gabca007 gabca007 komentáře u knih

Skandál Skandál Gayle Callen

Mně se kniha líbila, sbližování obou hrdinů zde bylo moc pěkně popsáno. A i když je předem jasné jak vše dopadne, nevadí.
Na zimní večer....jako dělaná. A že je příběh neoriginální? Ono taky co mají autorky pořád vymýšlet .....láska, nenávist, dobývání..
pro mne je hlavní, aby se kniha dobře četla a nenudila. A tahle rozhodně k těm horším nepatří.

18.12.2013 4 z 5

Pokušitelka Pokušitelka Lisa Jackson

Kniha byla napínavá od začátku až do konce, zajímavá zápletka i rozuzlení.
Kdo čeká romantiku, ta je tu tak okrajově, ale příběh opravdu zaujme.

16.12.2013 4 z 5

Milovat cizince Milovat cizince Kathleen E. Woodiwiss

Tuto knihu řadím mezi slabší od KEW. Zápletka byla docela zajímavá, ale přišlo mi to zdlouhavé a konec takový překombinovaný.
I 3* jsou moc.

15.12.2013 3 z 5

Tři malá tajemství Tři malá tajemství Liz Carlyle

Tento díl se mi líbil moc. Žádná unylá šlechtična a klasický prostopášník. Merrick je chlap se vším všudy a autorka dokázala charaktery postav skvěle popsat, stejně jako jejich vzájemnou přitažlivost, vášeň, sex ....no prostě myslím, že stojí za přečtení.

05.12.2013 5 z 5

Jorina: kouzlo jadeitu Jorina: kouzlo jadeitu Gabriele Marie Schuster

Kniha se mi líbila, Graciana možná o trochu víc, a to je ten problém.Obě knihy jsou trochu jako přes kopírák a jelikož jsem je četla hned po sobě, tak když se zamyslím, nevím kde bylo co. Ale jako samostatná hist. romance pěkné, napínavé. Drahokamů je pět, tak uvidíme, jestli autorka v dalším díle něčím překvapí.

04.12.2013 4 z 5

Falešný třpyt Falešný třpyt Virginia Cleo Andrews

V druhé části ( Perla v mlze ) jsem musela hrdinku obdivovat,protože to všechno co naložila autorka za hrůzy na hřbet patnáctileté dívky bylo neskutečné. A ona se se vším vypořádala s obdivuhodnou hrdostí. A i když tato část končí tak jak končí, musíte Ruby prostě obdivovat. Zato v této knize mne Ruby spíš zklamala. Všechno co v prvních dvou knihách na Ruby obdivujete je pryč. Jako kdyby autorka dvojčata zaměnila. Ale je to jen román, a proto si budu říkat, že ve skutečnosti by takováto Ruby lidem, které kdysi milovala takto ublížit nedokázala. Autorka však píše perfektně a nechává nás v napětí až do poslední chvíle.

29.11.2013 5 z 5

Rubínová zář Rubínová zář Virginia Cleo Andrews

Kniha je samozřejmě výborně napsaná, hned vás vtáhne do děje. S hl. hrdinkou všechno okamžitě prožíváte. Jen mne mrzí, že anotace u tohoto prvního dílu je docela podrobná a tím pádem nejsem ničím překvapená ( až na pár drobností ). Podstatu příběhu vím bohužel dopředu, což je škoda. Tak uvidím, co přinese další pokračování.

27.11.2013 4 z 5

Cizí nevěsta Cizí nevěsta Kinley MacGregor (p)

Příběh nebyl špatný, ale zase na druhou stranu, že by patřil k těm, které utkvějí v paměti, to ne. Sice obě postavy byly sympatické, děj místy vtipný, ale předvídatelný a ničím nepřekvapil. Průměr.

27.11.2013 3 z 5

Jeden malý hřích Jeden malý hřích Liz Carlyle

Příjemná oddechovka, navíc docela vtipně napsaná. Navnadila mne na další knihy této autorky.

