Dizzy3 Online Dizzy3 komentáře u knih

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Teda člověk by podle anotace, názvu i přebalu čekal nějakou povrchní záležitost a ono se z toho vyklubal super krásný příběh co chytí za srdce :)

01.04.2023 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Měla jsem velké očekávaní, ale podvědomě jsem tušila, že ten hype okolo knihy nebude až tak oprávněný. Byla to miloučká jednohubka z neobvyklého prostředí, ale ten příběh nebyl až tak fascinujicí jak se tu povída :) a z Adama se díky bonusové kapitole stal takovej trochu Joe Goldberg :D

30.03.2023 3 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Tak, ale ovšem tohle??!!! Ach!!!! Přísahám, že jsem snad od prvni stránky cítila tu el. energii a chemii mezi oběma! Uplně to jiskřilo, když byli spolu a to miluju! Přečteno během jednoho dne, bylo to silnější než já. A navíc jak bych mohla neslintat nad Ryalandam?? Pro basáky mám slabost :D
Konec byl teda takovej uspěchanější a trochu míň bez te šťávy, ale jinak prostě aach nádhera! Nicméně boty místo prstýnku??!!! To neee :D

28.03.2023 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Nechápu, proč jsem si tuhle knížku nepřečetla už dávno?! Jasně, fantasy jsem naposled četla v nějakých 15ti a už jsem daleko za hranicí, ale stejně! Proč mi byla tahle kniha doteď zatajena?! :D Chytlo mě to hned od začátku, bylo to svižný, romantika na jedničku, jediné co, tak milostné trojúhelníky nesnáším už od dob Stmívání, ještě, když je naprosto očividný kdo je prostě ten pravý a žhavější (team Roth of course :D) takže ta Laylina nerozhodnost mi trhá žíly :D teď jen váhám jestli jít rovnou do druhého dílu nebo si počkat na kompletní sérii.. už tak jsem měla na konci nervy na dranc a podle komentářů u druhého dílu to nebude o moc lepší

22.03.2023 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

(SPOILER) Jsem trochu rozpolcena..asi nebýt Brooke a jejích šílených myšlenkových pochodů, které se opakovaly pořad dokola a toho, že Remyho opustila v nemocnici (coz ji nikdy neodpustim! :D) tak bych dala plný počet..takhle je to za 4,5 *…za to Remy to je proste laska za 100 *:D i s tou bipolarni poruchou…proste laska :D

03.10.2022 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Ze začátku mi Carrie lezla dost na nervy svou jakousi dětskou naivitou, mluvou i chováním kvůli čemuž jsem knížku málem odložila, bohužel se to táhlo skoro celou knihu a až na konci jsem ji vzala trochu na milost…asi bych taky nerekla, ze se clovek bude takhle chovat po 7 letech trýznení, ale jsou to jen me domnenky…jak uz tu někdo psal je tu svým způsobem splácaná spousta věcí dohromady, vše se seběhlo hrozně rychle…ale ve vysledku jsem dostala to co jsem od knihy chtěla a proste miluju tyhle epilogy! A Rivera :D

02.10.2022 4 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Geniální! Příběh mne úplně pohltil hned od první stránky. Neuvěřitelně čtivé a vážně tomu nic nechybí - nejdřív se smějete, zamilujete, pak dostanete v průběhu knihy pár infarktů, ukápne vám slza a skončí to happy endem. MILUJU! tu dvojici, prostě Kristen a Josh - totální symbioza! :D Nevim jestli je v sympatičnosti někdo překoná..byli tak krásně praštění! :D tady to byla chemie s velkym CH..a me je líto, že už mám knihu přečtenou...prostě WOW!

05.08.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Tak dobře, tohle nebylo vůbec špatné…vlastně to bylo naprosto skvělé! Mělo to vtip, ale co mne vážně dostalo byla ta spousta myšlenek a životních pravd, že jsem se kolikrát musela ve čtení zastavit a řict si, že ma sakra pravdu :) Camerona jsem žrala od začátku, to prostě nešlo jinak :D hlavní dvojice měla mezi sebou tu chemii, kterou má mít, parádne se doplňovali a popichovali :D musím říct, že první díl byl fajn, ale tenhle ho úplně převálcoval :)

16.07.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Facka, facka pusa :D přesně takhle to proběhlo a byl konec :D až moc rychle…Fajn oddechovka, slow burn romantika na jedničku ;-) jediné co mi vadilo bylo těch tisíc přirovnání, které nebyly vůbec vtipné i když se o to autorka až bych řekla zarputile snažila.…

