Šachmat

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jen několik málo lidí ví, že vůbec existuje. Ale když jsou v sázce miliony amerických životů, speciální agent Třetího oddělení Sam Fisher je mužem, na nějž se lze spolehnout. Vykonává úkoly příliš tajné nebo riskantní dokonce i na to, aby se jimi zabývala CIA nebo FBI. A vykonává je sám. Fisher je odvolán z cvičné mise, aby zastavil nákladní loď naloženou radioaktivním materiálem mířící přímo k pobřeží USA. Loď musí zastavit doslova v průběhu několika minut – nebo zemřít při neúspěšném pokusu. A zatímco probíhá závod s časem, jiný útok úspěšně zasahuje svůj cíl. Obyvatelé malého městečka v Novém Mexiku začínají umírat následkem ozáření a Fisher rozmotává klubko náznaků a stop a zjišťuje, že za vším stojí geniální mysl jednoho z největších nepřátel svobodného světa… Tak vypadá práce nezávislého agenta. Tak funguje Splinter Cell....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/6164/sachmat-WTn-6164.jpg 3.331
Série

Splinter Cell 3.

Žánr
Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno, BB art
Orig. název

Checkmate, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Šachmat

Přidat komentář
čef
28.10.2020

Po přečtení prvních dvou dílů vás zde nečeká žádné překvapení. Jedna akční scéna za druhou, nepřátelé i přátelé padají jako mouchy a teroristé celého světa jsou čím dál více umanutí zničit USA i za cenu sebedestrukce. Kéž bychom měli více takých Samů, odhodlaných bránit náš svět i s jeho chybičkami.

povermaster
20.07.2016

Bylo to pěkné. Asi bych to přirovnal k Jamesu Bondovi po americku, kdy jeden zachrání svět a cestuje po všech koutech světa.


davidurban1973
25.04.2016

Nebylo to špatné, ale hledejte v tom jen oddechovou literaturu, nic k velkému přemýšlení. Není to jako ostatní Clancyho knihy. Takový modernější Bond, který skoro sám díky svým všemožným vychytaným pomůckám zachrání svět.
Kdo zná hry, tomu se to bude líbit a pozná v tom členy týmu a hlavního hrdinu za kterého hrál :)

ferda
18.11.2013

Trochu zklamání, další nesmrtelný agent zachrání takřka sám svět od třetí světové a zničí hlavního padoucha.