23.11.2013 5 z 5

Pod australským sluncem Pod australským sluncem Candice Proctor

Úžasná kniha. Nádherně popsaná příroda, vztah vyvíjející se mezi Amandou a Patrickem... když jsem dočetla, skoro mi bylo líto, že je konec. Podle mne nejlepší od CP.

21.11.2013 5 z 5

Černý rytíř Černý rytíř Candice Proctor

Moc pěkné - žádná unylá hist. romance, ale opravdu napínavý příběh od začátku až do konce. Nechybí ani romantika, vášeň a dá se říct, že čtenář si až do úplného konce není jistý jak to dopadne ( ale je to romance, že? ). A oba hl. hrdinové jsou vám od prvních stránek sympatičtí, takže já určitě 5*.

19.11.2013 5 z 5

Leopard a orchidej Leopard a orchidej Kathleen E. Woodiwiss

Do knihy jsem se okamžitě začetla, ale asi od poloviny mne nadšení přešlo. Děj mně připadal zbytečně natahovaný, některé situace neuvěřitelné a chování hl. hrdinky nad rámec. Romantika ale nechyběla. Pro mne ale nejhezčí knihou od KEW zůstává Popel ve větru.

18.11.2013 3 z 5

Půlnoční setkání Půlnoční setkání Suzanne Enoch

Je pravda, že ničím zvláštním tato kniha mezi hist. romancemi nezaujme, ale já mám tuto spisovatelku ráda, protože píše příběhy s takovým lehkým humorem a člověk si u takové knížky příjemně odpočine.....

17.11.2013 4 z 5

Nahý vévoda Nahý vévoda Sally MacKenzie

Nemůžu říct,že by to bylo nějak špatné, místy jsem se i pobavila, ale můžu říct určitě, že další knihy této série vyhledávat nebudu.

06.11.2013 3 z 5

Romantik Romantik Madeline Hunter

Z této série jsem zatím četla jen Hříšníka a ten se mi docela líbil. Proto mne tahle kniha dost zklamala. Pro mne to bylo celé předvídatelné a nudné.

06.11.2013 2 z 5

Váhavý nápadník Váhavý nápadník Kathleen E. Woodiwiss

Nezbývá než souhlasit s předchozím komentářem. Příběh se mi líbil, četlo se to hezky, ale asi u str. 400 mohla autorka udělat finále.

25.10.2013 4 z 5

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Mne kniha nijak zvlášť neoslovila, je to spíš taková pohádka pro náctileté.

21.10.2013 2 z 5

Trochu nebezpeční Trochu nebezpeční Mary Balogh

Je to moje první kniha od této autorky a musím říct, že se mi moc líbila a hned se vrhnu na další její knihy.

08.10.2013 5 z 5

Popel ve větru Popel ve větru Kathleen E. Woodiwiss

Je to překrásný příběh, a u mne určitě bude patřit k těm, jejichž obsah si při přečtení názvu okamžitě vybavím. Prostě historická romance jak má být.

02.10.2013 5 z 5

Svérázná nevěsta Svérázná nevěsta Joan Johnston

Tato spisovatelka je moje oblíbená a všechny její knihy se mi líbí. Až na tuto. Nevím proč, ale tato kniha má na jedné straně děj, který vás zasáhne - hl. hrdina 17 let žije s cejchem násilníka, přitom nic neudělal. Dokonce je ve vězení a neustále po něm jdou, má v podstatě zničený život, je mu nějakých 35 let a......s příjezdem ani ne 20i leté svérázné = potrhlé samozvané nevěsty se najednou vše začne měnit - hl. hrdina se na její popud rozhodne, že začne hledat pravého viníka. A to je pro mne kámen úrazu. Naprosto neuvěřitelný vývoj a popis nevěsty jako ztřeštěné, ovšem milé rádoby dámy dělá pro mne z této knihy frašku. Možná je to vinou překladu, možná jsem knihu měla číst třeba jindy, v jiné náladě. Nevím...červenou knihovnu mám ráda, ale i u ní očekávám, že příběhu uvěřím. Pro mne - zklamání.

30.09.2013 2 z 5