slovo Karen M. McManus

Pomalý start, ale jakmile se věci začali odhalovat, tak to šlo rychle. Příběh byl celkově zajímavý.

24.04.2024 5 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Dle anotace to vypadalo zajímavě. Po přečtení musím říct, že to zajímavé bylo. Styl psaní je jiný než jsme zvyklá, ale děj takto utíká rychle.

09.04.2024 4 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Je to skvělý.. Exponenciálně to rostě a po každé jsem chtěla víc. :D Druhý dil bude kdy? :D

06.04.2024 5 z 5

Přivedeš mě do hrobu Přivedeš mě do hrobu Karen M. McManus

Pomalý začátek, ale potom se to rozjelo a zajímalo mě jen kdo. :D

09.08.2023 5 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Krásná kniha, příběh, postavy. Prostě to bylo skvělý. Ale říkám si, že takové knihy s krásnou roztomilou obálkou mi měli mít na sobě nálepku 15+. :D Jelikož by si mohl někdo myslet, že je to krásná romaťárna, což je, ale je to taky trochu spicy.

02.08.2023 5 z 5

Hodný holky umírají první Hodný holky umírají první Kathryn Foxfield

Dle anotace jsem si myslela, že je to YA krimi, detektivka, tajemství. Jedna věc mi v popisu chybí.
Spoiler:
Je to i mysteriozni. Duchove. S touto informaci, bych to od zacatku chapala vic. Jinak to bylo dobry.

01.02.2023 4 z 5

Ex v éteru Ex v éteru Rachel Lynn Solomon

Roztomilé a jednoduché.. krásný příběh.

18.01.2023 4 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Celá série byla skvělá. Ale tento zatím poslední díl se mi asi líbil ze všeho nejvíc. Ono existují ještě další tři totiž, tak se těším na ně. Doufám, že vyjdou v češtině. Byla by to škoda nemít všechny díly série při sobě.

28.09.2022 5 z 5

Perla Perla Tiffany Reisz

Treti kniha, stejne jak prvni dve, nezklamala.

12.10.2021 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Kniha mě překvapila. Byla úžasná. Začátek mi trochu připomněl, moje léta na základce, kde jakýkoliv můj nápad nebyl nikdy dost dobrý, ale jakmile ho řekl někdo jiný, byl hned super. Ale potom se to obrátilo a mě to donutilo číst dál a dál. A za konec jsem nemohla být víc spokojená.

27.04.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Kniha prectena jednim dechem. Proste uzasna. Tesim se na dalsi dily. ????

16.04.2020 5 z 5

Wildcard: Divoká karta Wildcard: Divoká karta Marie Lu

První díl byl jízda, ale druhý to bylo jak na horské dráze. Úplně boží KNIHA.

13.04.2020 5 z 5

Deset tisíc nebí nad tebou Deset tisíc nebí nad tebou Claudia Gray (p)

Kniha byla úžasná. Poznávat nové dimenze bylo super. A ten konec mě totálně dostal. Nečekala jsem to. Teď už jenom počkat na ten třetí díl. :)

29.10.2018 5 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

John Green nikdy nezklame. Krásný příběh.

08.10.2018 5 z 5

Já, Simon Já, Simon Becky Albertalli

Úžasná kniha. Simona si člověk hned zamiluje. Z knihy se nedají odtrhnout oči, i když je půlnoc a ráno brzo stáváte, pořád čtete dál. Posledních 50 stránek jsem se na knihu usmívala jak nějaký dement a brečela radostí, že se divím, že kniha zůstala suchá. :D
5*/5*

03.06.2018 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Knihu jsem přečetla za 3 dny a to jsem se musela ještě učit.. Tak moc je dobrá. Přečtete jednu kapitolu a musíte jít hned na další. Prostě byla úžasná.

30.12.2017 5 z 5

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

Krásná to kniha. Má v sobě úžasné poselství. :)

27.12.2017 5 z 5

První konec První konec Lauren James

Úžasná kniha. :D Od začátku to bylo zajímavé, postupné stupňování děje bylo skvělé. Posledních sto stran jsem jen tryskově proletěla.. :D Nemůžu se dočkat na další díl. :D dávám 5* :D

26.01.2017 5 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Ze začátku mě to nechytlo, ale jakmile jsme došla dám, nemohla jsem se od toho odtrhnout. Měla jsem to snad přečtené za 4 dny. Kniha je čtivá a má zajímavý námět. Rozhodně doporučuji. :)

08.04.2016 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Knihu jsem přečetla jedním dechem.. :D tak to bylo dobrý. Už je nemůžu na druhý díl. Dávám 5*

07.11.2015 5 z 5