Zlatá nevěsta

Synové barona d´Escoudryho doufali v bohaté dědictví, jejich otec jim však zanechal jen chátrající hrad, finanční potíže a starost o nevítanou příbuznou z Orientu. Mathieu d´Escoudry, nejstarší z bratrů, naléhavě potřebuje peníze, nechce-li, aby se sídlo jeho předků rozpadlo. A jak přijít k penězům snadněji než sňatkem s bohatou dědičkou? Jedna taková by byla po ruce, co na tom, že je málo pohledná a již začíná odkvétat! Mathieu nestojí o sblížení, ožení se výhradně z praktických důvodů. Docela slušně vymyšleno... Plánoval však bez Leonie - a bez Roxany, tajemné, temnooké, exotické krásky. Ty dvě pokládají jeho plány za pobuřující a smluví se, že mladému pánovi uštědří lekci... Mistrně napsaný milostný příběh na historickém pozadí. První část volně navazujícího čtyřdílného cyklu Sokolovi synové....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30715/zlata-nevesta-30715.jpg 4.615

Dědictví Falkenstonů (1.)

Die goldene Braut (1996)

Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Jája92
24.02.2017

Výborně napsaný příběh , který mě bavil a rychle jsem si oblíbila hlavní hrdiny. Obzvlášť Roxanu :-)

Nibiru
01.08.2014

Kniha mě nezklamala, tak jako většina od Marie Cordonnierové. Nemůžu si pomoct,ale mně se její historické romance moc líbí, mají spád i humor a dobře vystiženou správnou míru smyslné erotiky.

Jelka
10.02.2014

Moc pěkný příběh žádné dlouhé protahování pěkně strávený večer u knížky:-)Velice čtivé.