ferda ferda komentáře u knih

Železný půlměsíc Železný půlměsíc Juraj Červenák

Báthory opět nezklamal, pěkně vykreslné bitvy. Doufám ,že autor už píše další díl.

12.01.2017 4 z 5

Ďáblova pevnost Ďáblova pevnost Juraj Červenák

Lepší jak druhý díl. Toho nadpřirozena tam bylo trochu méně.Ale hlavně se děj odehrává v nám bližších zemí a ne někde v Americe. Ovšem nejlepší je tanto odkaz, ja jako dělaný na naši dobu..."S mohamedánskou havětí se nesmí vyjednávat o příměří, musí se na ni udeřit železnou pěstí a nemilosrdně ji vyprášit."

Děs Děs David Hidden

Řekl bych klasický příběh otce alkoholika(samozřejmě bývalý specialista) , který je nucen zachránit unesenou dceru.Ovšem detailní popis mučení holek je něco strašného.

23.12.2016 3 z 5

Kdo si přečte obsah knihy ,čeká něco fakt děsivého. Ovšem mě to teda tak úžasné nepřišlo. Parta podivných "dětí" co se skrývá před nějakými netvory v bažinách a vlastně prožívají to stejné pořád dokola...Nejlepší z celé knížky jsou ty obrázky.

Vetřelec - Probuzení Vetřelec - Probuzení Tim Lebbon

I když je Vetřelec všeobecně známý a konec bohužel taky tak stejně stojí za to si to přečíst.

08.12.2016

Brána Irkally Brána Irkally Juraj Červenák

Po prvním díle je to zklamání , pohádka pro starší. Na rozdíl od pohádek z kouzelného koberce je tady víc násilí a potoků krve. A i těch naopřirozených schopností by mohlo být méně.No ale uvidíme co nám přinese pokračování.

15.11.2016 3 z 5

Stavitelé mostů Stavitelé mostů Jan Guillou

Hned valím pro další díl.

19.05.2016 4 z 5

Sharpova pomsta a povídka Sharpovy Vánoce Sharpova pomsta a povídka Sharpovy Vánoce Bernard Cornwell

Sherpe opět nezklamal,vyhrabal se z průseru a zase má další ženskou. To je prostě neuvěřitelný co to je za skokana.

15.04.2016 4 z 5

92. policejní revír zasahuje 92. policejní revír zasahuje Ladislav Beran

Ty příběhy jsou takový jednoduchý, žádný velký přemýšlení. Ale spíš jde o tu dobu ve které se to odehrává. Mě se ale nejvíc líbily ty starý slova, protože se tak mluvilo i u nás.

15.04.2016 3 z 5

Dies irae Dies irae Robert Fabian

Jen opakuji co ostatní, půlka vynikající ovšem tolik stránek cestovat kamsi a bojovat s čímsi co "oni" zajali...Bylo to strašně zdlouhavé a nudné.Kdyby to skončilo alespoň pořádnou bitvou, ale zase nic a konec v nedohlednu.

05.04.2016 3 z 5

Evangelium prokletých Evangelium prokletých Adam Blake (p)

Prvních tak 70. stránek jsem to chtěl zahodit, no přežil jsem to a dočetl, ale že by mě to nějak nadchlo , to tedy ne.

16.03.2016 3 z 5

Cesta černého zlata Cesta černého zlata Robert Hofman

Názorný příklad jak ovládnout a islamizovat Evropu bez války.

25.02.2016 3 z 5

Havanská bouře Havanská bouře Clive Cussler

Neohrožený Dirk Pitt a spol opět zvítězili nad skrz nazkrz ziskuchtivými a zákeřnými padouchy....

23.02.2016 4 z 5

Schirmerovi zabijáci Schirmerovi zabijáci Leo Kessler (p)

Jednostra ně napsaná kniha a dost brutální. Akorát je zajímavé jak ti zaostalí a neschopní Vietnamci pokaždé vyhráli.

18.02.2016 2 z 5

Krev padlých andělů Krev padlých andělů Jan Urban

Nejsem žádný přítel autora, ale knížku čtu, protože se člověk se u ní pobaví a zapomene na okolí A taky že děj se odehrává tam kde to aspoň trochu znám a ne v nějaké Americe. .Mě to sice lepší než 1. díl nepřipadlo, ale i tak to stálo za to i díky těm hláškám. Ty opravdu nemají chybu.

20.01.2016 4 z 5

Údolí Údolí John Renehan

Pro mně těžko pochopitelné prostředí války v Afghanistánu . a americké armády v něm.Ta zá pletka byla tedy důkladná, protože jsem se musel vracet pozpátku ,abych se v tom vyznal ale i tak...

13.01.2016 4 z 5

Ganymédes Ganymédes Cherie Priest

´
Řekl bych, že je z těch čtyř dílů nejslabší.

17.12.2015 3 z 5

Nová planeta Nová planeta Martin Vopěnka

Námět byl úplně parádní.Akorát jsem tápal , pro jakou věkovou skupinu je ta knížka určená.Pořád jenom..tatínek maminka.. a za pár let jenom " šup sem , šup tam.."A taky dost často nad něčím rozjímá a zbytečně se to natahuje. Ale jinak vynikající příběh .A určitě by to chtělo pokračování, protože ten závěr vzali nějak hopem.

20.11.2015

Mrazivá pomsta Mrazivá pomsta David Baldacci

Řekl bych nejlepší díl z těch prvních tří.

31.08.2015 4 z 5

Orel mezi vlky Orel mezi vlky Simon Scarrow

V tomto díle hlavní hrdinové sice víc kují pikle jak válčí, ale i tak je to dobrý.

17.04.2015 3 z 5