eva2114 eva2114 komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

To nie je kniha. To je KNIHA. Rovnako uzasna ako Slepá mapa a Hana. Moj "knižný zosit" je zapisany mnozstvom myslienok z nej. Nadherna. Smutna. Ako byva aj život.
Milujem sposob, akym autorka sklada slova do viet. Milujem jej styl pisania.

01.05.2019 5 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Vynikajuca. Aka som rada, ze zijem, kde zijem a nie napríklad v Indii. O nadeji, o tom, nepoddat sa, o boji za lepsi zivot. Krasna kniha.

14.07.2018 5 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

citat sa to dalo, ale ku psychothrilleru ma daleko .......skoda.

27.02.2018 3 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Krasna! Kolko takých Britt-Marii chodi po svete? Co nikdy nemysleli na seba a skoncia opustene, kazdemu lezuce na nervy? Nadherna kniha.

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Hrozne, co sa dialo pod heslom pre dobro spolocnosti a pre dobro deti, ufff. Mam rada knihy tejto autorky.

27.12.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Precitana jednym dychom, za jedno popoludnie-vecer. Autorkine knihy mi pripominaju knihy J. Archera, 2-3 generacie jednej rodiny na pozadi svetových udalosti.

28.01.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

jedna z knih, ktore proste MUSITE citat...aj ked su uz 2 hodiny rano ...az kym ju nedocitate :) Krasna. Smutna. A na konci aj smutno-vesela.

28.01.2018 5 z 5

Vynikajuca. Mila, vtipna, kazda matka , co este pamata deti v skolkarskom/mladsom skolskom veku sa v nej najde. Nasmiala som sa.

24.12.2019 5 z 5

Tichá obeť Tichá obeť Caroline Mitchell

Precitana za jeden den. Nie zla. Nie exkluzivna. 80%

19.04.2019 4 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Krasna. Tazka. Smutna. Plna ocakavania a nadeje. Uzasna kniha.

06.04.2019 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Nerozumiem velmi tym vysokym hodnoteniam. Za mna - vôbec to nie je kniha, ktoru by ste nevedeli pustit z ruky. Skor som sa nutila citat, ze ved nieco na nej musi byt pri takom vysokom hodnoteni. Za mna - nebolo. Priemerna.

14.07.2018 3 z 5

Ententýky Ententýky M. J. Arlidge

Vyborna. Podobna ako knihy od Karin Slaughter - vela brutalnyhc vrazd. Pohlti ma to, neviem prestat citat, kym sa nedozviem, kto to robi a preco.

22.04.2018 5 z 5

Splnené želanie Splnené želanie Jeffrey Archer

hmm...a ostava mi cakat a cakat kedy (a ci vôbec?) vydaju nasi dalsie casti....

Rodinné tajomstvo Rodinné tajomstvo Jeffrey Archer

Skvela. Cita sa lahucko a jednym dychom a hned sa musim pustit do pokracovania!

Len čas ukáže Len čas ukáže Jeffrey Archer

Skvela. Cita sa lahucko a jednym dychom a hned sa musim pustit do pokracovania!

Darček Darček Sebastian Fitzek

Niektore jeho knihy su fantasticke (napriklad Pasazier 23, Izolovaní,...). A niektore nic moc (Terapia, Balik, Darcek ....) Covek nevie, co je realita, co je halucinacia, co je vyplod chorej mysle, ale je to cele az prilis pritiahnute za vlasy.

25.12.2019 3 z 5

Pouhý stín Pouhý stín Karine Giébel

tak 90%. Dosť dobré, len keby nebola hlavná hrdinka tak veľmi nesympatická :(

22.04.2019 5 z 5

Ultimatum Ultimatum Anders de la Motte

Vyborna. Lepsia, nez prvy diel Memorandom.

16.07.2018 5 z 5

Vše, co jsme si nikdy neřekli Vše, co jsme si nikdy neřekli Celeste Ng

O tom, ake tazke je byt iny, ake tazke to je, ak nezapadate. Ake tazke je plnit ocakavania.

14.07.2018 4 z 5

Na koho to slovo padne Na koho to slovo padne M. J. Arlidge

Aj druha cast vyborna, autorka pise podobne ako Karin Slaughter - vrazdy brutalne a je ich vela, ale cloveka to pohlti, nevie prestat citat, musi sa dozvediet, kto TOTO tym ludom robi a preco.

22.04.2018 5 z 5