evik75 evik75 komentáře u knih

Dar lásky Dar lásky Julie Garwood

Nádherný příběh, který si určitě v budoucnu přečtu znovu. Sympatičtí hlavní hrdinové i vedlejší postavy, humor, romantika, napětí - pro mě romantický příběh, jak má být. Jen toho biskupa bych ještě sprovodila ze světa.

16.04.2020 5 z 5

Divoká hraběnka Divoká hraběnka Hannah Howell

Hezký romantický příběh se vším, co k tomu patří.

01.03.2020 3 z 5

Moje drahá Caroline Moje drahá Caroline Adele Ashworth

Příběh se mi líbil, i když chvílemi mi to přišlo trochu natahované a pro mě by mohla být kniha trochu kratší. Rozhodně mě překvapilo závěrečné přiznání, které jsem opravdu nečekala.

26.01.2020 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Napínavý, strašidelný a zajímavý příběh, pro mě bezva duchařina. Určitě si přečtu další autorčiny knihy.

28.12.2019 4 z 5

Srdce z rubínu Srdce z rubínu Gabriele Marie Schuster

Kniha se mi líbila, ale mám raději příběhy s větším napětím a jiskřením mezi hlavními hrdiny.

20.09.2019 3 z 5

Nahý hrabě Nahý hrabě Sally MacKenzie

Příběh se mi líbil a konečně jednou nebyl hlavní hrdina až tak dokonalý. Určitě si přečtu i další díly ze série.

24.08.2019 4 z 5

Slib Slib Lisa Kleypas

Milý příběh, ale krátký. Shoduji se s dalšími názory, že kdyby byl příběh více rozpracovaný, nejspíše bych ho ohodnotila více hvězdičkami.

18.08.2019 3 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Skvělý příběh s nečekaným koncem. Až do konce jsem netušila, kdo je pachatel a jaký je vlastně jeho motiv. Snad jen autor mohl více rozvést osud Ráchel, Tobiase a jeho rodiny. Určitě si přečtu i další díly série.

27.07.2019 5 z 5

Dlouhé čekání Dlouhé čekání Bernard Clavel

Přestože je děj spíše smutný, určitě nelituji, že jsem si knihu přečetla.

18.07.2019 3 z 5

Svádění knížete Svádění knížete Patricia Grasso

Hezký příběh hlavních hrdinů a milý byl i ten vedlejší, který se týkal přítelkyně hlavní hrdinky. Takže tak trochu balení 2 v 1. Fajn čtení pro příjemnou relaxaci.

18.05.2019 3 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Skvělý napínavý příběh od začátku do konce. Milovníkům detektivek a thrillerů určitě doporučuji. Škoda, že od této autorky u nás vyšla pouze tato kniha.

23.03.2019 5 z 5

Anděl z Vysočiny Anděl z Vysočiny Hannah Howell

Romantika a napětí v jednom. Tento příběh určitě stojí za přečtení.

14.03.2019 3 z 5

Střevíce z lýčí Střevíce z lýčí František Nepil

Milé a vtipné čtení pro příjemně strávený večer.

25.01.2019 3 z 5

Milenka Milenka Amanda Quick (p)

Příběh nebyl špatný, ale četla jsem od autorky lepší knihy.

03.11.2018 3 z 5

Květ lásky Květ lásky Amanda Quick (p)

Opět jedna hezká romance pro příjemně strávený večer.

03.11.2018 3 z 5

Ukradené srdce Ukradené srdce Adele Ashworth

Kniha se mi líbila a doporučuji všem, kteří mají rádi romantické příběhy. Snad jen, že jsem čekala živější a více vzrušující reakci od hlavní hrdinky, když se dozvěděla o skutečné identitě Černého rytíře.

18.09.2018 4 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Kniha byla dobrá, autor opět nešetřil co do bolesti a utrpení oběti ve svém příběhu a jím zvolené téma uchopil bez jakýchkoli pardonů. Přesto se mi první kniha Bílé kosti líbila více a přečetla jsem ji téměř jedním dechem, tato mě ale tak nepohltila.

18.09.2018 4 z 5

Trochu nebezpeční Trochu nebezpeční Mary Balogh

Z počátku jsem se do příběhu nemohla začíst a říkala jsem si, že knihu po přečtění prodám, snad to bylo tím, že v ní není tolik slovních přestřelek mezi hlavními hrdiny, které mám tak ráda. Přesto jsem se do příběhu nakonec krásně začetla a hltala až do konce. Určitě ho doporučuji :-)

09.09.2018 3 z 5

Otrokyně Otrokyně Johanna Lindsey

Hezké čtení pro příjemně strávený večer.

18.06.2018 3 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Skvělý detektivní thriller, který milovníky napínavých příběhů rozhodně nezklame.

23.04.2018 4 z 5