elis0383 elis0383 komentáře u knih

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

kniha přečtená jedním dechem, moc se mi tento nápad líbil

04.08.2016 4 z 5

Smrtná zima Smrtná zima Kate A. Boorman

no, abych pravdu řekla, touto knihou jsem se prokousávala velice dlouho. Nápad dobrý, ale mě se to četlo fakt hrozně a ještě k tomu ufňukaná hlavní hrdinka, která trpí určitým masochizmem. za mě teda bohužel 2* :(

04.08.2016 2 z 5

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

tak po dlouhé době změna od upírů. dobrý nápad, jen se opakuje stále to samé dokolajsem holka která o ničem neví a nejdřív toho kluka nesnáším, pak ho miluji a pak se dozvím,že s ním nemůžu být. oddechovka super na letní čtení. jen mi trochu vadila Er forma psaní, trochu mi to při čtení vadí.

04.08.2016 3 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

až na počáteční klišé velmi příjemná oddechovka...jsem zvědavá na další díly

04.08.2016 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Jako u Cinder, tak ani u téhle knížky jsem se nenudila. Bohužel jsem neměla moc volna na čtení, tak mi to trvalo trošku dýl,ale stálo to za to....do téhle série jsem se zamilovala a teď si budu muset objednat i Cress :D

08.06.2016 4 z 5

Asfalt Asfalt Štěpán Kopřiva

Abych pravdu řekla,tak s touhle knihou jsem dlouho zápasila, né že by se mi blbě četla, to ani náhodou. Ale začátek byl prostě nudný,až ta druhá polovina mi přišla taková víc akčnější. Hold od tohoto autora asi budu muset vyzkoušet ještě jinou knihu,abych ho neodsoudila hned v počátku. Za mě osobně musím říct, že se mi líp čte Kulhánek a Kotleta.

24.05.2016 3 z 5

Magický prazdroj Magický prazdroj Terry Pratchett

Tak další díl za mnou a nelituji času stráveného nad touto knihou. Kniha se mi moc líbila,ale závěr byl prostě nejlepší. Pasáž kdy Válce, Hladu a Moru byly odcizeny koně byla fakt dokonalá a ještě lepší bylo,to co následovalo poté v hostinci :) Dávám 4 hvězdičky a to jen z toho důvodu, co kdyby se objevil ještě lepší díl.

24.05.2016 4 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

náhodou mi spadla v knihovně do rukou, tak proč si nepřečíst nějakou oddechovku :). Četlo se to velmi dobře a za 2 dny byl konec :(. Teď honem do knihovny a modlit se aby tam na mě ten druhý díl počkal a někdo mi ho nevyfouknul :).

17.05.2016 4 z 5

Čaroprávnost Čaroprávnost Terry Pratchett

k této knize ani není co dodat. Prostě úplně z jiného soudku než klasika.

Lehké fantastično Lehké fantastično Terry Pratchett

Myslím, že Lehké fantastično se mi četlo o moc líp než první díl Barva kouzel, ten mi bohužel přišel takový hektický. :(

Mort Mort Terry Pratchett

Tak jsem si dala za úkol přečíst jednu Pratchettovku měsíčně, zatím se daří můj slib splnit. Ale tahle mi netrvala přečíst ani 2 dny, podle mě zatím nejlepší díl. Smrť je podle mě nejlepší postava z celé Zeměplochy a jeho okouzlující mrtvolný humor je prostě dokonalý :)

10.05.2016 5 z 5

Proklatý Proklatý Kevin Hearne

tak můžu říct, že tenhle díl byl ještě větší pecka, než ten první. Už se klepu na další díl :)

10.05.2016 5 z 5

Prohnaný Prohnaný Kevin Hearne

tak konečně někdo vymyslel nového hrdinu :) Druidskou tématiku mám ráda a k tomu se u toho člověk i zasměje, takového psa jako je Oberon bych taky brala :). Kdo si tuhle knížku přečte, špatně neudělá.

Cinder Cinder Marissa Meyer

Moc hezké zpracování klasické pohádky... za mě 5 hvězdiček

26.04.2016 5 z 5

Alchymie věčnosti Alchymie věčnosti Avery Williams (p)

knížku jsem měla přečtenou rychle,četlo se to samo :) výborný nápad věčnosti bez použití upírů, ale abych pravdu řekla, tak s hlavní hrdinkou jsem se moc nesžila...vadilo mi jak věčně od něčeho chtěla utéct...proto je 3*

12.04.2016 3 z 5