Etelea Etelea komentáře u knih

Černá cesta Černá cesta Mel Odom

Ano, pravda, je slabší. Ale i tak zajímavé. Já si čtenářsky pošmákla.

11.09.2015 4 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Klasika, která mě velmi bavila.

11.09.2015 4 z 5

Veselé Vánoce Veselé Vánoce Walt Disney

Milé pohádky, jen mi vadí Santa Clause.

08.09.2015

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Poprvé jsem četla jako malá a teď jsem předčítala vlastním dětem(holčičky 8 a 5 let). Postupně jsem se vrátila do svých dětských let a bavilo mě sledovat, jak moje dcerky hltají každou kapitolu a prosí o další a další. A vždycky jsem jim po čtení říkala - Vidíte, jak se dokázaly děti zabavit bez tabletu, počítače a televize?

Řízkaři Řízkaři Barbara Nesvadbová

Asi úplně mimo můj šálek čaje. Bohužel, má očekávání kniha ani v nejmenším nenaplnila.

08.09.2015 odpad!

Christina Christina Stephen King

Pro mě další perla z Kingova spisovatelského umění, neotřelý příběh s podivuhodnou hlavní "postavou", 90%

08.09.2015 4 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Tenhle příběh mi dlouhou chvíli kazil spaní. Bez legrace. Začátek nenápadný a klidný se postupně mění v psychohoror, který se čte se zatajeným dechem. Miluju a vřele doporučuji.

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Nejprve jsem viděla film, poté si koupila knihu. Možná bych si knihu užila víc, kdybych neměla před očima stále Toma Hankse :-) . Ale příběh fantastický, má spád a rozhodně doporučuji.

Rose Madder Rose Madder Stephen King

Tohle byla moje první Kingova kniha. Chytla mě a už nepustila. Už jsem prostě jednou pro vždy "Kingovec" :-)

08.09.2015 4 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Chtěla jsem napsat komentář, ale vlastně bych jen opakovala to, co se tu objevilo v příspěvcích přede mnou.
I já mohu knihu doporučit všem, bez ohledu na to, v co věří. Čte jedním dechem, je plná lásky a hlavně naděje. Těším se na další Lorniny knihy, viděla jsem její seminář a je to opravdu éterická bytost. Připomíná mi vílu.