DUNIKO DUNIKO komentáře u knih

Rytíř ohně Rytíř ohně Shannon Drake (p)

Moooc pěkné čtení ❤️❤️❤️

18.08.2020 5 z 5

Splněný sen Splněný sen Lisa Kleypas

Moc krásné ❤️Nemám co bych vytkla. Líbí se mi takový jednoduchý přímý příběh o dvou lidech kteří spolu "bojují"hašteří se okují a zamilují se,malá Rose se svými knoflíky to přijemně osladila a pak příde Něco ale oni to ustojí.Protože se milují ❤️❤️❤️.

04.06.2020 5 z 5

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

Zase krásné milé dojímavé čtení.Simpatičtí hrdinové,moc se mi líbilo jak Matthewa Daisy svedla a pak jak ho bránila,zmínka o ostatních párech příjemně okořenila příběh.Vyrovnaná Annabell a spokojený Simon,svéhlavá Lillian a dominantní Markus,klidná Evie a zkrocený Sebastian a v neposlední řadě romantická Daisy a spolehlivý Matthew.Zase se budu opakovat ale Lisa Kleypas prostě umí:):):)

08.03.2020 5 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

První knížka od této autorky a určitě ne poslední:):):).Bylo to naprosto úžasné, citlivé, romantické, četlo se to samo.Ja jsem mile překvapená.

16.01.2020 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Moc pěkné.Určitě si přečtu i další knížky.

10.03.2019 5 z 5

Oddelené postele Oddelené postele La Vyrle Spencer

Bylo to krásné citlivé romantické.Moc se mi líbilo jak ta jeho nová přítelkyně řekla že můžu soupeřit s Catherinou ale s maličkou dcerkou ne.

27.04.2017 5 z 5

SUPER.SKVĚLÝ.ÚŽASNÝ.

01.01.2017 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Skvělé čtení o partičce upírů,musím ale říct že mi bylo řečeno chvílemi i trochu špatně ale moc se těším i na další díly.

30.03.2022 5 z 5

Nachová dáma Nachová dáma Marlene Suson

️️️️️️️Moc krásné čtení ️

20.12.2021 5 z 5

Noční rozkoše Noční rozkoše Sherrilyn Kenyon

Můj Bože,to byla nádhera️!!!První díl jsem ještě nečetla ale nemůžu se dočkat až mi ho v knihovně objednaji.Jo jasně takové nepravděpodobné ale proč né.Vřele doporučuji je to napínavé,žhavé,hrůzu nahánějící ale i romantické.

05.12.2021 5 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Krásná čtení ❤️❤️❤️

27.03.2021 5 z 5

Noc po Vánocích Noc po Vánocích Sabrina Jeffries

Krásné, vnímavé, citlivé.Přijemně mě to navnadilo přečíst si celou sérii.

25.09.2020 5 z 5

Kde jsi, lásko? Kde jsi, lásko? Lisa Kleypas

Krásné.Moje první knížka od autorky která není z Anglie a moc se jí povedla.

06.09.2020 5 z 5

Jen ve tvém náručí Jen ve tvém náručí Lisa Kleypas

Sice se mi nelíbila ta francouzská slova a to že ji vlastně podvedl o svatební noci a ta politika a to jak ke konci příběhu trochu zapomněli na Philippa ale přesto to byl opět krásný citliví příběh se vším co má romantika mít.

01.08.2020 5 z 5

Půlnoční anděl Půlnoční anděl Lisa Kleypas

Nádhera ❤️❤️❤️

20.07.2020 5 z 5

Hlas srdce Hlas srdce Lisa Kleypas

Perfektní, úžasné, romantické prostě dokonalé:):):) autorka opět nezklamala.

09.04.2020 5 z 5

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

Trošičku slabší než ostatní díly ale Leuv humor a hláška“ Leo je bourák“nemá chybu celkově kapitoly s Leem a Percym byli super.Opět skvělý humor(obrácený kentaur),některé kapitoly byli nic moc ale jiné zas bombastické.Ten konec infarktovy.Hned se pouštím do Hádova chrámu.

02.06.2019 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Nejhezčí co jsem kdy četla.

01.01.2017 5 z 5

Vévodovy hříchy Vévodovy hříchy Suzanne Enoch

Já si nemůžu pomoct ale moc se mi to líbilo! Sebastian byl velice sexy a ochranářský a Josefina odvážná, vztah mezi sourozenci byl takový...opravdový.A do poslední chvíle jsem netušila jak Seb tu situaci vyřeší.Možná bych ocenila epilog kde by se celá rodina sešla a každý pár oznámil že čekají potomka.A i tak se mi to hodně hodně líbilo.

02.01.2022 5 z 5

Králův dar Králův dar Nicole Jordan

️️️ ❤️❤️❤️Krásné❤️❤️❤️ ️️️ i když ta Ranulfova tvrdohlavost byla někdy až k nesnesení ale kdo by se mu mohl divit s jeho zkušenostmi,Ariana se mi opravdu líbila.

24.04.2021 5 z 5