FilipHaring FilipHaring komentáře u knih

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Dej je popísaný do posledných detailov.

05.03.2022 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Veľmi dobre prepracovaná kriminálka. Vyrazne sa odlišuje od filmoveho spracovania.

07.01.2022 4 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Ako nadšený divak serialoveho pokračovania som si túto knihu nemohol nechať ujsť. Napínavá až do konca.

13.11.2021 5 z 5

Lovkyňa šťastia Lovkyňa šťastia Jan-Erik Fjell

Dávam 5/6. Veľmi dobre napísaná detektívka. Vadilo mi nedostatočne rozvedené vyšetrovanie Antona v Las Vegas. Ten zvrat so Sun na konci ma rosekal.

08.09.2023 4 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Špičkovo napísané. Veľmi pútavý a tajomný dej. Prekvapivé vyvrcholenie.

19.08.2023 5 z 5

Najdu si tě všude Najdu si tě všude Elsebeth Egholm

Tato kniha ma uplne pohltila a nemohol som sa od nej odtrhnuť. Rina a Stanek si ziskali moju plnu pozornosť. Dúfam že sa dočkáme pokračovania.

24.07.2022 4 z 5

Spinkej sladce Spinkej sladce Anders Roslund

Neskutočná bolesť pochovať svoje dieta do prázdnej rakve. A potom obrovská zlosť nad sieťou pedofilou.

05.07.2022 4 z 5

Sedm hrobů a jedna zima Sedm hrobů a jedna zima Christoffer Petersen

Skvele detektivka. Tvrdy gronsky humor a zivot. Odporucam

21.06.2022 4 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Chlorid sodný nás ubezpečil že určite bude pokračovanie ale už sa iste blížime ku koncu. Motív knihy bol v skutku zaujímavý ale koniec ľahko čitelný. Autor sice zahrnul aktualnie dianie do knihy ale akosi sa vyčerpal pred koncom.

16.06.2022 3 z 5

Katarze Katarze Yrsa Sigurðardóttir

Temný ale veľmi aktuálny motív šikany. Ako nadchadzajúci otec som mal nad čím premýšľať, ako sa zachovam v pripade šikany môjho potomka.

28.05.2022 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Napínavá detektivka, so zvrateným motívom.

05.02.2022 4 z 5

Tuhá zima Tuhá zima Kim Faber

Mám z tejto knihy zmiešané pocity. Celý dej bol nesmierne napínavý a pútavý. Ale koniec bol uplne zabitý. Ak by sa jednalo o francuzku detektivku tak by som nemal nič proti. Ale k severskej detektivke mi ten koniec nesadol.

09.12.2021 3 z 5

Muž bez tváře Muž bez tváře Dennis Jürgensen

Úvodné dielo autora, myslim v celku povedené. Postavy Lykke a Rudi som si hned obľúbil. Dej dobre vystavaný ale na tom konci my to tak uplne nesedelo. Autor určite potenciál ma. Dávam 4/5

09.12.2023 4 z 5

Satanovo sousto Satanovo sousto Mons Kallentoft

Tento diel som doslova zhltol. Malin tradične melancholickalá. Mrzi ma to so Zackem a Karin. Uvidime ako sa vyvrbi pokracovanie.

03.03.2023 4 z 5

Pekelné léto Pekelné léto Kim Faber

Vmestnat 2 príbehy do jednej knihy to chce fakt guráž. Myslím že sa to celkom podarilo a kniha bola napinava. Ocenujem ale ze sa oba pribehy neskoncili happy endom.

05.02.2023 4 z 5

Kouřová clona Kouřová clona Jørn Lier Horst

Emma Rammova schytáva veľmi ťažkú ranu a ocitne sa uprostred zamotaného príbehu cielenej zámeny detí. Koniec veľmi napínavý.

16.07.2022 4 z 5

Panenka Panenka Yrsa Sigurðardóttir

Veľmi dômyselný dej. Irsa sa mi veľmi dobre číta.

05.07.2022 4 z 5

Patrioti Patrioti Pascal Engman

Vynikajici seversky triller. Koniec sa podobal francuzskej škole. Doporučujem.

02.04.2022 5 z 5

Prorokova smrt Prorokova smrt Håkan Östlundh

Dokonalé vyvrcholenie celej série, dosť ma mrzí že autor pravdepodobne už nebude pokračovať. Kniha sa čítala veľmi dobre, záver primeraný.

13.03.2022 5 z 5

Muž, který si hrál s panenkami Muž, který si hrál s panenkami Magnus Jonsson

Táto kniha ma veľmi potešila. Pripadalo mi to ako pokračovanie Milenia. Vykreslenie postáv možno nebolo až také detailné, ale dej bol doslova strhujúci.

28.11.2021 4 z 5