Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Super kniha,velmi čtivá

15.01.2018 4 z 5

Králové bourbonu Králové bourbonu J. R. Ward (p)

No tak tento díl jsem už fakt nedala, nuda zbytečné rozepisování a i styl psaní mě neuchvátil

15.01.2018 odpad!

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Kniha se mi moc líbila, zajímavý děj takže super5*

15.01.2018 4 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Moc pěkné, každopádně by mě trefilo to před oltářem :) Bylo to čtívé hned jsem to přelouskala

15.01.2018 5 z 5

Neškodná Neškodná Linda Hogen

No páni,tak takovej závěr jsem nečekala. Dokonce jsem i uronila slzu. Každopádně super kniha,hodně jsem se zasmála a říkala si konečně dostal ten chlap rozum a pak.... Dopadlo to blbě a zároveň dobře,vždy je hlavní si z toho vzít to nej. No neee

15.01.2018 5 z 5

Necudná - já a mých 21 mužů Necudná - já a mých 21 mužů Linda Hogen

:))))) :-00000

13.01.2018 4 z 5

Odvážná a sexy Odvážná a sexy Jill Shalvis

No tato kniha byla určitě lepší než první. Bavil mě děj a kupodivu mě překvapil konec, za mě tato kniha fajn napinák :) s hromadou sexu

11.01.2018 4 z 5

Chytrá a sexy Chytrá a sexy Jill Shalvis

No pan a paní dokonalá, přišlo mi to přehnané a jaksi dokonale umělé:)))která blbka by si brala neustále lodičky na takové cesty, že:). Také pochybuji že by měli při pronásledováni vrahounů chuť na sex:0 No tato kniha se moc nevydařila, ale snaha se cení

11.01.2018 2 z 5

Dívka ze Summer Hillu Dívka ze Summer Hillu Jude Deveraux (p)

No páni! Moc pěkná kniha úplně mě vtáhla do děje.

10.01.2018 5 z 5

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Moc pěkný děj,napinák až do konce

04.01.2018 5 z 5

Soukromá potěšení Soukromá potěšení Bertrice Small

Bohužel děj co se týče rozvodu určitě reálný,každopádně super nápad s kanálem. Provokativní kniha naplněna sexem a realitou. Pěkná zápletka. Kniha se mi hezky četla. Za mě fajne;)

02.01.2018 4 z 5

Papírová srdce Papírová srdce Claire Contreras

Jedna z nejlepších knih co jsem četla. Krásný ,smutný a přitom šťastný příběh o lásce. Čtivá pohádka:) úplně mě vtáhla,musím říct že jsem to přečetla jedním dechem. Škoda ze nemá pokračování:((((

01.01.2018 5 z 5

Zakázané radosti Zakázané radosti Bertrice Small

Kniha docela ušla,ale už jsem určitě četla lepší. No každopádně ten kanál bych brala;)

30.12.2017 4 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Připomínalo mi to jak jizda na horské dráze

28.12.2017 4 z 5

Navždycky ... Navždycky ... Jude Deveraux (p)

Kniha mě docela zklamala,tema a děj byl nudný. Do pokračování se asi ani nepustim

27.12.2017 2 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Kniha plná pěkného čtení a vtipu. Opět skvělá série

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Tyto knihy nikdy nezklamou

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Precteno jedním dechem, jak jinak. CHL nejlepší

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Super kniha

Božský Božský Christina Lauren

Musím říct ze tato série se mi líbila ze všech knih nejvíc a to už mám něco načteno, má vtip a pěkný děj. Každopádně CHL nejlepší, více takových knih