dexeded dexeded komentáře u knih

Kroniky Prydainu – kniha první Kroniky Prydainu – kniha první Lloyd Alexander

Bombastická, doporučuji !

12.09.2014 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Začátek trochu zdlouhavý, asi od poloviny se kniha rozjela a už jsem ji neodložila. :)

11.09.2014 5 z 5

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Poslední dvě povídky byly dobré, zbytek jsem přetrpěla.

09.09.2014 2 z 5

Láska s chutí pelyňku Láska s chutí pelyňku Věra Řeháčková

Nejdříve se mi do ní moc nechtělo, přece jenom poslední jsem spíš na fantasy a pořádné dobrodružství. Ale byla skvělá polovinu jsem probrečela a i když už není úplně reálná (v dnešní době je mnoho svobodných žen po 20, spíše většina) tak chytne za srdce. Určitě doporučuji.

01.09.2014 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Ještě lepší než první díl :) konečně se to začíná rozjíždět správným směrem.

31.08.2014 5 z 5

Národ Národ Terry Pratchett

Kniha se mi líbila, byla hodně o přemýšlení, docela změna oproti jiným a já ji přečetla jedním dechem.

29.08.2014 5 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Líbila se mi víc než první díl, možná tam bylo víc akce. Rozhodně dobrá knížka, doporučuji, přečteno za den.

27.08.2014 4 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Není to VA a podle mě se jí nevyrovná, ale stejně mě uchvátila. :)...začátek slabší ale od konce jsem se nemohla odtrhnout.

24.08.2014 4 z 5

Trpaslíci Trpaslíci Markus Heitz

Čtivá, kniha má rychlý spád a líbila se mi :)

18.08.2014 5 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Konec byl takový slabší...

06.08.2014 3 z 5

Generace Z Generace Z Jonar C. Nader

Do půlky to docela šlo, ale potom to šlo z kopce...do konce jsem se již nutila.

02.08.2014 2 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Kniha možná spíš pro mladší čtenáře, ale svou "čtivostí" zaujme i dospělé. Moc se mi líbila.

27.07.2014 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

První díly jsem četla už dávno, takže mi vůbec nevadilo že Petr a ostatní jsou již dospělí. Velice čtivá a příjemná kniha ;).

24.07.2014 5 z 5

Před úsvitem Před úsvitem Max Allan Collins

No nadšená teda moc nejsem, čekala jsem, že bude lepší. Skoro se mi ji nechtělo dočíst.

23.07.2014 2 z 5

Šeptám sny do koňské hřívy Šeptám sny do koňské hřívy Věra Řeháčková

Mám ráda knihy od Řeháčkové a tahle mě taky nezklamala. ;)

19.07.2014 4 z 5

Brigáda zatracených Brigáda zatracených Margaret Weis

Čtivá, zamilovala jsem si Drakoniány, i když to jsou Ti "zlý". Doporučuju přečíst.

12.07.2014 4 z 5

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

První díl se mi líbil o trochu víc...tady mi trvalo než jsem se pořádně začetla a potom byl konec. Určitě si přečtu i další díl.

24.06.2014 4 z 5

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Nebylo to špatné, ale ....mohlo to být i lepší.

30.05.2014 3 z 5

Bylo trošku divné, že jsem veděla, že to skončí špatně. A popravdě si myslím, že to autorka napsala proto aby z čtenářů vytřískala, ještě nějaké peníze. Ale to neznamená, že jsem ji neměla přečtenou za den a že se mi nelíbila. Autorka píše čtivě a myslím, že kdyby psala ještě o věších krav...., tak bych to stejně četla.

18.04.2014 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Nic moc, čekala jsem, že to bude lepší. První třičtvrtě knihy je akorát o tom koho si má vybrat z kluků. A pak najednou jsem anděl a musíš pryč. Další díl číst nebudu.

03.04.2014 2 z 5