denydean denydean komentáře u knih

Světci Světci John Ringo

Super série. Doporučuji všem co maj rádi LM .

Magie vítězí Magie vítězí Ilona Andrews

Úžasné zakončení série . Boží :D

Draci na hradě Ruinově Draci na hradě Ruinově Terry Pratchett

Krásně zpracovaná kniha , koupila jsem ji 7 letému synovci a spolu jsme si ji přečetli. Knížka se nám líbila a hodně jsme se zasmáli .

Hrady z písku Hrady z písku Kayla Olson

Oddychové čtení pro letní den .

Horečka Dananů Horečka Dananů Karen Marie Moning

Super série mám přečtené i 4 a 5 pokračování a páni něco jsem nečekala něco jo ale super . Pár zajímavých odhalení které i vyrazilo dech . Bomba :D

02.08.2020 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Super , Harry Potter nezklame !!

02.08.2020 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Super čtení . Když potřebujete překonat čtecí krizi, nebo si jen tak odpočinout u knížky a na nic nemyslet, která Vás pohltí a nepustí je Harry Potter ten pravý. :)

O upírech a vlkodlacích O upírech a vlkodlacích * antologie

Krásně zpracovaná kniha. Některé povídky slabší, ale rozhodně stojí za přečtení :)

Kniha o filmu Eragon Kniha o filmu Eragon Mark Cotta Vaz

Film katastrofa , osekaný až běda , nedoporučuji :( . Tato kniha je hezky zpracovaná . Fotografie z natáčení, medailonky herců a postav. A zvláštní efekty plus doplněna sem tam kresbou. Krásné. Knihy doporučuji na 100%

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Viděla jsem filmy (asi tak jako všichni), ale za mně je lepší kniha. Oddychové a příjemné čtení. Rozhodně si přečtu další díl.

01.07.2020 5 z 5

Z archivu Z archivu Larry Correia

Sice povídky a mix autorů ale další super čtení. Nemohla jsem se odtrnout.

01.07.2020 5 z 5

Grunge Grunge John Ringo

Bomba!! Hned jsem si knihu zamilovala. Skvělé doplnění k sérii. Nemůžu se dočkat až mi dorazí druhý díl.
Miluju LM jedna z nej sérii co mne mohla potkat !.

05.05.2018 5 z 5

Neviditelná knihovna Neviditelná knihovna Genevieve Cogman

Kniha mně trochu zklamala. Nazačátku jsem měla problém se začíst, sice se to pak rozjelo, ale stejně .... nebylo takové jaké jsem si to představovala. Asi jsem čekala něco na způsob Flynna Carsena.

14.02.2018 3 z 5

Magie spojuje Magie spojuje Ilona Andrews

Jedním slovem. . FANTAZIE ! ! ... miluji tuhle sérii. Jedna z nejlepších. Chci okamžitě další díl :)
Doufám , že na něj nebudem čekat dlouho .

30.01.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila, sice mi Bree nakonec bylo líto, až jsem se přistihla, že knihu nechci dočíst do konce . Protože všichni víme, jak to skončí :( . Ale zas si ji někdy ráda přečtu.
Kniha je čtivá a stránky ubíhaj tak rychle, že se dá přečíst za jedno odpoledne.

03.01.2018 4 z 5

Alfa Alfa Larry Correia

Tak jo . . . Třetí díl mám za sebou a musím říct, že jsem mile překvapena. Trochu jsem se bála, jelikož je tento díl věnován převážně Earlovi, ale musím říct, že nic lepšího jsem si přát nemohla. Poznat Earla z druhé strany byl skvělý nápad.

14.10.2017 5 z 5

Horrorstör Horrorstör Grady Hendrix

Zajímavé na knize je prostředí ve kterém se děj odehrává, svým způsobem se dá nazvat, že kniha je originální a zajímavá i po grafické stránce. Kniha se četla rychle a plynule. Klidně se dá přečíst za pár hodin.

14.10.2017 4 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Tak tenhle díl jsem si opravdu vychutnala, jak z pohledu Mercy tak z pohledu Adama. Přečteno jedním dechem. Těším se na další díl.

Matt Smith :) ;)

17.09.2017 5 z 5

Lovci monster s.r.o. Lovci monster s.r.o. Larry Correia

No tak mám pocit, že jsem se zamilovala do další série. Monstra, akce a zbraně. Co víc si přát?! Nemůžu se dočkat dalších dílů.

13.09.2017 5 z 5

Vendeta Vendeta Larry Correia

Druhý díl opět super, zombie, akce, napětí. Kniha je plná nečekaných zvratů a to se mi moc líbilo. Těším se na další díl.

13.09.2017 5 z 5