Spider-Man: Smutek

Spider-Man: Smutek https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268997/bmid_spider-man-smutek-268997.jpg 4 56 6

Před Mary Jane tu byla Gwen Stacyová. První láska Petra Parkera, která tragicky zemřela rukou Green Goblina. Tohle je příběh o tom, jak se ti dva zamilovali a jak byl Spider-Man nucený bojovat se smečkou nebezpečných padouchů, aby nakonec získal dívku svého srdce. Kniha obsahuje sešity Spider-Man: Blue #1-6

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Hachette

Spider-Man: Blue , 2009

dexterman
02.04.2023 3 z 5

Smutek byl smutný ale zároveň také velice kvalitně napsaný příběh . Nemám tomu co vytknout . Bavil jsem se od začátku do konce což je fajn . Ilustrace byli také velice povede . Netradiční pohled do soukromého života Parkera a jeho kamarádů dává příběhu jistou dávku uvěřitelnosti

MichalPuchovsky
16.05.2020 5 z 5

Najlepší marvelovský komiks, ktorý som doposiaľ čítal. Citlivo napísaný romantický príbeh, ktorý dojme svojím melancholickým tónom.

Atak
20.10.2019 5 z 5

Líbí se mi odhalovat stále nové příběhy

trudoš
03.09.2019 5 z 5

Dojemné dílko věnované příznivcům Petera Parkera, kteří jej mají rádi spíše jako lidskou postavu, než jako superhrdinu. Přestože Smutek postrádá výraznější dějový zvrat nebo třeba pointu, nad níž by se tajil dech, jeho emoční náboj je neoddiskutovatelný. Alespoň v případě, že se ve vašem srdci skrývá špetka tichého romantika. Příběh paradoxně nemapuje události již známé (tedy smrt Gwen Stacyové), ale rozehrává Parkerovi první namlouvací úspěchy u dvou osudových dívek, kdy si začíná uvědomovat, že si bude muset vybrat, která z nich bude hrát v jeho životě prim. Takže ve finále minimum akčních konfrontací s excentrickými padouchy, zato spousta monologů o lásce a ztrátě - přesto to k přátelskému pavoukovi ze sousedství sedí jako ulité. Jeph Loeb je jednoduše spektakulární a osobně jsem přesvědčen, že takhle na dřeň se Spider-Manovi doposud dostal akorát J. Michael Straczynski. Celek pak dokonale rámuje melancholická kresba Tima Salea, nad níž zkrátka musí pookřát duše každého fanouška.

Disease
24.02.2017 3 z 5

Taková standardní puberťácká romance ve Spidermanovském prostředí. Dalo se to číst.

martinstefko
07.12.2015 5 z 5

Spider-Man je možná nejútrpnější postavou mavelovského světa, i když takový Captain America je mu silnou konkurencí. Jeph Loeb ho ale vyhmátnul přesně takového, jaký je. Na první pohled slabý, ale ve skutečnosti silný, protože dokáže čelit takovým ztrátám jako nikdo jiný. Stále je tu ale skutečnost, že na něj vždycky nějaké to štěstí čeká. Jen prostě musí vydržet. A on vydrží. Je to hodně emocionální postava, která navíc všechno snáší se svým klasickým hláškováním. Tímto příběhem jsem si jen potvrdil, proč mám tohoto superhrdinu tak rád a proč mi u něj více sedí příběhy, kde se spíše řeší vztahy a souboje jsou jen pozadím anebo vhodným katalyzátorem. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/03/556-ultimatni-komiksovy-komplet-22.html