Fanfanka Fanfanka komentáře u knih

Nejkrásnější řecké báje a pověsti Nejkrásnější řecké báje a pověsti Jaromír Slušný

Tie mýty mi prídu osekané i keď stále vo svojom obsahu krásne.

Motörhead Motörhead Lemmy Kilmister

Tato kniha baví stejne tak ako Lemmyho hudba !

Hlava XXII Hlava XXII Joseph Heller

Klasika ktorá ma vždy poteší !

22.03.2023 4 z 5

Kniha splnila moje očakavanie , ucelene , dobre čtivé + par nových informaci sa ohladne tejto záhady človek po jej prečítani dozvie.

22.03.2023 4 z 5

Bohové, polobohové a předkové lidí Bohové, polobohové a předkové lidí Zecharia Sitchin

Aj tato kniha od autora nesklamala , pre mňa TOP Badatel,Spisovatel,Vedec - PECKA

Sibyla - Legendy a věštby Sibyla - Legendy a věštby kolektiv autorů

Klasika ktoru netreba predstavovať a asi ani komentovať ....

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Splnilo očakavanie

Mezi smrtí a životem Mezi smrtí a životem Dolores Cannon

Autorka prišla s prevratným výzkumom za hranicou aj legendárneho Moodyho (život po živote) Pre mňa priekupnička uplne niečoho nového.Pripravte sa na silné kafe !!! PECKA

22.03.2023 5 z 5

Vimaanika Shaastra aneb Jak létali bohové Vimaanika Shaastra aneb Jak létali bohové Ivo Wiesner

Predslov autora je veľmi zaujímavy .Samotna odborna časť knihy je naročna pre čitateľa ale fascinujuca a dych vyražajuca.

26.02.2014 5 z 5

Bhagavad-gītā taková, jaká je Bhagavad-gītā taková, jaká je Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivédánta Svámí Prabhupáda

Len dve slova NUMERO UNO !

23.01.2014 5 z 5

Mahábhárata – největší duchovní epos všech dob Mahábhárata – největší duchovní epos všech dob Krishna Dharma

Je to kniha ktoru treba čítať viac krát.Na jedno prečítanie sa nedá uplne pochopiť.Je nabytá pozitívnou energiou myslenia .Neuveritelný príbeh pri ktorom sa nikto nudiť nebude okoreňuju dávne mudra , ktoré su zrnkamy prapovodných právd a posudeni ťažkych životných situácí , čo je ešte dobro a čo zlo, a čo je ešte pravda a čo sa človeku zdá ako lož.
Skvelá kniha ku ktorej sa v buducnosti ešte určite vrátim.

01.12.2013 5 z 5

Moudré kameny z Icy Moudré kameny z Icy Cornelia Petratu

Na knihu som sa veľmi tešil , pretože o týchto kameňoch nie je veľa informácí a žiadna kniha.Povedal by som , že o týchto kameňoch je iba štvrť knihy a zbytok su to informácie ktoré čitatelia autorov ako su Bergier , Sitchin poznaju.Takže nových poznatkov je tam veľmi málo. Preto dávam priemerne hodnotenie.

03.10.2013 3 z 5

Ztracené říše Ztracené říše Zecharia Sitchin

Od tejto knihy som si začal robiť poznámky vždy ,keď čítam neaku knihu od Zecharia Sitchina.Kniha je nabitá faktamy o ktorých v škole vobec neučia.Po prečítaní poznámok k tejto knihe, ktoré som si robil , je neuveritelné koľko informácí človek po prečítaní tejto knihy zabudne.Posledné kapitoly boli tak putavé , že som sa pristihol ,že poznámky nerobím ale opis!
Neuveriteľna kniha na ktorej budu staviať ďalšie generacie , astronomov, archeologov ,... a príde čas keď sa toto všetko raz ľudstvu bude musieť odhaliť celoplošne , pretože dokazy su neprestrelne.

17.07.2013 5 z 5

Rukopisy z Nag Hammádí 1 Rukopisy z Nag Hammádí 1 neznámý - neuveden

K takymto kniham pristupujem rad.Stare (pre niekoho nie, pre niekoho ano) myty a legendy.Škoda , že z takýchto dob sa nezachovalo viacej knih , škoda že sa zlikvidovala Alexandrijska knižnica , Aššurbanipalova knižnica - ktorý tvrdil ,že ovladal a dokázal čitať stare texty v predpotopnom jazyku.Veľa , veľa toho veru není v Bibilí.
Pre všetkych kresťanov, veriacich povinne čitanie a pre neveriacich tiež!

12.05.2013 5 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Neuveritelná kniha a neuveritelný strašlivý zažitok.Doporučujem prečítať všetkým.

01.05.2013 5 z 5

Útěk z Treblinky Útěk z Treblinky Chil Rajchman

Kniha , ktorej dej ide vo vražednom tempe , daroval by som ju civilizáciam , ktoré prídu po tej našej civilazácí , ako ponaučenie, do akých extrémov može človek až zájsť. Je pravda , že človek nie je zviera , je horší ako zviera !
Najbrutálnejšia holocaustická kniha aku som čítal , bohužial pravdivá .

30.04.2013 5 z 5

Hledání města Bohů III - V objetí Šambaly Hledání města Bohů III - V objetí Šambaly Ernst Rifgatovič Muldašev

Tu už fyzicky pan Muldašev pocíti silu mesta Bohov.Tie kopce nemožu byť prirodneho tvaru.Neuveritelne....

15.04.2013 5 z 5

Strážce brány Strážce brány Stanislav Motl

Pan Motl Ďakujem , super kniha.Hovoril som si , že to poznám z televízie , ale kniha je putava a nesmierne zajímavá.Je tam veľa vecí , ktore v televizí neodzneli.Vaším zažitkom, ktoré ste prežili po svete klobuk dole.

15.04.2013 5 z 5

Dějiny Evropy Dějiny Evropy Jean Baptiste Duroselle

V skratke historia celej europy od jedneho z najvačších histirikov Francuzska.
Je to encyklopedia takže nečakajte neake dopodrobna rozobrate tematy ohladne dejin.

17.02.2013 5 z 5

Slovensko A-Ž Slovensko A-Ž kolektiv autorů

Nadherná ecyklopédia.Pre Slovaka žijuceho dlný čas mimo uzamia svojej vlasti neocenitelná!Myslím si ale , že i Sloívák žijuci na Slovensku sa z nej veľmi veľa toho dozvie .Je naozaj veľmi osiahla.Bravo Ikar!

17.02.2013 5 z 5