Drakie8 Drakie8 komentáře u knih

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Boží, boží, boží!!!

27.07.2019 5 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Další pokračování osudů Eragona a dračice Safiry je naprosto úžasné. Na to jak mladý spisovatel začal psát tyto knihy, tak jsou pěkně propracované. Všem vřele doporučuji a doufám, že nezůstane jen u čtyřech částí ;).

06.08.2013 5 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Úžasná knížka :P krásná, konečně něco jiného, autorce se to moc povedlo :)
Těším se na další díl :)

25.07.2013 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Dobře napsaná , strhují detektivka. :) Čtenář musí být při čtení pozorný a soustředěný, aby mu neunikly detaily a souvislosti. Doporučuji.

24.07.2013 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Kniha mě docela zklamala, nereálná dějová linka, která mě nijak zvlášť nezaujala. Ale asi jsem měla příliš velké očekávání.

24.07.2013 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Moje první kniha od Jo Nesba a úplně na něm ulítávám... Tak hrozně jsem se bála vykouknout z okna, jestli tam náhodou nestojí Sněhulák :-). Fakt super... :)

24.07.2013

Muka Muka Lauren Kate

Citlivé, chvilkami melodramatické, krásny opis čisté a úpřímne lásky. Škoda, že v reálném živote toto už víceméně neexistuje. Celkově poutavé čtení !! :)

21.07.2013 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Zajímavý a poutavý příběh. Knížka je pěkná a skvěle se čte. Něco podobného jako stmívání, až na to, že zde je anděl a ne upír.
Velmi se mi líbí postava Daniela ;). Úžasná knížka !! :)

21.07.2013 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Tato kniha si mě opravdu získala i přesto, že je trochu drastičtější. Myslím, že příběh je velmi originální, velice chytlavý a napínavý - když knihu začnete číst, nebudete chtít přestat! Je to konečně něco jiného než jen upíři, vlkodlaci, zombie, padlí andělé apod. Opravdu stojí za to si knihu Hunger games přečíst. Pokud ji totiž nepřečtete, přijdete snad o jednu z nejlepších knih, kterou jsem kdy četla!

21.07.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Asi jsem od téhle knížky čekala víc..
V podstatě je to pohádka pro dospělý hrdinky. Chlapík má kopu peněz, může si dovolit cokoliv včetně lítání vlastním vrtulníkem. Kupuje jí spoustu dárků a jakmile na kočičku položí trenýrky má z toho orgasmus a tak nějak o ničem jiným to ani není i když se to dobře a hlavně rychle čte.
Nudná červená knihovna s trochou sexu. Slovník autorky chudý a popisy opakující se.

21.07.2013 2 z 5