Světci

"Tady jsi v New Orleans." Tuhle mantru Chad Gardenier slýchá od chvíle, co ve městě začal pracovat. V New Orleans je všechno jiné - jídlo, klima, monstra a donedávna i agenti UPKM. Skutečným důvodem, proč je New Orleans tak jiné, je však prastaré monstrum, které se skrývá pod městem a pouhou svou přítomností posiluje veškerou temnou magii. V minulosti jemu podobní zničili celé armády a teď se chystá vylézt na povrch ve městě, kde mu v cestě stojí jen pár Lovců a jeden chlapík s mečem. Pokud ho včas nezastaví, celý svět se octne v područí těch nejhorších z nejhorších. Chad teď musí shromáždit své přátele i pochybné spojence a připravit se na největší bitvu svého života… pokud ho dřív nezatkne UPKM. Teď si jen vzpomenout, kam založil číslo na jistou otravnou princeznu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427068/big_svetci-pvM-427068.jpg 4.755

Paměti lovce monster 3.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Saints, 2018

Kniha Světci

Luigi1
08.02.2021

Opět krásná čtivá jízda která se mi moc libí.

tlllk
05.01.2021

Dej sa ako vianočka prepletá s inou sériou a konečne doňho ako tak zapadá. Síce som očakával dôraz deja niekde inde, o to príjemnejšie bolo zistenie že to nebude až také klišé.

denydean
02.08.2020

Super série. Doporučuji všem co maj rádi LM .

Etule
14.06.2020

Skvěle zakončená série, i když na plný počet mi tam kousíček něčeho chybělo. :) Čtení bylo akční, svižné a rychlé, takže taková krásná jednohubka. Konec se mi zamlouval, jsem ráda, že jsme se konečně dozvěděli trochu víc o tom, jak to bylo s vánočním večírkem. Moc mě bavilo jaké dárky kupoval dětem Shacklefordových. :D :D Taková malá godzilka, proč ne? :D
V závěru se mi líbila ta krásná ironie toho, kdo si nakonec získal jeho srdce, pokud jsem tedy správně přečetla mezi řádky a opravdu je jeho dcera ta, která si myslím. Taková pěkná třešinka na dortu.

rimar
07.05.2020

Po parádní jedničce, super akční dvojce je skvělý třetí díl, který sérii zakončuje což mne mrzí. Chada jsem si oblíbil a ten konec byl totálně silný a povedený. Jen by mne zajímalo kdopak je ta jeho dcera která je zmíněná v poslední větě, budu muset hold přečíst znova první sérii protože si to vůbec nevybavuji. Doufám že se brzy dočkáme dalších příběhů ze světa lovců monster protože se jedná o dost návykové čtení.

effa
10.03.2020

Ani v dalším díle se Correia neopakuje a přináší něco nového. Špičkové čtení, stejně, jako jeho ostatní knihy.

Stupino
16.02.2020

Tak mám dočtenu celou ságu Lovců a musím říci, že je to neskutečná zábava. Chytne a už nepustí. Doufám, že se dočkáme konce LM.

EmanuelBremi
02.02.2020

Krátce: Knížka je skvělá, zaslouží si plný počet a dostat od Vás šanci.

Delší: Celá série je parádní a Světci se drží nejméně stejně dobře. Knížka opět ukazuje i nové stránky ze života \"normálního\" lovce. Sem tam probleskne nějaký temnější aspekt, ale na čtenáře nijak netlačí, takže se dá číst opravdu jen pro pobavení. Hlášky, akce a dokonce i výzkum baví. Navíc knížka opět odkrývá i dění z hlavní série, takže se vyplatí si ji přečíst i těm, kdo Chada zase tak moc nemusí.
Jako další plus musí zmínit opravdu znamenitou práci Jiříka, který této sérii dal další rozměr pro české fanoušky. Kdo nezná, hledejte a snad najdete.
Konec je možná o kapku silnější než by musel být, ale tohle je už srdcová záležitost a důstojný epilog si to zaslouží. Snad se jednou dočkáme pokračování v hlavní či jiné sérii z tohoto světa.