Nejdelší cesta domů přehled

Nejdelší cesta domů
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400888/bmid_nejdelsi-cesta-domu-oY7-400888.png 4 81 81

S dvacetiletou Jindřiškou se život nemazlil. Narodila se jako nechtěné dítě do manželství dvou právníků, kterým zkřížila kariérní plány a později ji vinili ze smrti milovaného mladšího syna, kterého jako dvanáctiletá nedokázala ohlídat před utonutím. Kromě nenávisti svých rodičů tak od té doby trpěla i fobií z vody a jediným blízkým člověkem jí byla teta Zlatka, která žila nedaleko na svém koňském statku. Když náhle zemře i teta, Jindřiška nemá, co by ji doma drželo, a vydává se na cestu za vzpomínkami na tetu. Obejde pěšky velkou část naší republiky, přičemž na cestách zažívá nejen příjemná setkání s lidmi, ale i nástrahy, které otřesou jejím světem a odvahou pokračovat. Najde v sobě sílu se nevzdat? Dokáže vytrvat na své cestě, dál hledat to své doma a vytouženou náruč, do které bude moci patřit?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejdelší cesta domů. Přihlašte se a napište ho.

Maky1505
01.04.2024 5 z 5

Dokonalý výběr.
Autorka Sabina Zelená patří mezi mé top české autorky.
Knížka ve vás zanechá tolik pocitů.

Jindřiška to v životě neměla vůbec jednoduché, strašně jsem jí fandila jak je statečná, odvážná, jak se nebojí své cesty v životě.
Splní se jí sen a najde místo, kde jí bude mít někdo rád?
Doporučuji přečíst
Knížka kterou vytáhnu po letech a ráda zase přečtu.

Dragonmiska
24.03.2024 5 z 5

Pro mě to byla krásná knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout.

Lenča75
13.09.2022 1 z 5

Ne vždy se vyplatí vsadit na recenze...Tahle kniha mi přišla úplně naivní,nic mi nedala a ani nebavila,ale jsem zvyklá knihy dočíst.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Nejdelší cesta domů v seznamech

rodinné vztahy vina noční můry

Sabina Zelená
česká, 1988