ferda ferda komentáře u knih

Clementine Clementine Cherie Priest

Docela dobrý, nejvíc se mi líbí kombinace fantasy a občanské války.

25.09.2014 3 z 5

Černý jestřáb sestřelen: příběh moderní války Černý jestřáb sestřelen: příběh moderní války Mark Bowden

Potřeba knížku číst před filmem, protože pak to nutí pořád srovnávat. Ale i takto stojí za to.

21.08.2014 4 z 5

Perunova krev I. Perunova krev I. František Kotleta (p)

Z kraje jsem to jaksi nechápal , ale pak se to rozjelo. A řekl bych , že taková řež s bohy a jejich helfry stojí za to.

21.08.2014 4 z 5

Kovbojové a vetřelci Kovbojové a vetřelci Joan Carol Dennison Vinge

Jelikož jsem viděl nejdřív film, tak jsem si knížku vzal je ze zvědavosti. Kdyby to bylo naopak, tak by se mi to líbilo, ale tak už nic moc.

21.07.2014 3 z 5

Mozaika Parsifal Mozaika Parsifal Robert Ludlum

Nejlepší z těch, které jsem četl od tohoto autora. Fakt napínavé.

13.06.2014 4 z 5

Lovci monster s.r.o. Lovci monster s.r.o. Larry Correia

Bohužel, nesdílím to nadšení jak někteří přede mnou. Četl jsem to jen silou vůle.Boj s monstry minimální a jen jakýsi okecávání.

22.05.2014 2 z 5

Ochránce Ochránce Robert Crais

Hlavní hrdinové opět nezklamali a splnili
úkol bez ztráty "desítky".

18.03.2014 4 z 5

Tyran Tyran Christian Cameron

Z této doby jsem ještě nic nečetl, ale moje nadšení jaksi ochablo .Děj mě připadal zdlouhavý , nějakých akcí málo a závěr tak na půl. A že je další pokračování jsem zjistil až dneska.Takže už ho shánět nepůjdu.

16.02.2014 3 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Román se mi docela líbil, námět byl dobrý, ale nepoznat psí kousnutí od lidského ? Asi v Norsku nejsou takové kapacity. Ono tam takových seků bylo víc, ale i tak to stálo za přečtení.

22.01.2014 4 z 5

Hlídka Hlídka Robert Crais

První knížka od tohoto autora, kterou jsem četl a opravdu stála za to. Pěkně se to zamotalo a závěr byl nečekaný.

15.01.2014 5 z 5

Bitevník Bitevník Cherie Priest

Zajímavé téma a docela napínavý děj. Ten souboj lokomotiv se mi zdál trochu ujetý, ale i tak se mi to líbilo.

10.12.2013 4 z 5

Agent 6 Agent 6 Tom Rob Smith

Bohužel, předešlé knížky jsem nečetl,mimo "Dítě 44" ale tato mě místy, na poměry v tehd. SSSR, připadá dost neraálná. Avšak číst se dá a není nezajímavá.

03.12.2013

Krvavé oko Krvavé oko Giles Kristian

Zase jsem si pěkně početl. Občas tady takový divný zvraty jako" fantast". vysvobození ze zajetí , ale i tak hned valím pro další díl.

03.12.2013 5 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Tak jsem zjistil, že i když se S. King nad knížkou rozplýval mě to až tak nenadchlo.Začátek byl dobrý. Střed místy šíleně zdlouhavý.Nejvíc se mi líbila část po odchodu z tábora a hledání zdroje vysílání. Bohužel konec byl jak pohádka.

03.12.2013 4 z 5

Nedotknutelní Nedotknutelní Feri Lainšček

Čekal jsem něco jiného spíš tak o současném životě.Pro to mě ta knížka moc nenadchla.

20.11.2013 3 z 5

Šachmat Šachmat Tom Clancy

Trochu zklamání, další nesmrtelný agent zachrání takřka sám svět od třetí světové a zničí hlavního padoucha.

18.11.2013 2 z 5

Základna 7 Základna 7 Matthew Reilly

Na knížku jsem se tešil, pod dojmem z předešlých knih autora, ale připadalo mě to nějak moc překonbinovaný a nebylo to už ono.

22.08.2013 3 z 5

Souboj Souboj Matthew Reilly

Vynikající námět a napínavé až do konce.

22.08.2013 5 z 5

Polární stanice Polární stanice Matthew Reilly

První knížka od tohoto autora a jena z nejlepších.

22.08.2013 5 z 5

Korouhev cti Korouhev cti Jack Whyte

Knížku jsem horko težko dočetl, protože je to strašně rozvláčné.

22.08.2013