Ferry9 Ferry9 komentáře u knih

Koruna démonů Koruna démonů James Rollins (p)

Kniha byla zajímavá, bavila mě. Ale pro mě to rozhodně není jedna nejlepších knih od Rollinse. Jiné díly Sigmy mě třeba bavily víc.

05.06.2019 4 z 5

Sharpův ďábel Sharpův ďábel Bernard Cornwell

Super série, super kniha.

08.05.2019 5 z 5

Srna z olšového mlází Srna z olšového mlází Štěpán Neuwirth

Krásná kniha!

26.04.2019 5 z 5

Stála som pri bráne neba a pekla Stála som pri bráne neba a pekla Gloria Polo

Zajímavá kniha, při níž až běhá mráz po zádech.

26.04.2019 5 z 5

České dějiny očima psa České dějiny očima psa Martina Drijverová

Kniha se snaží být humorná, ale moc jí to nejde. Svému dítěti bych ji určitě nečetl.

23.04.2019 2 z 5

Rasputinovo proroctví Rasputinovo proroctví Steve Berry

Tak zase u téhle knihy to mělo rychlý nástup v porovnání s Jantarovou komnatou. Ale pak se to zase vleklo. Nakonec se to rozjelo. Kniha mě bavila o něco méně než Jantarová komnata. Za mě silnější tři hvězdy.

22.04.2019 3 z 5

Jantarová komnata Jantarová komnata Steve Berry

Kniha ze začátku se vlekla, ale pak se to rozjelo. Celkově se mi to líbilo, ale na pět hvězd to rozhodně není.

13.04.2019 4 z 5

Sharpovo obležení Sharpovo obležení Bernard Cornwell

Dobrý díl, dobře jsem si početl.

27.01.2019 5 z 5

Sharpův nepřítel a povídka Sharpova šarvátka Sharpův nepřítel a povídka Sharpova šarvátka Bernard Cornwell

Kniha dobrá, ale zamrzel mě ten konec.

23.11.2018 4 z 5

Sharpův meč Sharpův meč Bernard Cornwell

Tato kniha mě hodně bavila, ať už z historického hlediska tak i z detektivního. Tenhle díl, mě dost zaujal. Byla to taková detektivka, kdo vlastně je ten špatný a kdo hodný. A detektivky já rád. A ze začátku jsem měl pocit, že to bude tak jak si myslím. Pak mě zmátl ten příběh, ale nakonec se ukázalo, že počáteční předtucha byla správná.

05.11.2018 5 z 5

Půlnoční linka Půlnoční linka Lee Child

Kniha byla čtivá, přečetl jsem ji docela za chvilku. Ale čekal jsem víc. I tak to byla dobrá kniha. Silnější 4 hvězdy.

05.11.2018 4 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Dobré scifi, dost mě bavilo, vlastně celá série.

05.04.2018 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Hodně drsná a zajímavá kniha :).

Rebel Rebel Bernard Cornwell

Tak první díl se mi líbil, ale pak ty další jsem nějak četl už jen donucení. Rozhodně nebyly špatné, ale nebavilo mě to jak ostatní jeho knihy.

05.04.2018 4 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Tuto knihu jsem četl jako první knihu od J. Rollinse a opravdu skvělá. Nemohl jsem si ji vynachválit. A proto od té doby jsem přečetl všechny jeho knihy a opravdu paráda.

Kat čeká Kat čeká Bernard Cornwell

Dobrá detektivka :).

Poslední království Poslední království Bernard Cornwell

Jak jsem začal číst tuto historickou ságu, věděl jsem, že jsem neprohloupil. Je to opravdu skvost. Každá kniha mě bavila od začátku do konce.

1356 1356 Bernard Cornwell

Jedna z nejlepších historických sérií, dost mě bavila. Chtěl jsem, aby to mělo i další pokračování bo to bylo fakt super. Ale zase někdy stačí dobrého málo, pak by to už nemuselo mít takové grády.

Kacířka Kacířka Bernard Cornwell

Inkvizitor Inkvizitor Bernard Cornwell