dikyna dikyna komentáře u knih

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

uzasny:-D

22.03.2015 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

super :-D

17.03.2015 5 z 5

Podvol se Podvol se Maya Banks

Me se o libilo.Obcas to sice bylo takove zdlouhave a porad mluvili o tom samem,ale asi jsem moc velkej cita.Me i slza ukapla.

06.01.2015 5 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Čtivé,mě se to líbilo.Jase byl úžasný.Stojí za to si přečíst.Tim byl borec a jeho sestra Nan? Co dodat-ta mě hodně zklamala.

16.11.2014 5 z 5

Nejdelší cesta domů Nejdelší cesta domů Sabina Zelená

Druhá kniha této skvělé autorky.Kniha se mi moc libila,opravdu ze života.Vtáhne vás pěkně do děje a nejde přestat číst,dokud není konec.Těším se moc na další knihy této autorky.

24.05.2019 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Co dodat,prostě knihy od Abbi miluju:-)

30.12.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Úžasný příběh na který nezapomenu.

25.01.2015 5 z 5

Vysněný valčík Vysněný valčík Catherine Anderson

Krásný,fakt stojí za to si to přečíst. I slza ukapla:-). Jdu se vrhnout na Modré nebe.

25.01.2015 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Super jako vždy:-) jen ten konec useknuty. Mohl být aspoň epilog. Kopřiva byl uzasnej.

18.01.2015 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Krásná kniha,ale řekla bych,že první díl byl o trochu lepší. Ale jinak krásný a doporučuju. Určitě si to zase přečtu.

17.01.2015 4 z 5

Stmívá se dřív Stmívá se dřív Sabina Zelená

Moje 3ti kniha od Sabiny a opět nezklamala. Byl to opravdu, krásný a smutný příběh. I slza ukapla. Příběh opravdu ze života. Určitě doporučuji přečíst. A těším se na další knihy této autorky.

13.10.2019 5 z 5

Poslední valčík Poslední valčík Tamara McKinley

Krásná knížka a Matylda byla úžasná až do konce. Trošku mě šokovalo jak to s ní a Finnem skončilo.Doporučuji ke knížce i kapesnicky. Těším se na její další knížku.

14.08.2016 5 z 5

Kde hvězdy stále září Kde hvězdy stále září Trish Doller