Dizzy3 Dizzy3 komentáře u knih

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Pardon, ale ta jízda, kterou tady všichni zmiňují byla kde?? Dle recenzí jedna z nejděsivějších knih, ale já jsem se u ní vyloženě nudila a pořád jsem čekala, kdy to teda přijde, což je v knize zmiňované pořád, neustále a až otravně dokola.. a ono z prdu kulička.. příběh je trochu zajímavý až na straně 326, možná pokud by byla knížka minimálně o polovinu kratší určitě by to příběhu prospělo, protože víc než polovina příběhu je natahování ničeho a samé bla bla bla... námět super, klidně bych věřila, že se na Tribeči něco děje, ale to zpracování... to bylo tak nešťastný, že zničilo celou atmosféru, kterou tenhle námět mohl mít.. Očividně dle komentářů je lepší pustit si audioknihu, to by pak asi byla jiná recenze.. Zkrátka po dočtení nechápu ten humbuk okolo..

16.07.2019 2 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Opravdu povedená kniha, velmi čtivá se svižným tempem, žádná hluchá místa, kdy bych se u knihy nudila. Sice jsem se vůbec nebála což jsme od knihy a recenzí celkem očekávala, ale nevadí. Klaudie/Alice velké překvapení, tomu opravdu tleskám.Trošku mne mrzí, že konec kdy nastává velké finále je popsán na pár stránkách - takové šup šup a konec.. Mohl být na konci rozlousknut i případ Amélie, co se tedy ve skutečnosti stalo a proč.. Ale jako prvotina skvělé :)

08.07.2019 4 z 5