12.07.2022 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Bomba! Chechtala jsem se od začátku do konce a ještě teď mám přihlouplý úsměv na rtech! :D Byla to jízda a bylo to dokonalý! A bože, aspoň z časti bych si přála být jako Emily :D občas to dávala Jimovi pěkně sežrat :D z knihy byla lehce cítit podobnost s 50 odstíny, ale i tak si ji brzy přečtu znovu :)
A navíc! Bylo opravdu osvěžující, že Emily byla krásná nezakomplexovaná holka, teď to ode mne zní povrchně, ale snad v každé knize co jsem za poslední dobu četla byla dívka buď to s nějakým fyzickým nedostatkem nebo měla nějaké trauma z minulosti.. no zkrátka, Emily byla fakt fajnová a byla to super změna! 50* :)

07.07.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Páni! Tohle bylo tak skvělý!! Řadím ji do top 3 od téhle autorky! Z knížky jsem měla strach, protože jsem měla prostě od Colleen už určitá očekavaní (což musí být pro autora trochu stresujicí po tolika úžasných knížkach, snažit se být lepší a lepší..) každopadně strach byl úplně zbytečný. Bylo to ohromujicí a i když jsem vyjímečne nebulela jak malé dítě i tak mě příběh dostal :)

01.07.2022 5 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Určitě lepší než Na co slova nestačí, ale Dopisy to nepřekonalo..nemůžu si pomoct, ale bylo to takové bez šťávy..

14.06.2022 4 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Tak Revův příběh mne vůbec nebavil.. nepřišel mi nijak zajímavý už v Dopisech, jasně to čím si prošel bylo hrozný, ale jak už tu někdo psal, není tak silnou osobností pro celou knížku. Emma mi nesedla už vůbec a já se najednou v půlce knížky přistihla jak děj přeskakuju a vlastně hledám jen zmínku o Juliet a Declanovi…

11.06.2022 3 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Přečteno během jednoho dne..začátek byl trochu slabší, ale pak to nabralo na obrátkách a bylo to tak až do konce. Jediné co mne mrzí, ale dělá to většina autoru, tak ty happy endy sfouklé během půl stránky.. čekám celou knihu na romantiku (vim, ze to není hlavní téma knihy, ale rozumíme si ne?) a oni si daji jednu pusu a konec?! Achjooo :)

10.06.2022 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Bohužel mnohem slabší než jiné díly… slzy mi ukaply, ale nebylo to ono na co jsem od Colleen zvyklá…bylo to takove bez šťávy, což mne u ní moc mrzí, protože mne většinou totalně rozdrtí několikrát během čtení..

08.06.2022 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Tohle bylo opravdu příjemné překvapení! Skvělá knížka, kterou jsem zhltla během dvou dnů. Knihu jsem měla na seznamu delší dobu, anotace mne taky zaujala, ale tak nějak mi nebyl sympatický přebal knihy ani název a po knize jsem sáhla pouze z nouze a ejhle! Děj mne pohltil téměř okamžitě a i když jsem knih s podobnou dějovou linkou v poslední době přečetla hodně, příběh me vážně bavil a určitě si od autorky přečtu i něco dalšího.

06.06.2022 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Krásný vyjimecny pribeh.. vzdy mam radost, kdyz na nejakou takovou knihu narazim :) dej byl predvidatelny, ale ta davka emoci byla neprekonatelna..

04.06.2022 5 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Náhodou to nebylo vůbec tak špatný jak to tu většina čtenářek prezentuje. Měla jsem z knížky trochu strach díky komentářům tady, ale vážně jsem si příběh užila. A je to mnohem lepší než film. Jasně mohla ubrat trochu alkoholu a dělat trochu delší cavyky, ale na druhou stranu jsem byla fakt spokojená. Nechápu jak někdo přišel na to, že je to porno :D sexualní scény byly pro mě teda nic moc, z komentařů jsem měla mnohem větší očekavání a Massima bych brala hned, mám prostě ráda takové ty hodně “ochranitelské” typy takže mi ani moc vyšinutý nepřišel :D jdu se vrhnou na druhý díl i když film byl totalně příšerny…

05.05.2022 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Dokonalé. Další top kniha od této autorky. Četlo se to samo, bylo to svižné, výměny názoru mezi hlavními hrdiny opravdu vtipné, což už mi přijde jako takové poznávací znamení autorky :) předvídatelné ano, ale stejně jste k uvytržení z toho jak to asi dopadne :)

14.04.2022 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Jedním slovem - bomba. Knížku jsem si vážně užila a zhltla jsem ji během dne. Čtivá, místy jsem se zasmála, všechny postavy jsem si oblíbila a i když mam radši takové ty tajemné bad boye, Cam si me získal už od začátku a ještě víc tím jak to s Avery nevzdával :) ale při každém osloveni zlatíčko mi přeběhl mráz po zadech :D brr :D

12.02.2022 5 z 5