Elis.161 Elis.161 komentáře u knih

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Čekala jsem, že děj bude krásné, romantické a vánoční klišé, přesně jako na obálce. Jelikož takhle se během svátků zastavit a přečíst něco na tenhle styl jsem si přála. Ale přišlo zklamání. Vánočního na tom bylo jen to datum, kdy se kniha odehrávala. Jinak nic. Neříkám, ze se mi příběh nelíbil, ale kdybych dopředu věděla, ze to bude takové, knihu bych si nekoupila.

30.06.2018

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

V životě jsem nic podobného nečetla. Kovymu se do ní podařilo vměstnat opravdu úplně všechno. A jak v ní sám doufá, hodně jsem se u ní nasmála, dojala i zamyslela. Na něco takového musí mít člověk talent. A Kovymu rozhodně nechybí. Vždycky mi připadal jako skvělý člověk a po přečtení téhle knížky se nic nezměnilo. Spíš utvrdilo. Báječná kniha, děkuju. ♡

22.12.2017

První První Kiera Cass

Podle me asi nejlepší díl z celé série. Na konci sice zemřelo spoustu dobrých postav, ale to ke kvalitním knihám hold patří...

15.01.2017 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Čekala jsem to jiný, ale není špatná. :)

15.01.2017 4 z 5

Jako samostatnej příběh hezký. Ale není to Harry Potter, kterýho miluju.

22.10.2016 3 z 5

Obležení Obležení Kathryn Lasky

Moc pěkná knížka! :)

11.04.2015 4 z 5

Temné hory Temné hory Patrick Carman

Velmi pěkná knížka, hlavně hodně napínavá. :-)

28.02.2015 4 z 5

Rohy faunů Rohy faunů Renata Štulcová

Skvělá knížka! Úžasná, napínavá... Moje oblíbená!! :))

31.12.2014 5 z 5

Léto na táboře Léto na táboře Jen Calonita

Krásná kniha. Sice trochu předvídatelná a možná až moc velký happyend (každá skončí s klukem, kterýho chtěla), ale jako oddychovka super. :)

17.12.2014 4 z 5

Tance nág Tance nág Renata Štulcová

Genialita! Opravdu nádherná knížka stejně jako první díl. Jediné co mi trochu vadilo, tak že tam něco mohlo dopadnout líp, ale vzhledem k tomu, že jsou ještě další díly, tak mi to nevadí. :)))

18.11.2014 5 z 5

Vílí křídla Vílí křídla Renata Štulcová

Opravdu jedna z nejlepších knih. Krása! Rozhodně doporučuju. ;)

30.10.2014 5 z 5

Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Opravdu dobrá knížka. V hodně chvílích se ve Viki vidím. Opravdu povedená kniha. ;)

19.10.2014 5 z 5

Vzhůru na kouzelný strom Vzhůru na kouzelný strom Enid Blyton

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek z dětství, vážně hezké pro děti. :)

19.08.2014 4 z 5