dexterman dexterman komentáře u knih

BRSRKR: Kniha druhá BRSRKR: Kniha druhá Matt Kindt

Tak ani Druhý díl u mě nezabodoval tak abych hodnocení zvedl . Je to vlastně pořád stejný . Navíc se mi zdá že 144 stran je dost málo . Keanu tomu sice dodává určité kouzlo . Ani to však podle mě nezachrání něco kde zápletka není něják originální

10.05.2023 3 z 5

BRSRKR: Kniha první BRSRKR: Kniha první Matt Kindt

Abych byl upřímný nic extra na tom není . Působí to jako bezduchá řezničina . Pak tlachání a máte v podstatě dočteno . Jediné co můžu pochválit je kresba . Určitě přečtu i další díly jen pro to abych to měl vlastně komplet . Jednička teda moc nepřesvědčila .

10.05.2023 3 z 5

Batman: Bílý rytíř Batman: Bílý rytíř Sean Murphy (p)

Tohle bylo prostě super . Krásně promyšlený příběh řekl bych do nejmenších detailů . Super kresba a opravdu nápaditá myšlenka jak pojmout tento příběh pro dospělejší publikum . Už se těším na druhý díl . Snad se tomuto vyrovná nebo bude lepší .

08.05.2023 5 z 5

Naruto Uzumaki Naruto Uzumaki Masaši Kišimoto

Pokud znáte anime seriál tak vás aspoň tento díl opravdu ničím nemůže překvapit. Rozhodl jsem se tomu dát šanci . Je to dobře nakreslené . Kdybych Naruta neznal tak bych dal plný počet . Jak jsem ale řekl . Pro toho kdo Naruta zná a čeká od Mangy něco jiného tak se nedočká. Proto bych spíš toto dílo doporučil někomu kdo jej vůbec nezná . To ale neznamená že nedám šanci dalším dílům. Určitě někdy v budoucnu se do série vrátím

05.05.2023 4 z 5

Ultronův program Ultronův program Dan Slott

Až na mojí chybu kdy jsem to měl za samostatný příběh a půjčil jsem si v knihovně vlastně jen tohle tak to hodnotím vlastně dobře . Bavilo mne to . Teď si musím pouze půjčit zbylé komiksy abych to měl něják ucelené nebo vlastně asi ani nemusím kdo ví . Každopádně příjemné čtení

28.04.2023 4 z 5

The Amazing Spider-Man: Smrt Stacyových The Amazing Spider-Man: Smrt Stacyových Stan Lee

Tohle byla oproti Smutku vyložená nuda . Nedokážu si to vysvětlit . Celí tohle dílo jsem však protrpěl nudou . Pasáž s Octopusem byla strašně zdlouhavá a tak se táhl i celý komix . Jediné co tady můžu pochválit je kresba a finálový souboj . Jinak to byla opravdu nudná bída .

16.04.2023 2 z 5

Spider-Man: Smutek Spider-Man: Smutek Jeph Loeb

Smutek byl smutný ale zároveň také velice kvalitně napsaný příběh . Nemám tomu co vytknout . Bavil jsem se od začátku do konce což je fajn . Ilustrace byli také velice povede . Netradiční pohled do soukromého života Parkera a jeho kamarádů dává příběhu jistou dávku uvěřitelnosti

02.04.2023 3 z 5

Superman: Mír na Zemi Superman: Mír na Zemi Alex Ross

Hezky napsáno . Dobrý námět na příběh . Ještě lépe však nakresleno . Škoda jen že to uteče takhle rychle a není to delší . Kresbě nemám co vytknout . Alex se tady opravdu vyřádil . Nicméně musím říct a to nevím zda je dobře či ne , že Supermanova Idea v tomto příběhu byla moc odvážná i na samotného Supermana.

10.12.2022 4 z 5

Dáša Veškrnová - první dáma Dáša Veškrnová - první dáma Michaela Remešová

Tohle vám opravdu nic moc nedá . Není to špatně napsané , spíš téma je dost nudné . Nic to nezachraňuje a pro to v mém případě stačí přečíst jednou a dost

08.12.2022 2 z 5

Jana Brejchová Jana Brejchová Adriana Šteflová

Krásná herečka . Na tuto knihu jsem se velice těšil . Je dobře napsaná a čte se velice svižně . Cením i obrazovou přílohu . Ta jistě není tak bohatá ale pokud si nechcete kupovat knihu jinou tak vám jistě bude stačit . Herečka která měla nespornou krásu a talent . Jana Brejchová byla hvězda opravdu velkého formátu . Škoda že se jí stala ta strašná věc . Jsem přesvědčen že ještě mohla několik filmů natočit . Bohužel osud zasáhl jinak a velice krutě . Kniha mne ovšem bavila a proto dávám plný počet .

