--Eri-- --Eri-- komentáře u knih

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Tohle jsem nečekala. Tuto jedinečnou knihu jsem doslova hltala (nedala mi spát, opravdu,usnula jsem kolem 3:45). Propracovaný svět. Propracované postavy. Vše dokonalé.
Pořád nemohu uvěřit, že jí napsala česká autorka. S knihami od českých autorů mám špatné zkušenosti, ale jsem velmi ráda, že existuje i výjimka.
Mohu říci, že mám novou a velice oblíbenou knížku.(A 2. díl ten stojí za to)

01.03.2019 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Tato knížka je fantastická. Obdivuji autorku, protože námět, zápletky a propracování příběhu jsou obdivuhodné. Za největší plus považuji, že jde o věci ze života. Věci, které se mohou stát nám všem v jednom jediném okamžiku. A nemusíme si to ani uvědomit, protože život není pohádka se šťastným koncem. Ale příběh, který je nevyzpytatelný. Myslím, že tohle autorka chtěla sdělit a také to, že si máme užívat života jak jen to jde.

22.12.2016 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Jedním slovem PÁNI. Tak tohle jsem nečekala. Takový zvrat na konci knihy je zdrcující. Nedokážu si představit být v Camryně kůži. Chudák holka.
Kniha se mi celkově velice líbila, dalo by se říct, že je fantastická. Dle mého soudu stojí za předčtení. Autorka dokonale propracovala příběhy postav, chování i celkově děj. Docela dlouho jsem nečetla takovou úžasnou knížku. Myslím, že je na podobné úrovni jako kniha Překroč svůj stín, která se mi velice líbila.

08.01.2017 5 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Tato kniha mě překvapila. Nečekala jsem, že Beth má pod drsným zevnějškem i příjemnou holku, která se před klukem začervená. Ani to, že Ryan bude hodný kluk, který holky nevyužívá. Za největší překvapení považuji, že se hodný kluk snaží napravit zlou holku ne naopak, jak to už v románech bývá. Jsem ráda, že jsem si tuto knížku přečetla, protože zápletky a propracování postav je úžasné. :-)

28.12.2016 5 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

Ten konec mne rozsekal. S nadějí jsem otočila stránku a zjistila, že odpověď na svou otázku dostanu až ve třetím díle.
Jinak jsem si knihu velmi užila. Doufám, že autorka bude pokračovat v tomto příběhu a utiší mou zvědavost.

18.03.2019 5 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Jedno slovo. Páni. Knihy s tématem dystopie moc nemusím, ale jsem ráda, že jsem na tuto knihu narazila. Řekla bych, že to byla pro mne příjemná změna. Našla jsem další úžasnou knihu, kterou musím přidat do své sbírky.
Myslím, že Kostičas stojí za přečtení, ale styl autorky není úplně pro každého. Když se vám líbí jste naprosto uneseni, a když ne nevíte přesně, co si máte myslet.

12.03.2019 5 z 5

Podfuk Podfuk Janet Evanovich

Boží knížka. Hned po první kapitole jsem si Kate i Nicka zamilovala. Sice akce bylo celkem málo, ale druhý díl vypadá líp. Už se nemůžu dočkat.

10.02.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Úžasná knížka. Už vím proč mi jí všichni doporučovali. :-)

06.01.2017 5 z 5

Štvanice Štvanice Janet Evanovich

Ještě lepší než první díl. Moc jsem se nasmála. Je tam spousta akce, zápletek a provokace. Stojí za to si jí přečíst.

01.04.2017 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Nic moc kniha. Myslím, že zápletky, propracování postav nebyly zrovna povedené

06.01.2017 3 z 5

Zvíře zrozené z noci Zvíře zrozené z noci Tochi Onyebuchi

Dobrý námět, ale tím to končí. Závěr knihy jsem vůbec nepochopila. A množství pojmů bez jakéhokoliv slovníčku nebo alespoň vysvětlení, bylo matoucí. Kniha je pro mne naprostým zklamáním.

24.08.2019 1 z 5

Konečná volba Konečná volba C. C. Hunter (p)

Boží. Řeší se tam hodně vztahů, ať už jde o kluky, rodinu, přátele,...
Všem doporučuju.

01.04.2017 4 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Úžasné. Mnohem lepší než 1. díl. Nejvíce se mi líbil konec knihy. Bylo to.....neobvyklé. Všem doporučuji.

13.01.2017 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Páni. Konec, zvlášť epilog byl perfektní. Začátek zase nic moc, ale po pár kapitolách se to rozjelo. Všem velmi doporučuji.

10.01.2017 5 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Celá kniha se mi velmi líbila, protože autorka propracovala postavy a zápletky. Hlavně novela Alfa a Omega byla fantastická. Hezké bylo, když autorka přiblížila dění v Branově smeče.
Anna působí sladce a nevině, ale uvnitř je kurážná dívka.
U Charlese se mi líbilo jak zachránil a jak se staral o Annu.

06.01.2017 5 z 5