Romantik

Romantik https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47976/romantik-47976.jpg 4 38 7

Seducer série

< 5. díl

1833 Anglie Hraběnka Penelope prchá před svým krutým manželem. Jediným mužem, který jí může podat pomocnou ruku, je její právník Julian. Okouzlující a něžný muž jí uprostřed noci poskytne přístřeší. Jak dlouho však mohou vzdorovat nebezpečnému hraběti? A jak dlouho dokážou Penelope a Julian odolat sobě navzájem?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Romantic , 2004

LucyA7
20.08.2020 2 z 5

Klasická romantika, dobře se četla, ale za týden nebudu vědět, o čem to bylo.

Ála1968
22.06.2020 3 z 5

Zvláštní příběh,konečně zase o něčem jiném.Vůbec to nebylo špatné.

havrmoni
27.09.2016 5 z 5

Mě tehle dìl lìbil nejvíc. Škoda,že nejsou další knihy,napsala jich 10 historických a jednu novelu. Zajímal by mě osud Charlloty,jestli se dá dohromady s tím právníkem.

zp87
19.06.2015 3 z 5

Zpočátku mě knížka hodně bavila, za půlkou začala trochu ztrácet - ale pořád ještě to bylo zábavné a čtivé. Šlo o jinou lásku, než jakou většinou nacházíme v historických romancích - on není šlechtic - je zaměstnaný muž bez šlechtického titulu, ona není mladá nezkušená dívka čekající na/hledající toho pravého, prvního muže.
Plusové body pro mě tedy zpočátku získala originalita příběhu, mínusové naopak jemnost hlavního hrdiny, přece jen mám radši hrdiny drsnější, dominantnější a vášnivější... Vidím to tak na 3,5 hvězdičky.

gabca007
06.11.2013 2 z 5

Z této série jsem zatím četla jen Hříšníka a ten se mi docela líbil. Proto mne tahle kniha dost zklamala. Pro mne to bylo celé předvídatelné a nudné.

věra
14.03.2013 3 z 5

Tuhle autorku mám ráda,i když tenhle díl s celé série byl pro mě nejslabší.

modranka
17.07.2012 5 z 5

Jednoznačne jedna z tých kvalitnejších autoriek romantickej literatúry. Škoda, že sa vydavateľstvo Alpress rozhodlo autorku viac nevydávať. Nechápem prečo, keď má vysoké hodnotenie. Vydávajú kopec iných brakov. Kniha Romantik je príjemná na oddych. Čítala sa veľmi príjemne a ľahko, žiadne ťažké úvahy, monológy, jednoducho "ženské ekšn" :D

Anglie 19. století milostné romány romance historické romance

Madeline Hunter