Jorina: kouzlo jadeitu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Píše se rok 1364. Uprostřed vší té hrůzy, kterou s sebou nese boj o vládu nad Bretaní, představuje malá, polozbořená chýše v lese učiněný ráj. Sem dopravila Jorina zraněného Raoula de Nadier, ošetřovala ho, dokud se neuzdravil, a stala se jeho milenkou. Kéž by tu spolu mohli zůstat navždy! Sled snově krásných dní je však krutě přerušen - oba mladí lidé padnou do rukou samozvaného vévody de Saint Cado. Raoulovi hrozí vážné nebezpečí a Jorina s těžkým srdcem navrhuje nenáviděnému " vévodovi " nejistý obchod: zaručí-li se, že Raoula ušetří, zaplatí mu Jorina svým tělěm.. Druhá část volně navazujícího cyklu Hvězdy Amoru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4788/big_jorina-kouzlo-jadeitu-Rkq-4788.jpg 450
Série:

Hvězdy Armoru 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
Originální název:

Jorina: die Jade-Hexe, 1999


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Jorina: kouzlo jadeitu

moudivlacek
03.04.2020

I žena může mít čest a svou hrdost a je jedno, že nepatří do šlechtických kruhů. Může oplývat takovou krásou duše a srdce, že i mnozí muži musí uznat její výjimečnost. Jorina odmítá nespravedlnost, a tak pro zraněného a podvedeného muže udělá vše, co je v jejích silách.
Krásný romantický příběh z věků rytířů a dam jejich srdcí.

gabca007
04.12.2013

Kniha se mi líbila, Graciana možná o trochu víc, a to je ten problém.Obě knihy jsou trochu jako přes kopírák a jelikož jsem je četla hned po sobě, tak když se zamyslím, nevím kde bylo co. Ale jako samostatná hist. romance pěkné, napínavé. Drahokamů je pět, tak uvidíme, jestli autorka v dalším díle něčím překvapí.