Svádění knížete

Svádění knížete https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44749/bmid_svadeni-knizete-kXH-44749.jpg 4 28 6

Kazanov série

< 3. díl

Regina Bradfordová, kterou otec provdal za zhýralého hraběte, se věnuje psaní a sní o tom, že se stane spisovatelkou. Na první pohled upoutá pozornost knížete Viktora Kazanova, jenž je rovněž lapen v nešťastném manželství, a získá si jeho obdiv. Přestože se Regina do elegantního aristokrata zamiluje, neodvažuje se mu zcela podlehnout. Skandál vypukne, když je Viktor obviněn z vraždy své nevěrné manželky a jejího milence - Reginina manžela.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Seducing the Prince , 2005

vcielka
27.07.2020 3 z 5

KnizevKazanov vyskocil spoza kazdeho kricka. Niekto chcel grofku udriet? Knieza sa tam zhmotnil. Niekam isla skoro rano? Knieza sa tam zhmotnil. Atd. Velmi polopatisticky napisany pribeh. Ziadne vytacky. Zoadne zauzlenie. Kazdy rozhovor a akcia bola ako mat uz rozmotane vlakno sudicky a citat ho. To ucenie sa vrhat dykami a to cele s nimi bolo smiesne. Velka romantika to pre mnatiez nwbola. Velmi polopatisticky :) k vzajomnej laske prisli hned po dni-dvoch, co sa spoznali. Vsak kedy povedal Victor svojim bratom, ze sa s nou ozeni? Na druhy den, co sa predstavili? A ta vasen medzi nimi bola ako cely ten pribeh. Take bez stavy, bez kudrliniek, bez citu pre detail, bez citu k vierohodnemu podaniu. Vrah bol moj podozrivy cislo jedna mimochodom a to od zaciatku a dokonca som uhadla i jeho pohnutky takze prekvapenie sa ani v tomto pripade nekonalo

evik75
18.05.2019 3 z 5

Hezký příběh hlavních hrdinů a milý byl i ten vedlejší, který se týkal přítelkyně hlavní hrdinky. Takže tak trochu balení 2 v 1. Fajn čtení pro příjemnou relaxaci.

Barbora H
24.05.2016 3 z 5

No nějak to z počátku vypadalo nadějně, ale bohužel na můj vkus si ani ty 3* nezaslouží... jako kdyby to psalo 12-ti leté dítě...

Luccy78
01.05.2015 5 z 5

Moc hezké.. Překvapená jsem ale nebyla, od autorky mám všechny knihy vydané v češtině a nezklamala jsem se ani tentokrát. Opět milá, s detektivní zápletkou a dobrým koncem. Přesně, jak to mám ráda :-)

LovelyLucy
09.06.2013 5 z 5

Byla jsem velmi mile překvapená. Knížka byla úplně jiná než jiné románky toho to druhu. Opravdu jsem se od srdce zasmála a žasla nad přístupem obou hrdinů. Trochu detektivní, ale romantika nechyběla. Moc se mi líbilo, že k prolomení ledů došlo v začátcích knihy a nebylo to jako vždy, že prvních 200 stran jen lehké oťukávání a nenávist mezi hrdiny a pak rychlé podlehnutí citům a svatba a konec. Úžasné. Doporučuji. :)

Lucie249
25.04.2012 5 z 5

Hezká knížka a ještě hezčí obsah. Velmi čtivé, doporučuji:)

Patricia Grasso
americká, 1950