Koupit knihy

Gabriele Marie Schuster

Gaby Schuster · Marie Cristen · Marie Cordonnier · Valerie Lord · Valerie Star · Gabriele Marie Cristen pseudonymy

německá, 1948


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 47 knih

Komentáře (3)

Nibiru
03.08.2014

Nesouhlasím s charakteristikou, která o autorce říká, že píše podle klišé.
To by se mohlo říct o x ostatních autorkách romanticko-historické literatury, protože přece hlavní zápletka je vždy o tomtéž: velká láska, která nakonec překoná všechny nástrahy a jednou je to osudem pronásledovaný hrdina, jindy zase hrdinka.
Nevím, proč si někdo dal tu práci, shazovat autorčino spisovatelské umění takovým "divným" způsobem, jako že Moba má "výkonnou" překladatelku z němčiny. Já bych naopak řekla, že její knihy jsou přeloženy mistrně, protože dobře vystihují citové dilema a vnitřní boj, který hrdinové jejich knížek svádějí, než si konečně přiznají či uvědomí, že proti osudové lásce se bojovat nedá.
A fakt, že je v Německu nejvíce prodávanou autorkou této literatury asi svědčí o tom, že čtenářky mají o jejích spisovatelských kvalitách jiné mínění, než "chytráci" u nás, kteří ji takto negativně zařadili.
Pro mě je to jednoznačně jedna z nejlepších autorek tohoto oddychového žánru.

Libuna
30.03.2013

Mám moc ráda knihy od této spisovatelky mám jich 28 a čtu je ráda znovu .Velice pěkné čtení hlavně se mi líbí knihy :Zlatá nevěsta, Uloupená růže... je jich více a mají opravdu co nabídnout.

lenika
05.11.2012

Knihy o této autory mám ráda, baví mě, že dává příběhy jednotlivých postav do sérií. Opravdu pěkné odpočinkové čtení.