Frida12 Frida12 komentáře u knih

Nebezpečná stezka Nebezpečná stezka Erin Hunter

Hrozně mě štvala Modrá Hvězda, hlavně proto, že jsem si jí v prvních dílech docela oblíbila. Taky mi chyběl Šedý pruh.
Jinak dobrý.

01.09.2020 5 z 5

První První Kiera Cass

(SPOILER) SPOILER: Dočítala jsem to , když jsem už byla unavená, a na konci se mi málem leknutím zastavilo srdce. Ale aspoň to bylo vzrušující:)
(a hrozně smutné:()

19.08.2020 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Výborná kniha!I když mě neustále štval Aspen. A když jsem pak četla jiný knížky, jelikož jsem u
sebe neměla další díly, děj mi neustále běhal hlavou

19.08.2020 5 z 5

Výprava za teplem Výprava za teplem Jeff Kinney (p)

Vtipná a zábavná kniha, jenom ten konec se mi nelíbil

14.08.2020 4 z 5

Vyhnanství Vyhnanství Erin Hunter

(SPOILER) Musím říct, že mě to, kdo je zrádce, mě ani moc nepřekvapilo, byl na mém seznamu podezřelých. Ale potom, co se stalo ve čtvrtém díle, (možná ve třetím, momentálně si nejsem jistá), jsem znejistila. Proto mě to překvapilo a jsem ráda, že se to odhalilo už v tomhle díle, na další už bych nevydržela dál čekat. A taky jsem hrozně ráda, že se tam objevily Bella a Šíp.
Prostě skvělý díl:)

22.06.2020 5 z 5

Výchova štěněte Výchova štěněte Esther Verhoef Verhallen

Poučné a zábavné.

08.06.2020

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

(SPOILER) Na té výpravě mi chybí Annabeth.

10.05.2020 5 z 5

Přízraky noci Přízraky noci Erin Hunter

Bouři sice nemám ráda, ale je mi jí líto. Bručoun (Tesák), Vrtík, Marta, její jakoby náhradní maminka, její opravdová maminka... Štístko se k ní dvakrát mile nechová, Miky sice docela jo,
ale žádná sláva to taky není. A navíc ji a Šípa všichni podezřívají a to jen proto, že jsou hlídací psi.
Je mi líto Ševela.

29.04.2020 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Byla to smutná kniha,ale samozřejmě velice napínavá. Hrozně se mi líbila. Škoda že skončila. DOPORUČUJI!

21.04.2020 5 z 5

Skvělá kniha. jen mi vadí,že to byl sen.

18.04.2020 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Dost často nemám hlavní postavy ráda. Percyho jsem si ale oblíbila.Kniha je napínavá,zábavná a spoustu takových věcí.

16.04.2020 5 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Pro mě bylo hrozné vědět,že to dopadne špatně. Cath jsem si docela oblíbila. Ale ten konec byl příšerný.

16.04.2020 4 z 5

Dusty: Vrať se domů Dusty: Vrať se domů Jan Andersen (p)

Kniha se mi líbila,byla dobrá na odpočinek. Pro mě byla ale málo napínavá.

16.04.2020 4 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Kniha se mi moc nelíbila. Ostatní díly byli stokrát lepší.

16.04.2020 5 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Autor podle mě velice dobře vystihl život malé Dášenky.Fotografie a obrázky jsou moc roztomilé.Knížka je zábavná.

15.04.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Kniha byla smutná,ale hezká a velice se mi líbila. Doporučuji hlavně těm,kteří mají rádi psi.

15.04.2020 5 z 5