24.11.2022 5 z 5

Tajemná vnitřní síla Tajemná vnitřní síla Chuck Norris

Nedá se říct že by byl Chuck mým oblíbeným hercem . Každopádně kniha byla velice dobrá . Doporučil bych jí nejen fanouškům Walkera . Nicméně by to už chtělo u nás vydat něco aktuálnějšího

09.11.2022 4 z 5

Čirá radost Čirá radost Anthony De Mello

Mé první setkání s tímto autorem . Abych byl upřímný nevím , co jsem si dokázal vzít díky tomu že jsem toto přečetl . Určitě něco ano ale sám to zatím nedokážu definovat . Kniha je napsaná čtivě ale určitě není pro každého . Nicméně mějte otevřenou mysl , čtěte a možná najdete co hledáte.

29.08.2022 4 z 5

Když nejste v pohodě Když nejste v pohodě Jill Stark

Tady jsem se opravdu našel v každé kapitole. Což nevím zda je dobrý nebo ne . Každopádně si nejsem jistý zda fungují všechny rady zde popsané . Na druhou stranu se to četlo tak skvěle a svižně že určitě tohle doporučuji všem co mají občas trable . Ruku na srdce vnitřní démony máme všichni . Tohle je jen jeden z návodu jak jim lze čelit . neříkám že bude fungovat všechno ale možná něco zkusím praktikovat i já sám . Doporučuji všem

19.08.2022 5 z 5

Ronaldinho Ronaldinho Michael O'Connell

Zatím bohužel jediná kniha o tomto fotbalovém fenoménu co tu u nás vyšla . Řekl bych že je to škoda. Ze začátku to na mne působilo jako by to bylo šité horkou jehlou . Ani počet stran není nějak ohromující . Nicméně se zde přece jen něco užitečného dozvíte . Navíc doplněno obrázky .

25.03.2022 3 z 5

Superman: Země jedna Superman: Země jedna Joseph Michael Straczynski

Ne že by to bylo špatny . Je to však pořád dokola takže už to všichni znají . Nicméně je to hezký nakreslené . I pojetí Supermana je trochu jiné . Řekl bych že to stojí za přečtení ale v podstatě se nic nového nedozvite.

06.03.2022 3 z 5

Neymar budoucí král Neymar budoucí král Michael Part

Neymara zrovna nemám moc rád . Tyto knihy se však čtou velice dobře . Má to tempo, záživnost a podobně . Pro milovníky fotbalu je to kniha velice dobrá . Fanoušci Neymara jí ale určitě ocení o něco více . I když vlastně už není tak aktuální což je škoda . Mám s ním ještě pár knih . Jsem docela zvědav zda budou lepší nebo horší než je tato . Nicméně já se bavil a kniha jako taková určitě neurazí .

26.02.2022 4 z 5

Bean či nebýt Bean či nebýt Bruce Dessau

Dobrá kniha . Hodně jsem se toho dozvěděl . Nicméně si myslím že už by to chtělo vydat nějákou publikaci která už je o něco aktuálnější ,

15.01.2022 3 z 5

Batman: Zatracení Batman: Zatracení Brian Azzarello

Ono se tady popravdě skoro nic neděje . Máte to tak na jednu hodinu. Nebo když chcete na jeden večer . Což však tohle dílo dělá pro mne cenné je dokonalá kresba . Tu jsem si užíval víc než příběh samotný . Už tady je patrné že je něco špatně . Asi to není to nejhorší co jsem četl . Není to ani zároveň něják extra dobrý . Nebýt té umělecké stránky moje hodnocení by bylo hodně špatný . Aspoň u mě nudný příběh zachránila kresba .

05.01.2022 4 z 5

Batman: Tři Jokeři Batman: Tři Jokeři Geoff Johns

Hodně dobrý příběh . Hodně dobře nakresleno . Myšlenka tohoto příběhu je opravdu velice originální a to mám opravdu rád . Pro mne příjemné překvapení na začátek roku .

04.01.2022 4 z 5

Batman: Svět Batman: Svět * antologie

Tohle je opravdu složité hodnotit . Kresba je u všeho mega super . Kdybych měl hodnotil jenom tohle tak dám plnou palbu . Co se týče příběhů tak už to vůbec není tak dobré . Všechny povídky špatné samozřejmě nejsou . Ale když dáte dohromady parádní kresbu ale někdy průměrné až podprůměrné příběhy tak vám vznikne velice aspoň pro mne podprůměrné dílo . Což je velká škoda . Kdyby se příběhy rozvedly aspoň do více stran bylo by to daleko lepší. U tohoto kousku je to veliká škoda.

02.01.2022 2 z 5