Soukromá potěšení

Soukromá potěšení https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2613/bmid_kanal-soukroma-poteseni-Szo-2613.jpg 4 87 16

Kanál série

Nora zjistí, že ji manžel zamýšlí opustit. Přítelkyně jí poradí kabelový program zvaný Kanál, jako útěchu. Nora se ocitá ve virtuálním světě, kde se jí splní každé přání, a prožívá erotické fantazie. Manžel ji hodlá připravit o majetek a ona se nalézá v neřešitelné situaci. Požádá správce Kanálu, aby mohla ve světě fantazií zůstat déle. Ten jí vyhoví a Nora slíbí, že mu laskavost jednou oplatí. Tak se Nora na dva měsíce přemístí do Kanálu, kde se oddává svým potěšením. Pak správce Noře nabídne, že ji manžela zbaví a zajistí jí všechno, po čem kdy toužila, pokud za něj převezme správu Kanálu a bude v něm pracovat i po své smrti. Nora nabídku přijímá, i když ví, že výměnou za manželovu smrt zaprodala duší Ďáblu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Private Pleasures , 1982

mazlak
25.07.2023 4 z 5

Jo v té zemi za velkou louží mají ale televizní kanály. Nevím, co brání našim televizím udělat podobný kanál. Určitě by to spousta využila. I já bych si místy objednal.
Ale nyní vážně. Krásná a opravdu oddechová pohádka pro dospělé. Nechybí jak napínaví příběh (s prazvláštním koncem), tak i krásné milování a dokonce i jakési scifi.
Určitě si seženu i další díl.

cukrovka
12.03.2019 3 z 5

Taková erotická pohádka pro dospělé. Občas bych službu tohoto televizního kanálu určitě využila.

pavpaz
24.09.2018 3 z 5

Zajímavý příběh, ale četla jsem lepší knihy od této autorky, která mě baví. Vadila mi ta nereálnost.

Ila117
18.02.2018 1 z 5

Za mne hrozné, nevadila mi nereálnost, ale spíše pocit lacinosti "příběhu" vymyšleného a sepsaného během dne, dané milostné scény nudné, závěr jako kdyby vymyslelo dítě. Je to první kniha od této autorky, tak si přečtu jinou, abych zjistila, zda píše i jinak.

Evka3814
02.01.2018 4 z 5

Bohužel děj co se týče rozvodu určitě reálný,každopádně super nápad s kanálem. Provokativní kniha naplněna sexem a realitou. Pěkná zápletka. Kniha se mi hezky četla. Za mě fajne;)

renefer
26.11.2017 4 z 5

Soukromě jsem se potěšila a už po několikáté zalitovala, že mi nejde naladit Kanál :(

alnahu
02.11.2016 3 z 5

Příběh Nory, která utíká před realitou do světa fantazie. Hodně erotická kniha. Mám ráda knihy této autorky ,ale tato mě příliš nesedla.

majík1
04.07.2016 3 z 5

Neurazí ani nenadchne a autorka má i lepší knihy

moudivlacek
17.06.2016 3 z 5

Tato kniha je na mně velmi erotická, ale když dáte sex stranou, jedná se o rozvod dlouholetého manželství, kdy muž je chamtivec a najednou se chová odporně ke své ženě i dětem a odmítá jim cokoliv dá. Žena, která dosud žila v jeho stínu, se vzbouří a chce spravedlnost. Dosáhne ji nakonec záhadným postupem.

kvetuse3368
26.12.2015 5 z 5

Lehká kniha na čtení, zvláště v předvánočním blaznenim , moc se mi libila

amelie.m
25.06.2015 3 z 5

Šílená kravina, která se skvěle četla :))) Takže jo, baby, žádný hluboký děj, nicméně určitě si ji přečtěte :))

hipela
17.06.2015 5 z 5

moc pěkné čtení

Jaruš0705
26.03.2015 5 z 5

Kniha se pěkně četla, byla úžasná. A pokaždé mě odnesla do světa ženské fantazie. Vřele jsem ji doporučila kamarádkám. :-)

PomněnkaPrvní
16.03.2014

Je mi líto, ale ani tato kniha od paní Small se mi nepodařila dočíst. Prostě tato autorka asi není můj šálek kávy.

radus
17.09.2013 5 z 5

Myslím, že by vůbec nebylo špatný mít takový kanál.... :-)

Lena565
21.07.2013 3 z 5

nápad se mi moc líbil, ale ten konec mě moc nenadchl