Rohy faunů

Faunka Marina vstupuje do třetího ročníku Rafaelovy školy v Lesním sídle krále Pana. Učí se žít v lese, starat se o královy zvířecí mazlíčky a meditovat s Lunou, když jí nastanou starosti. Její maminka se začne chovat velmi podivně. Na každý víkend zmizí a svou lásku nevěnuje ani Marině ani jejímu otci, ale Marininu štěněti Čertovi. Stejně podivně se začnou chovat i Marinini spolužáci. Marina se trápí, chtěla by všem pomoct, ale jak vypátrá, kdo tohle všechno způsobil? Přitom je už druhým rokem zamilovaná do hráče školního florbalového družstva se zvláštním jménem Plantefolie. Jak dopadne jejich první rande? Je Plantefolie Marinina životní láska?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156280/big_rohy-faunu-mgN-156280.jpg 4.7133

Kniha Rohy faunů

petrzel
07.12.2021

Moc se nám líbila,dceru moc zaujala.

zirafinec
02.11.2021

Moje oblíbená série. Co víc k tomu říct.

sgjoli
21.07.2020

Tuhle knihu jsem si užila skutečně naplno! Trápení s láskou postupuje, Marininy útrapy jsem prožívala, jako by byly moje vlastní. A ač to bylo bolestivé, dokázala jsem si to užít. I když to asi zní divně. :-D Ale fakt, hrozně mne baví knihy, které umí přenášet emoce na své čtenáře. Jak to paní autorka dělá, to nevím, ale zcela jsem se do toho ponořila a těžko se mi odtrhávalo. Zároveň tu je spousta napětí, které mne bavilo sledovat... spousta intrik a pletichaření... Rozhodně se těším na další díl. Co na tom, že tahle série je primárně pro mládež, já si to užívám i jako dospělá!

Ivčulí
04.06.2020

Čím dál více napínavější a kouzelnější příběh

popeluška
14.03.2020

Třetí díl byl opět nádherný, moc krásná série která se čte velmi dobře. Poklad v mé knihovničce :-)

JankaV80
26.01.2020

Třetí díl z této série hodnotím, zatím, jako nejslabší. První polovina knihy se mi hůř četla, někdy mi připadlo, že se ztrácím jak v ději - jsem teď ve škole nebo s Marinou doma, protože z textu děje to šlo děsně špatně poznat a zdál se mi neuspořádaný - tak v popisu některých činností, které studenty tercie čekají.
Druhá část knihy už se čte daleko líp, kniha dostává opět spád a byť jsou v textu příběhu náznaky, že už se Marina se svým vyvoleným Lvem potkala, zatím se čtenář může jen domýšlet, kdo by to mohl být.
Únavné ale bylo neustálé "pofňukávání" a "lítostivý" postoj Mariny.
Závěr knihy mě však nenechává na pochybách, že se určitě pustím i do dalšího dílu z této série.

Alíša236
22.09.2019

K tomuto dílu mám stejné výhrady jako ke druhému. Ale čtení mě baví, takže pokračuji.

Mauricie
27.04.2019

Fauni jsou veselí, hraví a někdy trošku škodolibí. I děj knihy tomu odpovídá. Napětí prvních dvou dílů na chvíli vystřídá legrační kouzlo, které postihlo královnu víl Ainé a několik Marininých spolužáků.